Cennik indywidualny

Sprawdź szczegóły promocji – KLIKNIJ TU !

_____________________________________________________________

UWAGA! W cenie biletu wszystkie atrakcje bez limitów: roller-coastery, karuzele, kina, widowiska, pokazy, strefa dziecięca, strefa familijna, strefa ekstremalna, Water Park! Bilet całodzienny bez limitów czasowych i ilościowych* *Bilet nie obejmuje gastronomii,  automatów do gier obsługiwanych żetonami, sklepów i pamiątek.

Cennik ważny do 22 CZERWCA 2018

BILETY INDYWIDUALNE
CAŁODNIOWY
DZIECI 1 5/do lat 31zł
BILET URODZINOWY 2 5 /os. do 18 r.ż.1zł
DZIECI /do 140 cm wzrostu59zł
KOBIETY W CIĄŻY 5 /za okazaniem karty ciąży59zł
SENIORZY 5 /os. +65, za okazaniem dokumentu potwierdzającego wiek59zł
BILET NORMALNY109zł
BILET CAŁOROCZNY ULGOWY 3 /dla osób o wzroście do 140 cm w dniu zakupu179zł
BILET CAŁOROCZNY NORMALNY 3329zł
BILETY DLA MŁODEJ PARY /Dla Par Młodych, które chcą zorganizować sesję ślubną w parku, promocja dotyczy pary młodej w stroju ślubnym oraz max. dwóch fotografów (niezależnie od daty ślubu)1zł
OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNE439złdzieci 59złdorośli
  1. Bilet dla dziecka które nie ukończyło 3 roku życia można zakupić na podstawie dokumentu potwierdzającego wiek dziecka.
  2. Wszystkie osoby do 18 roku życia w dniu urodzin za bilet do parku uiszczą symboliczną opłatę – 1 zł. To ukłon w stronę naszych najmłodszych gości. Wymagane jest okazanie dokumentu, potwierdzającego tożsamość oraz fakt, że w tym dniu jubilat ma urodziny.
  3. Bilet całoroczny działa od dnia zakupu przez cały rok. Posiadacz biletu na miejscu; w Parku; ma wykonywane zdjęcie i otrzymuje bilet. Bilet całoroczny-ulgowy, jak w przypadku biletu ulgowego jednodniowego przysługuje osobie o wzroście poniżej 140 cm w dniu zakupu.
  4. Bilet dla osoby niepełnosprawnej można zakupić za okazaniem oryginału legitymacji potwierdzającej niepełnosprawność. W razie wątpliwości wymagane jest okazanie innego dokumentu ze zdjęciem potwierdzającego tożsamość. Bilet ulgowy dla osoby niepełnosprawnej przysługuje do 12-go roku życia. Przysługuje ulga dla opiekuna osoby niepełnosprawnej- jednak tylko w wypadku wizyty grupowej, przy wcześniejszej rezerwacji grupy o liczebności powyżej 15 osób. 5. Za okazaniem dokumentu oraz po wyrażeniu zgody na kserokopię (polityka prywatności)

Dodatkowe zniżki:

  • Respektujemy ogólnopolską kartę dużej rodziny, karta ta uprawnia do 5% zniżki na bilety do parku.
  • Na kartę Parkamania przysługuje 5% zniżki do każdego zakupionego biletu w kasie Energylandii.
  • Promocje nie łączą się. Promocje nie obejmują biletów zniżkowych i promocyjnych oraz całorocznych.

Powyższy cennik obowiązuje do dnia 22 czerwca 2018r. tak samo jak ważność biletów prezentowych oraz elektronicznych zakupionych na naszej stronie: http://ticket.energylandia.pl Przed zakupieniem biletu zapoznaj się z regulaminem parku, który znajduje się w kasach i przed wejściem. Kupując bilet wstępu akceptujesz regulamin Energylandii. Parking płatny – 5 zł. / Parking niestrzeżony – dozorowany.