Profesjonaliści w organizowaniu imprez integracyjnych dla firm

Profesjonalnie zorganizowane imprezy integracyjne, to nasza domena. Przygotowujemy się do nich za każdym razem i nie pozwalamy sobie w tej kwestii na rutynę. Rutyna zabija dobrą zabawę, a tej nie może u nas zabraknąć. Zobowiązuje nas do tego nie tylko nazwa naszego parku rozrywki, ale również grono zadowolonych klientów, których z roku na rok przybywa. Docierają do nas osoby z każdego zakątka Polski tylko po to, aby poczuć choć odrobinę adrenaliny, ale również zakosztować wielu emocji i dobrej zabawy.

Imprezy pracownicze przygotowujemy dla różnych grup zarówno prywatnych jak i firmowych. Atrakcje podzielone zostały w taki sposób, aby każdy mógł wybrać z szerokiej oferty urządzeń i usług te, które odpowiadają jego predyspozycjom i dostarczą niezapomnianych wrażeń.

W naszym parku każdy znajdzie coś dla siebie.  Wycieczkom firmowym dedykujemy strefę ekstremalną, w której pracownicy będą mogli się odstresować i zregenerować siły. Znajdą się tutaj takie atrakcje jak:

 • Hyerion
 • Zadra
 • Speed
 • Rollercoaster Formuła
 • Rollercoaster Mayan
 • Apocalipto
 • Aztec Swing
 • Tsunami Dropper
 • Space Booster – Armagedon
 • Space Gun
 • Viking Rollercoaster

Atrakcje w tej strefie zagwarantują użytkownikom niesamowity zastrzyk adrenaliny, spore przeciążenia i ekstremalne doświadczenia. Dysponujemy jednymi z największych urządzeń w Europie Środkowo-Wschodniej. Jeżeli nie boisz się prędkości, zwisanić głową w dół, ani nagłej zmiany kierunków, to z pewnością ta oferta jest skierowana do Ciebie.

Imprezy integracyjne dla firm – dlaczego właśnie Energylandia?

– jeden bilet – nieograniczone możliwości bez limitu
– 30 hektarów terenu zagospodarowanego atrakcjami dla wszystkich grup wiekowych

– 5 grup tematycznych

– obsługa na najwyższym poziomie spełniająca wszystkie standardy

– szeroki wachlarz punktów gastronomicznych

– największa różnorodność urządzeń

Oferta:

– przygotowujemy pikniki rodzinne, firmowe, dla grup zorganizowanych

– organizujemy najlepsze imprezy integracyjne połączone ze szkoleniami

– umożliwiamy dostęp do sal konferencyjnych

– indywidualnie dobieramy menu do charakteru spotkania

– realizujemy eventy w postaci wycieczek firmowych

– organizujemy niezwykłe widowiska

Z roku na rok przybywa w Energylandii atrakcji w postaci tematycznych urządzeń oraz punktów gastronomicznych. Staramy się sprostać oczekiwaniom klientów, którzy zadowoleni powracają, aby ponownie skorzystać z naszej oferty. Są oni dla nas motywacją do ciągłego ulepszania naszego parku rozrywki oraz standardów obsługi.

Płynna obsługa, brak kolejek do urządzeń oraz strefy komfortu i odpoczynku są dla nas numerem jeden. Wiemy, że w ten sposób nasi klienci mogą skupić się na tym, co najważniejsze – na dobrej zabawie.

Zobacz również: