Homepage

Attractions in our park
Strefa dziecięca - ENERGYLANDIA
Strefa familijna - ENERGYLANDIA
Strefa ekstremalna - ENERGYLANDIA
New Attractions 2017
 • BOOMERANG

  W sezonie 2017 stawiamy również na rodzinne atrakcje takie jak familijny Roller Coaster Boomerang, który rozbuja Was i wywoła falę okrzyków oraz radości z dreszczykiem i adrenaliną!   more »

 • BAJKOLANDIA

  Sezon 2017 w Energylandii to także rozbudowa strefy Bajkolandia, dla naszych najmłodszych Gości, którą powiększamy aż dwukrotnie!!! more »

 • ANACONDA – WATER COASTER

  Spill Water Anaconda to emocjonująca przejażdżka ogromnymi, dwudziestoosobowymi łodziami po trasie pełnej mokrych niespodzianek. ;) more »

 • JUNGLE ADVENTURE

  Szalona dzika rzeka Jungle Adventure, atrakcja którą uruchomimy w sezonie 2017, będzie bardziej zaawansowaną siostrą działającej już w naszym parku atrakcji Atlantis i największą tego typu atrakcją w tej części Europy. more »

 • MEGA COASTER 2017/2018

  W 2018 roku w Polsce, w Energylandii, w Zatorze, stanie NAJWIĘKSZY i NAJSZYBSZY w całej Europie Mega Coaster od firmy Intamin, bijący nasze wszelkie rekordy!!! more »

 • RESTAURACJA Formuła

  Nowa Restauracja  – to kolejna gigantyczna inwestycja, którą planujemy zrealizować w przyszłym sezonie w Energylandii. Będzie zlokalizowana w pobliżu Roller Coastera Formuła – tworząc wspólnie ogromny kompleks tematycznie nawiązujący do wyścigów Formuły 1. more »

 • SPEED WATER COASTER

  Spektakularny, NAJWIĘKSZY I NAJSZYBSZY na świecie! Speed Water Coaster bijący wszystkie możliwe, światowe rekordy wysokości i prędkości w swojej kategorii! more »

 • WEJŚCIE GŁÓWNE

  W 2017 roku czeka na Was nowa, spektakularna aranżacja wejścia do Parku Rozrywki Energylandii. more »

 • WIOSKA SZWAJCARSKA

  W przyszłym sezonie 2017 w Energylandii przeniesiemy Was do zaaranżowanej nowej wioski “Mała Szwajcaria”. Magiczne uliczki, budyneczki, dekoracje, konstrukcje, spowodują, że poznacie kulturę mieszkańców prowincji szwajcarskiej i niemal poczujecie zapach i klimat alpejskich łąk. more »

 • WIOSKA WIKINGÓW

  W sezonie 2017 w Energylandii powstanie Wioska Wikingów – to jak wskazuje nazwa – tematyczny obszar w naszym Parku, który zaaranżowano jako pradawny gród Wikingów – stworzony na wzór skandynawskich sag i podań. more »

News
 

Jungel Adventure w EnergyLandia - Fantastyczny spływ pontonami rwącą rzeką, pełną niespodzianek. Rodzinnie czy też w gronie przyjaciół, w każdym razie suchy nie wyjdzie z tego nikt ;) ... Zobacz WięcejZobacz Mniej

Zobacz na Facebook'u

Kochani, spieszymy z informacją o wyróżnieniu jakie spotkało park rozrywki EnergyLandia!
Otóż, stowarzyszenie International Association of Amusement Parks and Attractions (skrót: IAAPA) uhonorowało nas certyfikatem, dowodząc i doceniając nasz rozwój i standardy które reprezentujemy.
Sama organizacja IAAPA jest największym międzynarodowym stowarzyszeniem przemysłu parków rozrywki, parków tematycznych i przemysłu atrakcji, reprezentującym ponad 4000 producentów, dostawców i członków indywidualnych z ponad 93 krajów!
IAAPA wspiera zrzeszonych członków w poprawie ich efektywności w działaniach marketingowych, w zakresie zachowania norm bezpieczeństwa oraz najwyższych możliwych standardów zawodowych w branży.
Dzięki członkostwu w IAAPA mamy dostęp do niezbędnych zasobów informacji i wiedzy, kontaktów handlowych oraz wsparcia poprzez zapewnianie możliwości kształcenia ustawicznego, certyfikowanie personelu i treningi praktyczne. Mamy również możliwość promocji jako bezpieczny i profesjonalnie działający obiekt wśród konkurentów z całego świata.
... Zobacz WięcejZobacz Mniej

Zobacz na Facebook'u

Poniedziałek. Niektórzy są zadowoleni, inni mniej... ;)
Jak się rozpoczął tydzień u Was Kochani?
Energuś w EnergyLandia
... Zobacz WięcejZobacz Mniej

Zobacz na Facebook'u

Anaconda - nowy nabytek EnergyLandia na sezon 2017!
To emocjonująca przejażdżka ogromnymi, dwudziestoosobowymi łodziami po trasie pełnej mokrych niespodzianek. ;)
Strome wodospady rozpędzają wagoniki do prędkości 55 km/h aby z dużym impetem uderzyć w taflę wody i wywołać spektakularną falę Gwarantujemy, że z tej przejażdżki nikt nie wyjdzie na sucho!
Idealnie zintegrowane efekty specjalne, atrakcyjność przejazdu oraz eksplozja radości sprawiają, że urządzenia tego typu uwielbiane są przez całe rodziny. Anaconda będzie wyposażona aż w 8 łodzi!
#energylandia2017
... Zobacz WięcejZobacz Mniej

Zobacz na Facebook'u

Zainteresowani nowinkami w zakresie przebudowy EnergyLandia ?!
Zatem zobaczcie i posłuchajcie jakie zmiany w zakresie znanych już Wam atrakcji planujemy i wdrażamy już teraz :)
... Zobacz WięcejZobacz Mniej

Zobacz na Facebook'u
Opening times – 2017
Events
 • WIELKIE OTWARCIE SEZONU 2017

  17.04.2017r., to data, którą warto zapamiętać, a najlepiej zapisać sobie w kalendarzu! :D Już teraz zapraszamy Was na otwarcie Parku w kolejnym sezonie (po przerwie zimowej) :) więcej »

 • Kinder Party! 1 – 4 czerwca 2017

  Dzień dziecka to chyba największe i najpiękniejsze święto jakie istnieje. Dzieci cieszą się najszczerzej, a my Je za to bardzo kochamy! więcej »

 • Urodziny Energylandia 14 – 16 lipca 2017

  Kochani jesteśmy już z Wami a WY z nami całe 3 lata!!! Przez ten czas wydarzyło się wiele, przede wszystkim cały czas rośniemy, a Wy nam dostarczacie najwięcej motywacji i siły – by się rozwijać! więcej »

 • Magic Night – 15 lipca 2017

  Na ten magiczny event zaprosimy Was w sobotnią noc, 15 lipca 2017 roku! Będzie to niepowtarzalna okazja do zabawy na wszystkich naszych atrakcjach od godziny 10:00 aż do północy! więcej »

 • Magic Night – 12 sierpnia 2017

  Na ten magiczny event zaprosimy Was w środku lata, 12 sierpnia 2017 roku! Będzie to niepowtarzalna okazja do zabawy na wszystkich naszych atrakcjach od godziny 10:00 aż do północy! więcej »

 • Oktoberfest – 16-17.09.2017

  16 – 17 września 2017 roku, zapraszamy na kolejną edycję Oktoberfest – święta entuzjastów pysznego picia, jedzenia oraz dobrej zabawy! więcej »

 • Halloween Night – 29.10.2017

  29 października 2017r. – zapraszamy na Halloween w Energylandia Dynia z wyszczerbionymi zębami,  duchy, demony, zombie, wampiry, czarownice, trupie czaszki, nietoperze, czarne koty – tego na pewno nie zabraknie podczas naszego szalonego, halloween’owego eventu! więcej »

 • W 2017 roku przejadę się Roller Coasterem

  Pokaż wszystkim, że się nie boisz! Podejmij wyzwanie adrenaliny i odwiedź największy Park Rozrywki w Polsce Energylndia! więcej »