Attractions in our park
Strefa dziecięca - ENERGYLANDIA
Strefa familijna - ENERGYLANDIA
Strefa ekstremalna - ENERGYLANDIA
New Attractions 2017
 • BOOMERANG

  W sezonie 2017 stawiamy również na rodzinne atrakcje takie jak familijny Roller Coaster Boomerang, który rozbuja Was i wywoła falę okrzyków oraz radości z dreszczykiem i adrenaliną!   more »

 • BAJKOLANDIA

  Sezon 2017 w Energylandii to także rozbudowa strefy Bajkolandia, dla naszych najmłodszych Gości, którą powiększamy aż dwukrotnie!!! more »

 • ANACONDA – WATER COASTER

  Spill Water Anaconda to emocjonująca przejażdżka ogromnymi, dwudziestoosobowymi łodziami po trasie pełnej mokrych niespodzianek. ;) more »

 • JUNGLE ADVENTURE

  Szalona dzika rzeka Jungle Adventure, atrakcja którą uruchomimy w sezonie 2017, będzie bardziej zaawansowaną siostrą działającej już w naszym parku atrakcji Atlantis i największą tego typu atrakcją w tej części Europy. more »

 • MEGA COASTER 2017/2018

  W 2018 roku w Polsce, w Energylandii, w Zatorze, stanie NAJWIĘKSZY i NAJSZYBSZY w całej Europie Mega Coaster od firmy Intamin, bijący nasze wszelkie rekordy!!! more »

 • RESTAURACJA F 1

  Nowa Restauracja  – to kolejna gigantyczna inwestycja, którą planujemy zrealizować w przyszłym sezonie w Energylandii. Będzie zlokalizowana w pobliżu Roller Coastera F1 – tworząc wspólnie ogromny kompleks tematycznie nawiązujący do Formuły 1. more »

 • SPEED WATER COASTER

  Spektakularny, NAJWIĘKSZY I NAJSZYBSZY na świecie! Speed Water Coaster bijący wszystkie możliwe, światowe rekordy wysokości i prędkości w swojej kategorii! more »

 • WEJŚCIE GŁÓWNE

  W 2017 roku czeka na Was nowa, spektakularna aranżacja wejścia do Parku Rozrywki Energylandii. more »

 • WIOSKA SZWAJCARSKA

  W przyszłym sezonie 2017 w Energylandii przeniesiemy Was do zaaranżowanej nowej wioski “Mała Szwajcaria”. Magiczne uliczki, budyneczki, dekoracje, konstrukcje, spowodują, że poznacie kulturę mieszkańców prowincji szwajcarskiej i niemal poczujecie zapach i klimat alpejskich łąk. more »

 • WIOSKA WIKINGÓW

  W sezonie 2017 w Energylandii powstanie Wioska Wikingów – to jak wskazuje nazwa – tematyczny obszar w naszym Parku, który zaaranżowano jako pradawny gród Wikingów – stworzony na wzór skandynawskich sag i podań. more »

News
 

Wioska Wikingów - dla każdego wojownika. Wystylizowana na pradawną osadę, z licznymi niespodziankami, w tym między innymi pełny przygód i niespodzianek spływ łodziami - coś czego jeszcze nie było w EnergyLandia ... Zobacz WięcejZobacz Mniej

Zobacz na Facebook'u

Kochani - w 2017 roku zawalczcie o siebie w EnergyLandia - przyłączcie się do wyzwania >> W 2017 przejadę się Roller Coasterem!
Wydarzenie otwarte na Wasze opinie i komentarze -zachęcamy :D
>>https://www.facebook.com/events/359139601108332/
... Zobacz WięcejZobacz Mniej

W 2017 przejadę się Roller Coasterem!

October 16, 2017, 10:00am - October 29, 2017, 10:00am

Pokaż wszystkim, że się nie boisz! Podejmij wyzwanie adrenaliny i odwiedź największy Park Rozrywki w Polsce Energylndia! Do wyboru masz: * Mayan - Roller Coaster w strefie ekstremalnej! Prędkoś...

Zobacz na Facebook'u

Styczeń to czas planowania urlopów ;)
Warto skorzystać z naszej ściągi - wykorzystać ustawowe dni wolne od pracy i rozsądnie planując urlopy - zafundować sobie ukochany - długi weekend :)
... Zobacz WięcejZobacz Mniej

Zobacz na Facebook'u

Strefa dla najmłodszych Bajkolandia w EnergyLandia, w roku 2017 będzie całkowicie odmieniona i aż dwukrotnie powiększona!
Nowe karuzele, mini coastery dla jeszcze większej frajdy naszych małych Gości i ich opiekunów :D
Którą atrakcję pokocha najbardziej Wasze dziecko?
... Zobacz WięcejZobacz Mniej

Zobacz na Facebook'u

CAŁOROCZNE KARNETY DO EnergyLandia, które gwarantują nielimitowaną zabawę na wszystkich naszych atrakcjach, nawet codziennie w trakcie trwania sezonu :D
- do wylicytowania w serwisie Allegro
Gramy z Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
>>http://aukcje.wosp.org.pl/caloroczny-karnet-dla-4-osob-do-energylandii-i4092223
>>http://aukcje.wosp.org.pl/caloroczny-karnet-dla-2-osob-do-energylandii-i4092321
... Zobacz WięcejZobacz Mniej

Zobacz na Facebook'u
Opening times – 2017
Events
 • WIELKIE OTWARCIE SEZONU 2017

  17.04.2017r., to data, którą warto zapamiętać, a najlepiej zapisać sobie w kalendarzu! :D Już teraz zapraszamy Was na otwarcie Parku w kolejnym sezonie (po przerwie zimowej) :) więcej »

 • Kinder Party! 1 – 4 czerwca 2017

  Dzień dziecka to chyba największe i najpiękniejsze święto jakie istnieje. Dzieci cieszą się najszczerzej, a my Je za to bardzo kochamy! więcej »

 • Urodziny Energylandia 14 – 16 lipca 2017

  Kochani jesteśmy już z Wami a WY z nami całe 3 lata!!! Przez ten czas wydarzyło się wiele, przede wszystkim cały czas rośniemy, a Wy nam dostarczacie najwięcej motywacji i siły – by się rozwijać! więcej »

 • Magic Night – 15 lipca 2017

  Na ten magiczny event zaprosimy Was w sobotnią noc, 15 lipca 2017 roku! Będzie to niepowtarzalna okazja do zabawy na wszystkich naszych atrakcjach od godziny 10:00 aż do północy! więcej »

 • Magic Night – 12 sierpnia 2017

  Na ten magiczny event zaprosimy Was w środku lata, 12 sierpnia 2017 roku! Będzie to niepowtarzalna okazja do zabawy na wszystkich naszych atrakcjach od godziny 10:00 aż do północy! więcej »

 • Oktoberfest – 16-17.09.2017

  16 – 17 września 2017 roku, zapraszamy na kolejną edycję Oktoberfest – święta entuzjastów pysznego picia, jedzenia oraz dobrej zabawy! więcej »

 • Halloween Night – 29.10.2017

  29 października 2017r. – zapraszamy na Halloween w Energylandia Dynia z wyszczerbionymi zębami,  duchy, demony, zombie, wampiry, czarownice, trupie czaszki, nietoperze, czarne koty – tego na pewno nie zabraknie podczas naszego szalonego, halloween’owego eventu! więcej »

 • W 2017 roku przejadę się Roller Coasterem

  Pokaż wszystkim, że się nie boisz! Podejmij wyzwanie adrenaliny i odwiedź największy Park Rozrywki w Polsce Energylndia! więcej »