Bilety parkingowe na campera można zakupić w kasie Parku, w cenie 50zł./dobę, z możliwością podłączeniem prądu i wody w cenie.

Z uwagi na określone przez producentów Rollercoaster-ów zasady dopuszczania użytkowników do korzystania z tego typu urządzeń, nie możemy umożliwić Pani/Panu skorzystania z tego urządzenia. Zgodnie z wytycznymi producenta, z uwagi na względy bezpieczeństwa, aby osoba niepełnosprawna fizycznie mogła skorzystać z tego Rollercoastera musi ona charakteryzować się dobrym stanem zdrowia, posiadać wszystkie kończyny oraz w pełni mobilną górną część ciała. Osoba taka musi przy tym być w stanie samodzielnie podnieść się z wózka/krzesełka/wagonika* w przypadku wdrożenia procedury ewakuacji awaryjnej, a także nie może mieć żadnych niezabezpieczonych urządzeń pomocniczych. Bezpieczeństwo każdego Gościa Parku Rozrywki stanowi dla nas wartość nadrzędną – zatem musimy odmówić Panu/Pani możliwości skorzystania z tego urządzenia. Dodać przy tym pragniemy, że taka decyzja ma również swoje uzasadnienie w treści pkt. 13 i 14 Regulaminu Parku Rozrywki.

Regulamin Parku Rozrywki:

13. W celu zachowania bezpieczeństwa, w szczególności sytuacji dotyczących możliwości samodzielnej ewakuacji Gościa z danej atrakcji/urządzenia, oraz z uwagi na specyfikę atrakcji/urządzeń, Obsługa Parku Rozrywki może odmówić skorzystania z danego urządzenia/atrakcji osobie, która ze względów obiektywnych nie może samodzielnie w pełni skorzystać z danej atrakcji/urządzenia.

14. Mając na uwadze bezpieczeństwo naszych Klientów, informujemy, iż urządzenia w Parku Rozrywki posiadają odgórnie ustalone parametry dla osób korzystających z nich (m.in. wzrost, wiek, ograniczenia wagowe, etc.). Wobec powyższego zakazane jest korzystanie z urządzeń – które posiadają takie obostrzenia – przez osoby, których warunki fizyczne (m.in. wzrost, waga, tęgość) uniemożliwiają bezpieczne i zgodne z instrukcją producenta korzystanie z urządzenia. Standardowe warunki korzystania z danego urządzenia są każdorazowo dostępne przed wejściem do Parku Rozrywki – w Biurze Obsługi Klienta, a także na stronie internetowej Parku Rozrywki.

Szczegółowe informacje na temat autokarów uzyskasz w zakładce dojazd na naszej stronie. 

 

Oferujemy bilety dwudniowe:

 • Bilet normalny dwudniowy w cenie: 219 zł
 • Bilet ulgowy dwudniowy, dla osób do 140 cm wzrostu w cenie: 119 zł.

*Bilet do wykorzystania dzień po dniu, od momentu pierwszego wejścia na teren Parku. Jeden bilet przeznaczony jest dla 1 osoby

Sezon 2019 rozpoczyna się 6 kwietnia 2019.

 • Energylandia w kwietniu czynna jest: w soboty i niedzielę ( w następujące weekendy: 6-7.04.; 13-14.04), a od 22 kwietnia do 19 czerwca park czynny jest codziennie w godzinach 10:00 – 18:00,
 • Od 20 czerwca do 1 września – park czynny jest codziennie, od poniedziałku do niedzieli w godzinach: 10:00 – 20:00.
 • Od 2 września do 29 września, zapraszamy codziennie w godzinach: 10:00 –  18:00.
 • W październiku ( od 2 do 27 października) park otwarty będzie od środy do niedzieli, w godzinach 10:00 – 18:00.
  Zakończenie sezonu 2018 planowane jest na 27 października 2019r.

W pogodne dni, przy większej liczbie Gości, godziny pracy są bardzo często wydłużane.  Organizujemy również nocne eventy – tzw. Magic Night – wówczas mogą Państwo korzystać ze wszystkich atrakcji Parku od rana aż do północy.

Szczegóły otwarcia Energylandii znajdziesz na naszej stronie w zakładce kalendarz

Podczas trwania sezonu 2019 organizujemy zarówno cykliczne jak i jednorazowe  wydarzenia.

 • Wielkie otwarcie sezonu 2019 w Parku Rozrywki EnergyLandia w Zatorze – 6.04.2019.
 • Park czynny w godzinach: 10:00 – 18:00.
 • Kinder Party 1-2 czerwca,
 • Park czynny w godzinach: 10:00-18:00.
 • 5 Urodziny Energylandii. 13-14 lipca,
 • Park czynny od 10:00 do 20:00
 • Magic Night i Beach Party. 20 lipca,
 • Park czynny od godziny 10:00 do północy.
 • Magic Night i Beach Party.  15 sierpnia,
 • Park czynny od godziny 10:00, do północy
 • Halloween Night. 26 października,
 • Park czynny od 10:00 do 22:00.
 • Dzieci/do lat 3: – 1zł.
 • Bilet urodzinowy (os. do 18 ż.) – 1zł.
 • Dzieci (do wzrostu 140cm) – 69 zł.
 • Kobieta w ciąży (za okazaniem karty ciąży), seniorzy (os. +65):69 zł.
 • Bilet normalny: 119,00 zł.
 • Bilet całoroczny ulgowy: 209,00 zł. (dla osób o wzroście do 140 cm w dniu zakupu)
 • Bilet całoroczny normalny: 359,00 zł.
 • Bilet dla Młodej Pary: 1zł/os.*
  * Dla Młodych Par, które chcą zorganizować sesje ślubną w Parku. Dotyczy Pary Młodej w stroju ślubnym oraz max. dwóch fotografów (niezależnie od daty ślubu)
 • Osoby niepełnosprawne:
 • Dzieci: 49,00 zł. – (dla osób do 12 r.ż.)
 • Dorośli: 69,00 zł. (i osoby powyżej 12 r.ż.)

*za okazaniem legitymacji osoby niepełnosprawnej.

Powyższy cennik obowiązuje od 23 czerwca 2018 do dnia 19 czerwca  2019r.

Warunki przyznawania biletów zniżkowych>> https://energylandia.pl/cennik/cennik-indywidualny/

Aktualny cennik znajduje się>> https://energylandia.pl/cennik/cennik-indywidualny/

Bilet całoroczny działa od dnia zakupu przez 365 dni. Posiadacz biletu na miejscu; w Parku; ma wykonywane zdjęcie i otrzymuje bilet.

Bilet całoroczny-ulgowy działa od dnia zakupu przez cały rok. Posiadacz biletu na miejscu; w Parku; ma wykonywane zdjęcie i otrzymuje bilet. Jak w przypadku biletu ulgowego jednodniowego przysługuje osobie o wzroście poniżej 140 cm., w dniu zakupu.

Tak, jednak tylko w wypadku wizyty  grupowej, powyżej 15 osób.

Wszystkie osoby do 18 roku życia włącznie, w dniu urodzin za bilet do parku uiszczą symboliczną opłatę – 1 zł. To ukłon w stronę naszych najmłodszych Gości. Wymagane jest okazanie dokumentu, potwierdzającego tożsamość oraz fakt, że w tym dniu jubilat ma urodziny.

W celu rezerwacji wizyty grupowej i ustalenia cen biletów konieczny jest kontakt telefoniczny: 33/486-15-01, lub emailowy: grupy@energylandia.pl z działem obsługi grup. 

 

Respektujemy ogólnopolską kartę dużej rodziny, karta ta uprawnia do 5% zniżki na bilety do parku przy zakupie biletów jednodniowych oraz dwudniowych. Zniżka nie obejmuje biletów całorocznych, grupowych i zniżkowych.

1 karta obowiązuje na jeden bilet. W kasach Parku należy okazać ważną kartę dużej rodziny.

 

Tak, na kartę Parkmania przysługuje 5% zniżki do każdego zakupionego biletu w kasie Energylandii.

W cenie biletu otrzymują Państwo możliwość korzystania ze wszystkich dostępnych w Parku urządzeń, pokazów i atrakcji oraz strefy wodnej Water Park. Podobnie jak ma to miejsce we wszystkich Parkach rozrywki na świecie dodatkowo płatne są: gastronomia, gry komputerowe i zręcznościowe, niektóre stoiska usługowe (fotograf, foto- budka,malowanie twarzy – tatuaże itd.) i oczywiście towary w sklepach znajdujących się na terenie parku.

Tak, w cenie biletu otrzymujesz dostęp do wszystkich atrakcji naszego Parku oraz wejście do strefy Water Park. Dodatkowo płatne są: gastronomia, gry komputerowe i zręcznościowe, niektóre stoiska usługowe (fotograf, foto-budka, malowanie twarzy – tatuaże itd.) i oczywiście towary w sklepach znajdujących się na terenie parku.

Bilet wstępu elektroniczny, zakupiony on-line ważny jest do 19 czerwca 2019 r. , natomiast bilet PREZENT ( wysyłany pocztą na wskazany adres) jest ważny do 27 października 2019 r.

 

W dni pracy Parku bilety można kupić w kasach biletowych. W trosce o państwa komfort, polecamy państwu wcześniejszy zakup biletów, w naszym systemie sprzedaży on-line, znajdującym się na stronie internetowej: www.ticket.energylandia.pl

Bilety do parku można również zakupić u naszych dystrybutorów, w hotelach, biurach podróży. Część adresów dostępna jest  pod adresem: https://energylandia.pl/zaplanuj-pobyt/noclegi/

Oczywiście honorujemy płatność kartą płatniczą. Zarówno za bilety wstępu, jak i we wszystkich punktach gastronomicznych i sklepach na terenie Energylandii.

Niestety, nie możemy zaoferować takich biletów. Każda wejściówka na teren Parku obejmuje możliwość korzystania ze wszystkich dostępnych atrakcji przez cały dzień bez limitów i obowiązuje także Gości, którzy nie chcą lub nie mogą korzystać z niektórych urządzeń. Dla nich oferujemy spokojniejsze atrakcje, a także liczne pokazy i zabawy z animatorami.

Jeśli chcesz wyjść na chwilę z Energylandii, a później wrócić na teren Parku, przed wyjściem poproś pracownika przy bramkach wejściowych o specjalny stempel identyfikacyjny. Umożliwi Ci on powrót na teren Parku tego samego dnia. Uwaga! Zachowaj bilet wstępu do Energylandii, bo będzie on wymagany do okazania w momencie powrotu.

Przed wejściem do parku znajduje się parking, a koszt karty parkingowej to 5 zł za cały dzień. Autokary wycieczkowe mogą parkować bezpłatne.

Obecnie polecamy nocleg w ośrodku Western Camp Resort – to jedyna w swoim rodzaju wioska stylizowana na Dziki Zachód położona w pobliżu Energylandii. http://westerncamp.pl/ 

Planujemy uruchomić własną bazę noclegową. W zakładce „Zaplanuj pobyt/ Noclegi” >>https://energylandia.pl/zaplanuj-pobyt/noclegi/ << znajdą państwo proponowane przez nas noclegi w okolicy. W kwestii camperów i campingów prosimy o indywidualny kontakt tel: +48 33/486 15 00.

Niestety, ze względów bezpieczeństwa nie można wejść na teren Energylandii z psem. Bardzo prosimy o wzięcie tej kwestii pod uwagę przed wyjazdem i niepozostawianie psa samego w samochodzie, w czasie kiedy Państwo będą korzystać z naszego Parku!

Korzystanie z Water Parku nie jest obciążone dodatkową opłatą. Obowiązuje wstęp w ramach jednego biletu do Parku Energylandia.

Na ten moment nie potwierdzamy informacji o festiwalach w nadchodzącym sezonie. 

W Energylandia podczas wizyty indywidualnej niekonieczna jest wcześniejsza rezerwacja biletów. Nie obowiązują dzienne limity wejść, każdy Gość wejdzie na teren parku.

Promocja urodzinowa dotyczy wyłącznie jubilata w dniu jego urodzin, do ukończenia 18 roku życia włącznie.

Nie ma w ofercie biletów rodzinnych. Każdy Gość zobowiązany jest do zakupu biletu indywidualnego korzystając ewentualnie z ulgi w związku ze wzrostem ( do 140cm.) itp. Szczegóły znajdują się w zakładce cennik indywidualny, na naszej stronie.

Bilet prezentowy jest do nabycia poprzez nasz system sprzedaży. W celu nabycia należy wybrać na panelu opcję “bilet prezent” i wypełnić dane do wysyłki. Bilet jest wysyłany na wskazany adres, po uiszczeniu opłaty.

W sezonie, kiedy park jest czynny bilet prezent można zakupić również w kasie.

Na sesję ślubną zapraszamy pary w stroju ślubnym wraz z 2 fotografami (bądź fotografem i kamerzystą). Zarówno para ślubna jak i fotograf i kamerzysta, mogą skorzystać z promocyjnej ceny biletu w cenie 1 zł.

Na atrakcjach obowiązuje ściśle określony zakres dolnej i górnej granicy wzrostu. Jest to warunek konieczny do zachowania bezpieczeństwa. Zakres ten wskazany jest przy poszczególnych atrakcjach. 

W parku Energylandia obowiązuje jeden bilet na wszystkie atrakcje przez cały dzień. Nie ma potrzeby “pilnowania” czasu wycieczki gdyż mogą Państwo korzystać z atrakcji od otwarcia aż do samego zamknięcia.