Gotowe rozwiązanie na majówkę

Wielkimi krokami zbliża się utęskniony długi weekend majowy. Pierwsze promienie słońca i wyższe temperatury nastrajają nas do snucia planów wakacyjnych. Jednak zanim na dobre rozsiądziemy się nad ofertami biur podróży, warto sprawdzić jakie atrakcje czekają na nas w okolicy.

Dzień staje się coraz dłuższy, a to sprzyja spędzaniu większej ilości czasu na wolnym powietrzu. Po długiej i szarej zimie każdy z nas ma ochotę na kolorowa odmianę. Zanim jednak zaplanujemy wakacje, po drodze czeka na nas majówka. Okres uwielbiany przez wszystkich sympatyków grillowania, spędzania aktywnie czasu w gronie przyjaciół i rodziny. Majówka to również czas, kiedy zdecydowanie częściej decydujemy się na spontaniczne wyjazdy poza miasto, aby odpocząć na łonie natury albo wręcz przeciwnie wybrać bardziej rozrywkową wersję odpoczynku.

Dla tych osób, które nie lubią wyszukiwać ofert, jak miło i błogo spędzić ten majowy czas, mamy gotowe rozwiązanie. Z pewnością przypadnie do gustu zarówno sympatykom aktywnego spędzania czasu jak i osobom, które chcą na chwilę zwolnić tempo i poświęcić swój jakże cenny czas tylko i wyłącznie dla rodziny. Miejsce, które w tym roku zdecydowanie zasługuje na rekomendacje to Energylandia. Nie tylko ze względu na mnogość atrakcji, jakie czekają na odwiedzających park rozrywki, ale przede wszystkim na podejście do poszczególnego klienta. Park został zaprojektowany i dostosowany w taki sposób, aby mogły się w nim odnaleźć różne grupy wiekowe, które charakteryzują się odmiennymi potrzebami. Doskonale odnajdą się tutaj najmłodsi użytkownicy, dla których została stworzona Bajkolandia, jak również całe rodziny, które mogą korzystać ze Strefy familijnej. Poszukiwacze wrażeń odnajdą je w Strefie ekstremalnej, która podniesie ich poziom adrenaliny do maksimum. Tym, którzy wolą bardziej leniwie spędzać wolny czas, dedykowana jest strefa Water Park, która przeobraża się w tropikalną wyspę i pozwala odciąć się od rzeczywistości na dobre.

Już teraz każdy może zaplanować majówkę w Energylandii i cieszyć się z radośnie spędzonych chwil w jednym z największych parków rozrywki w tej części Europy. Atrakcji zaplanowanych dla osób odwiedzających jest tyle, że nie sposób je wszystkie wymienić, od karuzel po najbardziej ekstremalne i największe rollercoastery. Tutaj można spędzić cały dzień, ponieważ w ofercie poza licznymi urządzeniami, z których można skorzystać, odwiedzający mogą odpocząć w specjalnie przygotowanych strefach, jak również posilić się w dowolnie wybranej restauracji lub kawiarni. Oferta na majówkę z pewnością zaskoczy pozytywnie każdego, a to zaledwie początek wszystkich zaplanowanych na te porę roku atrakcji.

Zobacz również: