Zaplanuj najdłuższy weekend majowy w tym roku

W tym roku długi weekend majowy rozpieszcza wszystkich uczniów i studentów, jak również osoby pracujące na etacie. To wszystko za sprawą ułożenia dni wolnych w kalendarzu. Pierwszy maja wypada w poniedziałek, natomiast trzeciego maja w środę. Tym samym wystarczy zawnioskować u pracodawcy o trzy dni urlopu, aby cieszyć się z nieprzerwanego odpoczynku aż przez dziewięć kolejnych dni. Osoby, które nie lubią marnować takich okazji, już na początku roku planują sobie urlop na cały rok ze szczególnym spojrzeniem na weekend majowy. Nic w tym dziwnego, każdemu należy się odpoczynek po ciężkiej pracy, a weekend majowy zdecydowanie ku temu sprzyja.

Po tak pieczołowitym zaplanowaniu dni wolnych, aż żal byłoby je zmarnować na nic-nierobienie i zamknąć się w czterech ścianach domu. Warto ten czas spędzić na jak najwyższym poziomie, w fantastycznym miejscu, które dostarczy nam i całym naszym rodzinom, niezapomnianych wrażeń na pozostałe letnie dni. A kto wie? Może okaże się, że to jest właśnie to miejsce, w którym potrafimy odrzucić na bok wszelkie troski i problemy, a także zrelaksować zestresowane ciało i umysł. Może to być idealne preludium do zbliżających się wakacji i odpowiedni moment na doładowanie baterii, zanim doczekamy się swojego upragnionego długiego urlopu.

Bez względu na to jakie kierują Wami powody do skorzystania z odpoczynku w weekend majowy, z pewnością oferta Energylandii nie powinna odbić się bez echa. Od kilku lat jest głośno o Parku Rozrywki w całej Polsce i zjeżdżają tutaj mieszkańcy wszystkich województw, aby zakosztować rozrywki na skale europejską. Ci, którzy odwiedzili Energylandię nie zawiedli się i powracają na nowo głodni coraz to nowszych i jeszcze lepszych atrakcji. Z roku na rok, bowiem przybywa urządzeń, poprawia się infrastruktura obiektu, a na chwilę obecną budowane jest nowe wejście, aby zagwarantować odwiedzającym jeszcze lepsze i wyższe standardy obsługi i szybszy oraz łatwiejszy dostęp do poszczególnych urządzeń i atrakcji. Już teraz wiele osób nie może doczekać się nadejścia maja, gdyż nie dość, że jest to najpiękniejszy czas na rodzinne wycieczki, to również idealny moment, aby niemalże w połowie roku naładować swoje baterie na dalszy jego ciąg.

Mnogość atrakcji spełni oczekiwania każdego, bez względu na wiek, zainteresowania i płeć. Już samo wejście na teren parku zapowiada dobrą zabawę. Zamkowe wieże, bajeczne kształty i kolory sprawiają, że mamy wrażenie wejścia do innego świata, świata fantazji i wyobraźni, który sprawia, że możemy poczuć się jak Alicja przechodząca na drugą stronę lustra do baśniowej krainy.

Zobacz również: