BILET ZNIŻKOWY – OSOBA NIEPEŁNOSPRAWNA

Szanowni Państwo,
W trosce o komfort naszych Gości przygotowaliśmy informator, który ułatwi zapoznanie się z warunkami korzystania z biletów zniżkowych dla osób niepełnosprawnych.


BILET DLA OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ:

ZAKUP
Bilet zniżkowy dla osób niepełnosprawnych można zakupić po uprzednim okazaniu ważnej legitymacji osoby niepełnosprawnej. Nie przysługuje ulga dla opiekuna osoby niepełnosprawnej.
Bilet zniżkowy przysługuje również dla osób niewidomych oraz po kontuzji posiadających gips, szynę, protezę.

BEZPIECZEŃSTWO
W celu zachowania bezpieczeństwa, w szczególności w sytuacjach dotyczących możliwości samodzielnej ewakuacji Gościa z danego urządzenia oraz z uwagi na jego specyfikację, obsługa Parku Rozrywki może odmówić skorzystania z danego urządzenia osobie niepełnosprawnej, niesprawnej ruchowo, niewidomej oraz osobie po kontuzji posiadającej gips, szynę.
Odmowa dotyczy osób, które ze względów obiektywnych nie mogą samodzielnie w pełni skorzystać z danej atrakcji.

Informujemy, iż urządzenia w Parku Rozrywki posiadają odgórnie ustalone parametry dla osób z nich korzystających (m.in. wzrost, wiek, ograniczenia wagowe, etc.). Wobec powyższego zakazane jest korzystanie z urządzeń osobom posiadającym takie obostrzenia.

Cały teren Parku Energylandia dostosowany jest do potrzeb osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Na parkingu znajdują się specjalnie wydzielone miejsca dla samochodów osób niepełnosprawnych. Po okazaniu karty parkingowej postój jest bezpłatny.

Dziękujemy i życzymy udanej zabawy!
Energylandia