Eventy firmowe, imprezy integracyjne

W dzisiejszych czasach praktycznie każdy większy hotel, renomowana restauracja, ośrodki turystyczne i parki rozrywki specjalizują się w tworzeniu specjalnych wydarzeń, jakimi są eventy. Każde z tych miejsc oferuje nico innego rodzaju sposoby na spędzenie czasu. Energylandia, jedne z największych parków rozrywki w tej części Europy, również oferuje swoim gościom różnego rodzaju imprezy oraz eventy firmowe. Propozycje dotyczące wydarzeń można znaleźć na stronie organizatorów, a jest to jedynie drobna namiastka tego, co Energylandia ma do zaoferowania.

Postanowienie na 2020 r.

Wielu z nas co roku wymyśla postanowienia noworoczne, które zazwyczaj w okolicy marca idą w niepamięć. Tym razem jednak warto przy okazji zbliżającego się wydarzenia jakim jest event firmowy, spełnić niektóre z tych postanowień. Energylandia podpowiada – „w 2020 przejadę się Roller Coasterem!” w czasie Halloween Time, jest to jedno z wydarzeń, które jest zaplanowane na okres od 12 do 25 października tego roku. Nie musicie jednak czekać aż tak długo, aby eventy imprezy integracyjne owocowały w takie emocje. Wspólnie na płaszczyźnie firmowej ustalcie sobie cel. Może on wyglądać tak jak ten proponowany przez Park Rozrywki i spróbujcie razem ze swoimi współpracownikami go spełnić. Niech to będzie Wasze firmowe wydarzenie, które zintegruje całą ekipę i scementuje więzi zespołowe. Organizację tego eventu możecie powierzyć Energylandii, która podpowie w jaki sposób dokonać tego wyczynu, oraz jakie jeszcze atrakcje będą do Waszego dostępu. Zajmą się oni kompleksowo organizacją imprezy integracyjnej od wspomnianego celu, po aspekty gastronomiczne i noclegowe. Oczywiście strefa hotelelowa Energylandii jest dopiero planowana, ale park rozrywki dysponuje cała bazą hoteli i noclegów, które można zorganizować w okolicy i ze względu na dużą liczbę osób, które przyjeżdżają w to miejsce znacznie łatwiej mu ulokować uczestników imprezy.

Pozostałe eventy

Energylandia realizuje nie tylko eventy firmowe, w kalendarzu wydarzeń możemy zobaczyć, że na ten rok zostało zaplanowanych kilka imprez, które są dedykowane gościom parku w różnym wieku. Rozpoczynają się one wielkim otwarciem sezonu w kwietniu 2020 r., a kończą nocą Halloweenową, która odbędzie się 24 października. Po drodze jest kilka ciekawych eventów organizowanych poprzez park, ale nie będziemy wszystkiego zdradzać. Osoby zainteresowane zapraszamy do zapoznania się z ofertą Energylandii na stronie internetowej, a szczególnie z kalendarzem imprez. Zapraszamy również do zapoznania się z zakładką – Najczęściej zadawane Pytania FAQ, w której zostaną rozwiane wszelkie wątpliwości na temat pobytu i organizacji eventów w Zatorze.

Zobacz również: