Aqualantis – już wkrótce

Nowości


Info o otwarciu
Wkrótce otwarcie

Aqualantis – królestwo oceanu!
6 rok istnienia Energylandii, 6 sezon, 6 strefa!

Z ogromną radością informujemy, że w naszym parku pojawi się nowa strefa – Aqualantis, czyli kolejna część parku, która powstanie na obszarze 6 hektarów otaczając nowy roller coaster Abyssus. Fabuła nowej części parku nawiązuje do starożytnego Atlantis.

Mieszkańcy tej krainy żyli w dostatku i harmonii z morzem. Jednak miasto zalała wielka fala i królestwo przez wieki znajdowało się na dnie oceanu. Szczęśliwie ruiny zostały odnalezione przez dzielnych odkrywców, którzy zbudowali stację pomp aby odzyskać stracone miasto.

Nadeszła nasza kolej by wkroczyć do krainy oceanów! Uliczki stylizowane będą na starożytne królestwo i jego ruiny, a wszystko wykonane z najwyższą starannością. Będzie to niezwykła kraina fantasy. W Aqualantis na całe rodziny czekać będzie wiele atrakcji między innymi Grotto Expedition czyli ekspedycja łodziami wśród tajemniczej laguny, pokazy Aquajump czyli akrobatyczne skoki do wody z ogromnej wieży, a także nowy model kolejki Disco Coaster. Łasuchy z pewnością ucieszą się z wizyty w sali bankietowej dawnego Atlantis, które będzie pełnić teraz rolę restauracji The Hall of Colums. Nie zabraknie także sklepików i atrakcji dla najmłodszych.

Aqualantis otworzy nowy rozdział w budowie i tematyzacji kolejnych etapów Energylandii. Za projekt, oprawę wizualną i fabułę odpowiadać będzie studio Jora Vision. Firma od lat związana z parkami rozrywki na całym świecie projektująca takie parki jak Disneyland, Waliby, Europa Park oraz festiwal Tomorrowland.

Zapraszamy

Mapa atrakcji


Zastrzeżenia