W związku z wprowadzeniem obostrzeń związanych z pandemią, dzień 16 października był ostatnim dniem otwartej Energylandii.  Chcielibyśmy bawić się z Wami jak najdłużej. Jednak otwarcie Parku jest zależne od wyprowadzanych przez rząd wytycznych. Mamy nadzieję, że obecna sytuacja szybko się unormuje i w przyszłym sezonie 2021 będziemy się mogli z Wami spotykać bez przeszkód. Podjęliśmy również kolejną trudną decyzję o rezygnacji z sezonu zimowego. Choć decyzja o zamknięciu Parku jest nagła i zaskoczyła nas bardzo, to idące za nią konsekwencje odwołania Winter Kingdom były absolutnie obiektywne i rozważne. Z niecierpliwością czekaliśmy na ten magiczny czas. Reżim sanitarny jest jednak bezwzględny i jednoznacznie wyznaczył nam granice. Chcemy dbać o bezpieczeństwo nie tylko Wasze, ale i całej naszej załogi. Wychodząc na przeciw obecnej sytuacji, specjalnie dla Was zmieniliśmy daty ważności biletów elektronicznych i prezentowych do 25.06.2021 roku. Bilety roczne wydłużamy o 50 dni, w przypadku biletów, których ważność upłynęła przed otwarciem Parku, będą one liczone od pierwszego dnia sezonu 2021. W kwestii pozostałych biletów rocznych, należy dodać 50 dni do wyznaczonej na bilecie końcowej daty ważności.

Sezon 2021 jak co roku planujemy rozpocząć od pierwszego weekendu kwietnia. W związku z wątpliwościami dotyczącymi ważności biletów na sezon 2021 zapewniamy, że w przypadku przesunięcia startu sezonu, jak zawsze mając na uwadze Wasz komfort i wygodę, wydłużymy termin realizacji biletów, tak byście mogli swobodnie, bez pośpiechu zaplanować swoją wizytę.

Energylandia dzięki wprowadzonym restrykcyjnym zasadom higieny oraz dezynfekcji w dalszym ciągu pozostaje bezpiecznym miejscem .
Wszystkie nasze starania zostały docenione. Energylandia uzyskała Certyfikat “Małopolska – Bezpieczna Turystyka” nadany przez Małopolską Izbę Turystyki! „Certyfikat ten przyznany został obiektom, których najistotniejszym celem jest utrzymanie i gwarancja najwyższych standardów sanitarnych, jak również szeroko rozumianego bezpieczeństwa podróżnych i wypoczywających w regionie”. Mamy pewność, że wizyta w Energylandii jest bezpieczna.

 


Park Rozrywki ENERGYLANDIA od początku swojej działalności, nieprzerwanie dba o higienę pracowników oraz Gości, którzy nas odwiedzają.