Drodzy Goście,

Zapraszamy Was CODZIENNIE w godzinach 10:00 – 18:00, gwarantując bezpieczną i wesołą zabawę w Energylandii.
Bilety możecie kupić już teraz online https://ticket.energylandia.pl lub na miejscu w kasach biletowych. Rezerwacja nie jest wymagana.

Najnowsze wytyczne wskazują o możliwości otwarcia naszego obiektu pod warunkiem utrzymania max. 75% przepustowości. Jednakże biorąc pod uwagę, że Energylandia to ponad 43 hektary powierzchni oraz fakt, że obecny czas jest tzw., sezonem niskim, bilety będą dostępne w kasach jak i w sprzedaży internetowej bez konieczności rezerwacji.

Ważność wszystkich biletów elektronicznych zakupionych na sezon 2021 zostaje przedłużona do 31.10.2021r. Dotyczy to także wszystkich biletów zakupionych w ramach przedsprzedaży.

* Przedłużamy również ważność biletów elektronicznych i prezentowych z sezonu 2020, których pierwotna ważność była przedłużona do 25.06.2021 r.

Jeśli chodzi o ważność biletów rocznych, przedłużamy je o 50 dni za sezon 2020 oraz o dodatkowe 30 dni zgodnie z planowanym kalendarzem 2021 –  razem 80 dni.


Energylandia dzięki wprowadzonym restrykcyjnym zasadom higieny oraz dezynfekcji w dalszym ciągu pozostaje bezpiecznym miejscem .
Wszystkie nasze starania zostały docenione. Energylandia uzyskała Certyfikat “Małopolska – Bezpieczna Turystyka” nadany przez Małopolską Izbę Turystyki! „Certyfikat ten przyznany został obiektom, których najistotniejszym celem jest utrzymanie i gwarancja najwyższych standardów sanitarnych, jak również szeroko rozumianego bezpieczeństwa podróżnych i wypoczywających w regionie”. Mamy pewność, że wizyta w Energylandii jest bezpieczna.

 


Park Rozrywki ENERGYLANDIA od początku swojej działalności, nieprzerwanie dba o higienę pracowników oraz Gości, którzy nas odwiedzają.