Drodzy Goście,

W związku z wprowadzeniem obostrzeń związanych z pandemią, Park Energylandia jest w obecnej chwili nieczynny.  Mimo wielu naszych usilnych starań i działań, nadal nie jesteśmy w stanie podać precyzyjnej daty otwarcia Energylandii. Na tę chwilę branża parków rozrywki pozostaje zamknięta przez najbliższe tygodnie. Należy jednak pamiętać, iż otwarcie Parku jest zależne od wprowadzanych przez rząd wytycznych. Aktualnie jesteśmy w trakcie ustalania oficjalnej daty otwarcia parku. Będziemy informować Was na bieżąco. Energylandia jest już gotowa na otwarcie sezonu.

Ważność wszystkich biletów elektronicznych zakupionych na sezon 2021 zostaje przedłużona do 31.10.2021r. Dotyczy to także wszystkich biletów zakupionych w ramach przedsprzedaży.

* Przedłużamy również ważność biletów elektronicznych i prezentowych z sezonu 2020, których pierwotna ważność była przedłużona do 25.06.2021 r.

Jeśli chodzi o ważność biletów rocznych, przedłużamy je o 50 dni za sezon 2020 oraz o dodatkowe 21 dni zgodnie z planowanym kalendarzem 2021- na dzień dzisiejszy jest to razem 71 dni.


Energylandia dzięki wprowadzonym restrykcyjnym zasadom higieny oraz dezynfekcji w dalszym ciągu pozostaje bezpiecznym miejscem .
Wszystkie nasze starania zostały docenione. Energylandia uzyskała Certyfikat “Małopolska – Bezpieczna Turystyka” nadany przez Małopolską Izbę Turystyki! „Certyfikat ten przyznany został obiektom, których najistotniejszym celem jest utrzymanie i gwarancja najwyższych standardów sanitarnych, jak również szeroko rozumianego bezpieczeństwa podróżnych i wypoczywających w regionie”. Mamy pewność, że wizyta w Energylandii jest bezpieczna.

 


Park Rozrywki ENERGYLANDIA od początku swojej działalności, nieprzerwanie dba o higienę pracowników oraz Gości, którzy nas odwiedzają.