Drodzy Goście,

W związku z wprowadzeniem obostrzeń związanych z pandemią, Park Energylandia jest w obecnej chwili nieczynny.  Wychodząc na przeciw obecnej sytuacji, specjalnie dla Was zmieniliśmy daty ważności niewykorzystanych biletów 2020 (zarówno elektronicznych jak i prezentowych) do 25.06.2021 roku. Bilety roczne wydłużamy o 50 dni, w przypadku biletów, których ważność upłynęła przed otwarciem Parku, będą one liczone od pierwszego dnia sezonu 2021. W kwestii pozostałych biletów rocznych, należy dodać 50 dni do wyznaczonej na bilecie końcowej daty ważności.

Sezon 2021  planujemy rozpocząć 29 kwietnia, należy jednak pamiętać, iż otwarcie Parku jest zależne od wyprowadzanych przez rząd wytycznych. W związku z wątpliwościami dotyczącymi ważności biletów na sezon 2021 zapewniamy, że w przypadku przesunięcia startu sezonu, jak zawsze mając na uwadze Wasz komfort i wygodę, wydłużymy termin realizacji biletów, tak byście mogli swobodnie, bez pośpiechu zaplanować swoją wizytę. Mamy nadzieję, że obecna sytuacja szybko się unormuje i już wkrótce będziemy się mogli z Wami spotykać bez przeszkód.

Energylandia dzięki wprowadzonym restrykcyjnym zasadom higieny oraz dezynfekcji w dalszym ciągu pozostaje bezpiecznym miejscem .
Wszystkie nasze starania zostały docenione. Energylandia uzyskała Certyfikat “Małopolska – Bezpieczna Turystyka” nadany przez Małopolską Izbę Turystyki! „Certyfikat ten przyznany został obiektom, których najistotniejszym celem jest utrzymanie i gwarancja najwyższych standardów sanitarnych, jak również szeroko rozumianego bezpieczeństwa podróżnych i wypoczywających w regionie”. Mamy pewność, że wizyta w Energylandii jest bezpieczna.

 


Park Rozrywki ENERGYLANDIA od początku swojej działalności, nieprzerwanie dba o higienę pracowników oraz Gości, którzy nas odwiedzają.