UWAGA!  WSZYSTKIE BILETY BEZ REZERWACJI Z GWARANCJĄ WEJŚCIA!

Kochani, w związku z Waszymi licznymi wiadomościami i prośbami, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, postanowiliśmy zrezygnować z konieczności rezerwacji biletów! Od teraz będziecie mieć gwarancję wejścia do Parku kupując bilet zarówno w kasach biletowych na miejscu w Energylandii, jak również przez platformę>> ticket.energylandia.pl.
Z pewnością zastanawiacie się, co z ograniczeniami liczby Gości w Parku? Po licznych analizach oraz uwzględniając dotychczasowe statystyki, możemy Was zapewnić, że obecny limit w Parku (1 osoba na 10 m2 powierzchni) nie zostanie przekroczony.  Nie musicie martwić się o pogodę, zdarzenia losowe czy inne nieprzewidziane okoliczności – od dziś możecie przyjechać w dowolnym dniu z gwarancją wejścia do Parku czy to kupując bilet na miejscu czy też online.


Kochani, macie do nas wiele pytań, dlatego postanowiliśmy zebrać odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w jednym miejscu.

1. Bezpieczeństwo w Parku – nasz zespół od wielu tygodni opracowywał specjalne procedury i zabezpieczenia, którymi objęliśmy nasz Park. Wprowadzamy: dezynfekcję Parku po zamknięciu każdego dnia – nowoczesnymi dronami, kamery termowizyjne, intensywną, ciągła dezynfekcje, aplikację do zamawiania jedzenia, nakaz utrzymywania dystansu wobec osób sobie obcych oraz szereg innych pomysłów na zapewnienie najlepszego komfortu dla Gości.

2. Ile osób może wejść do parku jednocześnie? 
Ilość osób przebywających na terenie obiektu jest w pełni dostosowana do wytycznych rządowych.
Od 8 sierpnia- jest 1 osoba na 10 m2 powierzchni Parku.
Restrykcje zapewniają Wam bezpieczeństwo dużo wyższe, niż w przypadku innych obiektów.

3. Czy muszę chodzić w maseczce?
Na terenie alejek spacerowych oraz parkingach obowiązują standardowe wytyczne przyjęte w ramach 4 etapu.
Jednak zalecamy poruszanie się w maseczkach.
Na terenie wejść do atrakcji, wewnątrz atrakcji oraz w strefach pokazowych, obowiązuje zasada noszenia maseczek.
Na atrakcje nie można wejść w szalach, kominach i chustach.
Obowiązek noszenia maseczek nie dotyczy dzieci do lat 4.

4. Jak będziemy jeździć na atrakcjach?
W związku z tym, że na atrakcjach obowiązuje nakaz noszenia maseczek, atrakcje będą posiadały taką samą przepustowość jak dotychczas.

5. Sklepy i gastronomia.
Obowiązują zasady zgodne z ogólnymi wytycznymi w tego typu obiektach.


Park Rozrywki ENERGYLANDIA od początku swojej działalności, nieprzerwanie dba o higienę pracowników oraz Gości, którzy nas odwiedzają.