Wizyta w naszym parku rozrywki to idealny pomysł na wycieczkę szkolną, bez względu na to, czy w wyprawie mają wziąć udział uczniowie szkoły podstawowej, gimnazjaliści czy licealiści. Duża ilość i zróżnicowanie atrakcji sprawia, że będą doskonale się tutaj bawić zarówno młodsze, jak i starsze dzieci oraz młodzież i ich opiekunowie.

Wycieczka szkolna podstawówka

Małe dzieci szybko się nudzą, dlatego trzeba zapewnić im doskonałą zabawę, ale jednocześnie mieć na uwadze ich bezpieczeństwo. Podczas dobrze zaplanowanej wycieczki rozrywka połączona jest z poszerzaniem wiedzy. W Energylandii jednym z miejsc, które dobrze łączą obie te funkcje jest Wioska Wikingów, stworzona na wzór dawnych skandynawskich grodów. Dla najmłodszych jest to żywa lekcja historii, podczas której mogą wcielić się w rolę Wikingów. Wycieczki szkolne z podstawówek zachęcamy także do skorzystania z atrakcji dostępnych w Bajkolandii i strefie familijnej. Na uczniów czekają tu między innymi karuzele, kolejki górskie i armatki wodne.

Wycieczka szkolna gimnazjum

Nastolatkowie mają dużo energii i pomysłów, dlatego w trakcie organizacji wycieczki szkolnej dla gimnazjum trzeba zadbać o to, żeby uczniowie nie mogli narzekać na nudę. Osobom w wieku gimnazjalnym zapewniamy szeroki wybór atrakcji, wśród których można wymienić spływ rwącą rzeką, przejażdżkę kolejką górską i sterowanie specjalnym samochodem. Dodatkowo zachęcamy do udziału w odbywających się na terenie parku pokazach i widowiskach oraz do obejrzenia filmu w kinie 3D.

Wycieczka szkolna liceum

Młodzież najbardziej lubi takie wycieczki, podczas których może przeżyć wspaniałą przygodę i doświadczyć mocnych wrażeń. Najlepszym miejscem dla licealistów jest zatem nasza strefa ekstremalna. Przejażdżka najszybszym w Europie Środkowo-Wschodniej rollercoasterem albo zabawa na huśtawce Aztec Swing to coś, co bez wątpienia pozostanie w pamięci uczestników wyprawy na całe życie. Ciekawą propozycją jest również Apocalipto, czyli 14-metrowa ława z siedzeniami, która wykonuje ruch obrotowy po okręgu 8 m. Są to atrakcje, z których mogą korzystać także opiekunowie licealistów, tak wiec pobyt w naszym lunaparku sprawi ogromną przyjemność zarówno uczniom, jak i nauczycielom. Wizyta w Energylandii może być głównym punktem wycieczki albo uzupełnieniem wyprawy w góry.

Posiłek w strefie gastronomicznej Energylandii

Na terenie naszego parku znajduje się strefa gastronomiczna. Dzięki temu organizatorzy wydarzenia nie muszą szukać miejsc, w których uczniowie oraz ich opiekunowie będą mogli spożyć posiłek. W Energylandii znajduje się kilkadziesiąt punktów gastronomicznych, co zapewnia szeroki wybór potraw i stanowi gwarancję, że nikt nie wyjdzie stąd głodny, bez względu na upodobania smakowe.