* Zgodnie z ustawą o Bonach Turystycznych nie możesz go wykorzystać na zakup samych biletów wstępu do atrakcji. Musi być to usługa połączona z noclegiem, którą otrzymujesz od nas w cenie 10 zł/namiot lub 50zł/kamper. Ważne aby w zestawie kupowanych przez Ciebie biletów znalazł się bilet dla dziecka, którego bon dotyczy. Oferta nie dotyczy zakupu biletów rocznych.


NOCLEGI

Energylandia to idealne miejsce na dwudniowy pobyt z przystosowanym miejscem na przyjazd kamperem czy noc pod namiotem. Tuż obok Parku oddaliśmy do Waszej dyspozycji pole namiotowe i miejsca postojowe dla kamperów z dostępem do wody, prądu i toalet. 
W okolicy Energylandii nie brakuje również innych możliwości zakwaterowania. Noclegi przygotowane dla gości obejmują rozmaite opcje. Przed przyjazdem warto sprawdzić czy w wybranym przez Ciebie miejscu jest możliwość realizacji bonu.
Aby ułatwić Ci wybór przygotowaliśmy katalog noclegów: https://energylandia.pl/noclegi/katalog/. Szczególnej uwadze polecamy respektujący bony turystyczne – WestercCamp Zator 


ZAKUP BILETÓW WSTĘPU

Bilety wstępu możesz opłacić Bonem Turystycznym tylko w przypadku łączonego zakupu biletu wstępu do Parku wraz z biletem na pole namiotowe w cenie 10 zł/doba lub biletem na postój dla kamperów w cenie 50 zł/doba.
Ważne, aby w zestawie kupowanych przez Ciebie biletów znalazł się bilet dziecka, którego dotyczy bon.

  1. Warunkiem skorzystania z bonu turystycznego jest wykupienie miejsca dla kampera/namiotu i biletów wstępu. Jest to podstawowy zestaw usług turystycznych, które stanowią minimum do zrealizowania płatności bonem.
  2. Rezerwacje miejsca oraz biletów nie są wymagane. Posiadamy wystarczającą ilość miejsca pod namioty i kampery dla każdego.
  3. Bon Turystyczny zrealizujesz w specjalnie oznaczonych kasach Parku Rozrywki Energylandia, Al. 3 Maja 2, 32-640 Zator.
  4. Zanim ustawisz się w kolejce sprawdź czy dany punkt kasowy obsługuje bony. Punkt powinien być oznaczony „BON TURYSTYCZNY”.
  5. W celu usprawnienia transakcji przygotuj 16-cyfrowy kod, który otrzymałeś w celu realizacji płatności.
  6. Jednorazowa opłata za miejsce na polu namiotowym lub postój kampera dotyczy maksymalnie 24h pobytu i dotyczy 1 kampera lub 1 namiotu dla maksymalnie 1 – 7 osób.

UZUPEŁNIJ DOKUMENT, PODPISZ I ZABIERZ ZE SOBĄ 

W celu realizacji bonu turystycznego, zakup biletów wstępu związany jest również z zawarciem „Umowy o udział w imprezie turystycznej”. Udostępniony poniżej formularz należy wydrukować, wypełnić żółte pola, własnoręcznie podpisać oraz dostarczyć do oznaczonych kas biletowych. Umowa akceptowana jest wyłącznie w formie papierowej, w innym przypadku bon turystyczny niestety nie zostanie zrealizowany. Formularze są także dostępne w Parku Rozrywki Energylandia.

Umowa o udział w imprezie turystycznej[PDF]    Wzór prawidłowo wypełnionej umowy[PDF] 


RABATY

Przy obsłudze Bonów Turystycznych uwzględniamy wszelkie rabaty dostępne w Parku m.in. rabat na Kartę Dużej Rodziny / rabaty ze standardowego cennika indywidualnego / bilety dla osób niepełnosprawnych / bilety urodzinowe / bilety senior etc. https://energylandia.pl/cennik/biletyindywidualne/.