W sezonie 2021 Bon Turystyczny możesz wykorzystać na zakup biletów wstępu do Energylandii oraz przy opłaceniu wycieczki szkolnej dla Twojego dziecka.

Możesz też połączyć zakup biletów z noclegiem, który otrzymujesz od nas w cenie 10 zł/namiot lub 50zł/kamper. Ważne, aby w zestawie kupowanych przez Ciebie biletów znalazł się bilet dla dziecka, którego bon dotyczy. Oferta nie dotyczy zakupu biletów rocznych.


BON TURYSTYCZNY NA BILETY INDYWIDUALNE

 

 


BON TURYSTYCZNY NA BILETY SZKOLNE

 

 


NOCLEGI

Energylandia to idealne miejsce na dwudniowy pobyt z przystosowanym miejscem na przyjazd kamperem czy noc pod namiotem. Tuż obok Parku oddaliśmy do Waszej dyspozycji pole namiotowe i miejsca postojowe dla kamperów z dostępem do wody, prądu i toalet.
W okolicy Energylandii nie brakuje również innych możliwości zakwaterowania. Noclegi przygotowane dla gości obejmują rozmaite opcje. Przed przyjazdem warto sprawdzić czy w wybranym przez Ciebie miejscu jest możliwość realizacji bonu.
Aby ułatwić Ci wybór przygotowaliśmy katalog noclegów: https://energylandia.pl/noclegi/katalog/. Szczególnej uwadze polecamy respektujący bony turystyczne – WesternCamp Zator


UZUPEŁNIJ DOKUMENT, PODPISZ I ZABIERZ ZE SOBĄ 

W celu realizacji bonu turystycznego, zakup biletów wstępu związany jest również z zawarciem „Umowy o udział w imprezie turystycznej”. Udostępniony poniżej formularz należy wydrukować, wypełnić żółte pola, własnoręcznie podpisać oraz dostarczyć do oznaczonych kas biletowych. Umowa akceptowana jest wyłącznie w formie papierowej, w innym przypadku bon turystyczny niestety nie zostanie zrealizowany. Formularze są także dostępne w Parku Rozrywki Energylandia.

Umowa o udział w imprezie turystycznej[PDF]    Wzór prawidłowo wypełnionej umowy[PDF]