Są wśród nas takie osoby, które nie potrafią nic nie robić podczas wolnych chwil. Zazwyczaj wszelkie dni urlopowe, dni wolne od pracy starają się zagospodarować w taki sposób, aby przyniosły im wymierne korzyści, a także pozwoliły na realizowanie pasji.

Tak jest w przypadku wolnych zawodów jak na przykład fotograf. Każda wolna chwila jest idealna, aby podreperować warsztat doświadczeń i udoskonalić technikę wykonywania zdjęć. Nie mniej jednak i dla fotografów ważne jest gdzie na weekend majowy 2020 wybrać się ze swoim sprzętem. W końcu nie jest tylko ważne w jaki sposób wykonujemy zdjęcia, ale również w jakim otoczeniu przyrody.

Profesjonalnie czy na własną rękę?

Wielu profesjonalnych fotografów ma swoje triki i sztuczki, których używa podczas wykonywania swoich fotografii. Może to być odpowiedni obiektyw, konkretna przesłona, albo indywidualne ustawienie parametrów, które pozwolą wyeksponować to co chcemy, a nie to co wyjdzie. Amator, który w kwestii robienia zdjęć nie ma jeszcze dużego doświadczenia rozpatrując oferty, gdzie na weekend majowy 2021 wytyczyć swój szlak, powinien wziąć pod uwagę, czy zamierza wykonywać zdjęcia na własną rękę czy może jednak zdecydować się na pomoc specjalisty.  Doświadczony kolega po fachu podpowie w jaki sposób przygotować sprzęt, jak wykonywać zdjęcia obiektów w ruchu i na co zwrócić uwagę wykonują sesje fotograficzne. Niezaprzeczalnie będzie to kopalnia wiedzy i umiejętności. Samodzielnie niestety nie jesteśmy w stanie wykorzystać sprzętu fotograficznego do cna, chyba, że ktoś ma w tej dziedzinie zacięcie, czyta na ten temat lub działa metodą prób i błędów.

Sprawdzian dla fotografa

Sezon majowy, to również czas kiedy coraz więcej par bierze ślub. Oprawą do tej uroczystości są zazwyczaj fotografie plenerowe, które w późniejszych latach trwania małżeństwa, przypominają małżonkom fantastyczne chwile, jak również to, co sobie w dniu ślubu przysięgali. Pomysły par młodych, a także fotografów, na sesje zdjęciowe nie przestają nas zadziwiać. Zdjęcia uchwycone na rozmaitych skałach, na plaży, w jeziorze, w starych murach kościoła – to wszystko nas zachwyca i każdy chciałby mieć sposobność na wykonanie takiej sesji. Jednak zarówno młodzi jak i fotografowie idą o krok dalej, wymyślają coraz to nowsze scenerie, o których nikt inny jeszcze nie pomyślał i jeszcze nie próbował.

Sesja zdjęciowa w Energylandii

Z pewnością każdy z nas słyszał o Parku Rozrywki Energylandia. Ciężko o nim nie wiedzieć, skoro jest to największy tego typu park w całej Polsce, a widząc w jakim stopniu się rozbudowuje i na jaką skalę, pewnie niedługo stanie się również największym w Europie, chyba, że zazdrość dopadnie konkurencję.

Wracając jednak do tematu. Coraz więcej par, szczególnie z okolic Małopolski i Śląska, ale jak nam wiadomo również z innych zakątków kraju, decyduje się na sesję plenerową w Energylandii. Oczywiście tego typu sesja odbywa się już kilka dni po ślubie, co sprawia, że młodzi jeszcze raz mogą przeżywać dzień ślubu zakładając odświętne stroje oraz mogą wybrać dzień, w którym będzie idealna pogoda.

Sesja w tym miejscu to nie lada wyzwanie dla fotografa i jego umiejętności. Dookoła przecież wirują karuzele, poruszają się wagony z ludźmi, płyną łodzie. Źle wykonane zdjęcie zepsuje każde ujęcie. Dlatego wybierając się tutaj na sesję zdjęciową należy mieć co najmniej dobrego fotografa, który wyczaruje swoim sprzętem najlepsze zdjęcia w naszym życiu.

Koszty sesji zdjęciowej w Energylandii

Właściciele obiektu wychodzą naprzeciw młodym parom i oczywiście umożliwiają wykonanie sesji na terenie obiektu. Młodzi poza kosztem związanym z wynajęciem fotografa, nie muszą obawiać o wygórowane koszty związane z wejściem na teren Energylandii. Za bilet dla młodej pary w celu wykonania sesji ślubnej zapłacimy symboliczną złotówkę. Warunkiem jest zakup biletu w strojach ślubnych i zabranie ze sobą nie więcej niż maksymalnie dwóch fotografów. Teraz już wiecie gdzie na weekend majowy 2021 wykonać profesjonalną sesje zdjęciową.