Zorganizowanie imprezy dla pracowników nie należy wcale do prostych zadań. Konieczność załatwienia wszystkich równorzędnych spraw, które powiązane są z tego typu wydarzeniem, to nie lada wyzwanie logistyczne. Trzeba pomyśleć dosłownie o wszystkim. Nie bez kozery ważny jest środek transportu, który wybierzemy i który będzie w stanie przewieźć konkretną liczbę osób w miejsce docelowe. Drugą istotną sprawą jest organizacja noclegów oraz wyżywienia, a także jeżeli okoliczności będą ku temu sprzyjać także uroczystej kolacji firmowej. I o ile tego typu zadania możemy w miarę szybko dopilnować mając informację ile osób będzie brało udział w imprezie, to problemu może przysporzyć znalezienie odpowiedniego miejsca, w którym impreza integracyjna firmowa ma się odbyć.

Imprezy dla pracowników – studnia pomysłów

W pojedynkę ciężko jest znaleźć miejsce, które będzie odpowiednie na zorganizowanie wyjazdu dla całej firmy lub działu. Nie zawsze wstrzelimy się w gusta członków wyjazdu, a przecież skądś trzeba wziąć pomysł. Polecamy burzę mózgów, podczas której każdy będzie miał możliwość wypowiedzenia swojego zdania oraz własnych preferencji. Warto również przygotować kilka schematów, które mogłyby być pomocne podczas organizacji imprezy Śląsk. Wbrew pozorom, takie spotkanie może okazać się istną studnią pomysłów. Gdy wspólnie zdecydujecie się na konkretne miejsce warto poszukać informacji na temat okolicznych atrakcji, które umilą Wam pobyt i sprawią, że poznacie się od zupełnie innej, niż biurowa, strony.

Imprezy Śląsk – zdaj się na specjalistów

Jeżeli burza mózgów w firmie nie przyniesie oczekiwanych rezultatów i w efekcie okaże się, że każdy z pracowników będzie chciał wybrać się w inne miejsce, które absolutnie jest nie do przyjęcia przez pozostałe osoby, nie pozostaje nam nic innego jak skorzystanie z usług specjalistów do spraw eventów, dla których organizacja imprez integracyjnych nie ma żadnych tajemnic. Członkowie wyjazdu zostaną postawieni przed faktem dokonanym i będą mogli zadecydować czy taka opcja wyjazdu im odpowiada czy też nie.

Ciekawa propozycja

Ostatnimi czasy bardzo głośno o Energylandii. Atrakcji bez liku, które dostosowane są do różnych grup wiekowych, a także szerokie zaplecze gastronomiczne i socjalne kusi, aby to właśnie tutaj zorganizować event jakim jest impreza firmowa. Poza licznymi atrakcjami, atrakcyjna również jest oferta cenowa dla grup zorganizowanych i firm, które chcą tutaj zorganizować konferencje, szkolenia lub po prostu zapewnić swoim pracownikom trochę rozrywki.