Z utęsknieniem wypatrujemy cieplejszych dni i wyższej temperatury za oknem, która umożliwi na spędzanie większej ilości czasu poza domem. Rowerowe wycieczki, rodzinne grillowanie, wiosenne i letnie spacery. Na samą myśl aż serce się raduje. Chcemy również spędzać więcej czasu ze swoimi dziećmi, zwłaszcza na zewnątrz, z dala od telewizorów, komputerów, telefonów komórkowych. Chcemy pokazać dzieciom, że można inaczej spędzać czas niż na portalach społecznościowych i grając w gry komputerowe.

Więcej czasu dla dziecka

Mimo, że wakacje jeszcze są daleko na horyzoncie, to już teraz możemy zadbać o dobre relacje z naszymi dziećmi i pokazać im, że w tym jakże zabieganym świecie mamy jeszcze czas na to, aby nie pracować 24/7, aby nie biec za czymś, co jest znikome i tak naprawdę nieważne. Niech kolejny weekend nie będzie tylko przystankiem pomiędzy jednym a drugim obowiązkiem. Poświęćmy go na to, aby spędzić weekend z dzieckiem, ale tak naprawdę, ze świeżą głową, wolną od wszelkich zobowiązań i na te dwa lub trzy dni spróbujmy spojrzeć na świat oczami naszej pociechy.

W góry marsz!

Nic tak nie zbliża rodziny jak wspólne wędrowanie i wsparcie w znojach podróży. Oczywiście dotyczy to raczej większych pociech, które są w stanie przejść bez większych problemów kilka kilometrów. Maluchy taka eskapada tylko rozdrażni i wprowadzi nerwową atmosferę. Jednak dobrze zorganizowani rodzice i z tym problemem są w stanie sobie poradzić. Wystarczy odpowiedni trening, wygodne nosidełko i nawet z maluchem można podbijać świat. Weekend z dziećmi w górach może bardzo scementować rodzinę, ale zarówno w przypadku tych małych jak i większych dzieci pamiętajmy, żeby respektować również ich zdanie oraz pomysły na spędzanie wspólnych chwil.

Rozrywkowy weekend z dzieckiem

Jeep Safari, Energuś, Super Pompa, Farma Krasnali czy Wyspa Skarbów – tytuły nowych książek dla dzieci? Ależ nie! To kilka atrakcji jakie czekają na Ciebie i Twoje dziecko w Energylandii, parku rozrywki, o podróży do którego marzy każde dziecko, w każdym wieku. Jeżeli zastanawiasz się gdzie z dzieckiem na weekend wybrać się w najbliższym czasie, to ta propozycja jest naprawdę godna uwagi. Wpasuje się ona w gusta maluchów, starszaków i młodzieży. Oczywiście dla starszych użytkowników Energylandia przygotowała odpowiednie do ich wieku atrakcję, więc z pewnością nie będą się nudzić. Bilety możecie zamówić z wyprzedzeniem przez stronę internetową i zrealizować w dogodnym terminie. Oto prosta recepta na to, gdzie na weekend z dzieckiem.