Przeszukując zasoby Internetu już teraz wszyscy szukamy pomysłu na weekend majowy, tym bardziej, że pojawia się niecodzienna sposobność wyjazdu na naprawdę długi weekend. Firmy oferujące usługi oraz biura podróży dwoją się i troją, aby przyciągnąć naszą uwagę. Atrakcyjne, luksusowe, hotelowe pokoje z dostępem do SPA, turnusy odtruwające. Wszystko oscyluje wokół naszych predyspozycji i naszego portfela. Warto wszystkie propozycje i oferty filtrować z rozwagą i wybiegać te, które w swojej cenie mają współmiernie wiele atrakcji.

Maj polskim miesiącem zakochanych

Każda para marzy, aby wolne dni majowe spędzić na pielęgnowaniu swojej miłości. Niektórzy wybierają się w tym czasie do Paryża – miasta miłości, inni wykorzystują te chwile, aby popracować na aktywnością fizyczną w swoim towarzystwie. I tak naprawdę nie powinno mieć znaczenia gdzie spędzimy weekend majowy, ważne, żeby spędzić go w towarzystwie najukochańszej osoby. Teoria teorią, ale praktyka pokazuje, że maj, polski miesiąc miłości, sprawia, że hormony buzują, uczucia falują jak chorągiewka na wietrze, i właśnie w tym czasie trzeba zwrócić większą uwagę na naszego partnera. Warto zatem wymyślić dla niego niespodziankę, którą zapamięta do końca życia. Romantyczna kolacja jest zawsze dobrym rozwiązaniem, jednak, nie ma się co oszukiwać, dosyć oklepanym. Może być ona świetnym uzupełnieniem majowego wieczoru, ale przecież ciężko sprawić, żeby trwała calutki dzień.

Liczy się pomysł

Jeżeli masz już dość wyjść do kina, na koncert lub do klubu. Wszystkie propozycje wydają Ci się przestarzałe i nie na czasie, zdecydowanie musisz ruszyć głową. Liczy się pomysł, który sprawi, że każde z Was zachowa w pamięci weekend majowy.

A gdyby tak ten pachnący bzem i kwitnący kasztanowcami czas spędzić na dobrej zabawie w Eneryglandii? Pomysł nietuzinkowy, nieoczywisty i z pewnością druga połowa się go zupełnie nie spodziewa. Ubarwienie dnia kręcącymi się wokoło rollercoasterami, karuzelami, spadającymi w dół zjazdami w przeróżnych wagonikach, wiatrem we włosach oraz bezwładnością w rękach i nogach sprawi, że będzie to bardzo emocjonujący czas. A kolacja? Romantyczną kolację możecie zjeść na terenie obiektu w jednej z kilku udostępnionych restauracji, a jeżeli do tego dojdą jeszcze oświadczyny wieczorową porą pośród migoczących, kolorowych świateł karuzeli to gwarantujemy, że weekend majowy będzie należał wyłącznie do Was. Będzie to również idealna okazja, aby powrócić tu za rok, za dwa w dniu swojego ślubu, aby uwiecznić na pamiątkowych zdjęciach sesję plenerową po tą samą karuzelą, pod którą padło radosne „Tak!”.