16 października, zapadnie nam w pamięć… W tym dniu bawiliśmy się wspólnie ostatni raz w sezonie 2020.

Zabawa miała trwać jeszcze dwa weekendy podczas radosnego Halloween Time i powinna zakończyć się podczas nocnego eventu Halloween Night!
Planowaliśmy także pierwszy raz otwarcie sezonu zimowego, który, bazując na doniesieniach i prognozach oraz z dbałością o zdrowie Gości oraz naszego zespołu, również byliśmy zmuszeni odwołać.
Żegnamy się z Wam dużo za wcześnie. Wobec procedur, które dotknęły nasz powiat w związku z wprowadzeniem czerwonej strefy, obiekty takie jak nasze muszą zostać zamknięte.

Pozostaje nam tylko pokłonić się Wam nisko, podziękować za Wasze wsparcie w tym trudnym czasie, za każdą wizytę w ubiegłym sezonie, które dawały nam poczucie, że to co robimy jest ważne i potrzebne, a Energylandia to ludzie którzy ją tworzą!
Energylandia to Wy – nie ulega to żadnej wątpliwości, że bez Was nie istniejemy. Bardzo prosimy, dbajcie o siebie i Wasze rodziny! Zachowajcie dobre wspomnienia i energię, w której wspólnie dotrwamy do normalności i ponownie rozpoczniemy nową przygodę w roku 2021!

Niezmiennie jesteśmy dla Was z całym naszym zespołem w przestrzeni online. Facebook, Instagram, Tik Tok i strona internetowa niech będą dla nas wszystkich opcją na bycie razem. My nie przestaniemy Was inspirować i rozweselać naszymi publikacjami, zawsze możecie na nas liczyć.

Jeśli posiadacie niewykorzystane bilety 2020, czy to roczne czy jednodniowe – nie martwcie się,  wychodząc na przeciw  Waszym oczekiwaniom wydłużamy ich ważność. Bilety indywidualne elektroniczne i prezentowe będą ważne do 25 czerwca 2021,  karty roczne będą ważne o 50 dni dłużej w sezonie 2021.

Sezon 2021 jak co roku planujemy rozpocząć od pierwszego weekendu kwietnia. W związku z wątpliwościami dotyczącymi ważności biletów na sezon 2021 zapewniamy, że w przypadku przesunięcia startu sezonu, jak zawsze mając na uwadze Wasz komfort i wygodę, wydłużymy termin realizacji biletów, tak byście mogli swobodnie, bez pośpiechu zaplanować swoją wizytę.