16 października, zapadnie nam w pamięć.. W tym dniu bawiliśmy się wspólnie ostatni raz w tym sezonie.

Zabawa miała trwać jeszcze dwa weekendy podczas radosnego Halloween Time i powinna zakończyć się podczas nocnego eventu Halloween Night!
Planowaliśmy także pierwszy raz otwarcie sezonu zimowego, który, bazując na doniesieniach i prognozach oraz z dbałością o zdrowie Gości oraz naszego zespołu, również jesteśmy zmuszeni odwołać. 
Żegnamy się z Wam dużo za wcześnie. Wobec procedur, które dotknęły nasz powiat w związku z wprowadzeniem czerwonej strefy, obiekty takie jak nasze muszą zostać zamknięte.

Pozostaje nam tylko pokłonić się Wam nisko, podziękować za Wasze wsparcie w tym trudnym czasie, za każdą wizytę w bieżącym sezonie, które dawały nam poczucie, że to co robimy jest ważne i potrzebne, a Energylandia to ludzie którzy ją tworzą!
Energylandia to Wy – nie ulega to żadnej wątpliwości, że bez Was nie istniejemy. Bardzo prosimy, dbajcie o siebie i Wasze rodziny! Zachowajcie dobre wspomnienia i energię, w której wspólnie dotrwamy do normalności i ponownie rozpoczniemy nową przygodę w roku 2021!

Niezmiennie jesteśmy dla Was z całym naszym zespołem w przestrzeni online. Facebook, Instagram, Tik Tok i strona internetowa niech będą dla nas wszystkich opcją na bycie razem. My nie przestaniemy Was inspirować i rozweselać naszymi publikacjami, zawsze możecie na nas liczyć. 

Jeśli posiadacie już bilety, czy to roczne czy jednodniowe – nie martwcie się,  wychodząc na przeciw  Waszym oczekiwaniom wydłużamy ich ważność. Bilety indywidualne elektroniczne i prezentowe będą ważne do 25 czerwca 2021,  karty roczne będą ważne o 50 dni dłużej w sezonie 2021.