Utarło się, że impreza integracyjna zarezerwowana jest wyłącznie dla pracowników firm. Niestety wraz z tym powstało wiele legend, które deprecjonują tego typu wydarzenie. Nie ma się jednak co zrażać, ponieważ wszystko, co będzie miało miejsce podczas firmowego spotkania zależy tylko i wyłącznie od nas samych.

Imprezy integracyjne w gronie znajomych

Z pewnością nie raz mieliście odczucie, że zaczyna Wam brakować czasu, aby odwiedzić wszystkich znajomych i utrzymywać kontakty interpersonalne na najwyższym poziomie. Niestety ciężko mieć czas na wszystko. Dom, praca, rodzina, przyjaciela, znajomi – powoli zaczyna brakować doby, aby ogarnąć wszystkie zobowiązania oraz przyjemności. Problem rozwiązuje się sam, jeżeli Wasi znajomi i rodzina znają się nawzajem. Wówczas spędzanie wspólnego czasu nie jest niczym trudnym. Schody zaczynają się w momencie, kiedy Wasi znajomi i rodzina nigdy nie mieli okazji się wcześniej poznać. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby okresowo podjąć się przedsięwzięcia, jakim jest organizacja imprez, które dadzą sposobność do zapoznania się naszych bliskich.

Małopolska na wspólną wyprawę

Jeżeli tak jak my, cenisz swój własny czas i nie chcesz wybierać, których znajomych lub członków rodziny odwiedzisz tym razem, imprezy integracyjne będą rozwiązaniem, które pozwoli Ci spędzić czas ze wszystkimi jednocześnie. Wystarczy dobra organizacja, wynajęcie kilku busów lub zorganizowanie kilku samochodów osobowych i całą ekipą możecie wyruszyć do miejsca, które przypadnie do gustu każdemu. Dzieci, dorośli, a nawet osoby starsze będą mogły się tutaj dobrze bawić. Nie trzymamy już dłużej w napięciu. Zabierz wszystkich do Energylandii i poświęć swój czas bliskim w najlepszy z możliwych sposobów. Być może tego typu wyjazdy wejdą Wam w nawyk i staną się coroczną tradycją, która pozwoli odpoczynek w doborowym towarzystwie.

Impreza integracyjna – dla każdego coś miłego

Energylandia słynie z tego, że doskonale wpasowuje się w różne gusta niezależnie od wieku. Wszystko to za sprawą czterech stref, które zostały zaprojektowane w taki sposób, aby sprawiały radość różnym osobom bez względu na wiek czy płeć. Dla najmłodszych została przygotowana baśniowa kraina – Bajkolandia, dla starszych dzieci i ich rodziców Strefa familijna, w której całe rodziny mogą spędzić niezapomniane chwile. Dla dorosłych i młodzieży zostały przygotowane przyspieszające bicie serca doznania w Strefie Ekstremalnej. Czwartą strefą jest Water Park, który zagwarantuje relaks wśród plusku wody i tropikalnych palm. Ponadto Widowiska i pokazy to odpowiednie atrakcje na imprezy integracyjne.