Organizujesz imprezę firmową? Weź pod uwagę weekend w Energylandii! Być może ten pomysł wyda Ci się nieco dziwny, bo parki rozrywki kojarzone są raczej z rekreacją dla rodzin z dziećmi, ale nic bardziej mylnego! Energylandia ma do zaoferowania szereg atrakcji przeznaczonych dla młodzieży i dorosłych w Strefie Ekstremalnej oraz w Water Parku. Poza tym, w Zatorze znajduje się także Western Camp, który posiada kilkadziesiąt wyjątkowych miejsc noclegowych. Dzisiaj opowiemy o atrakcjach Energyladnii oraz bazie noclegowej – gwarantujemy, że tak zorganizowana impreza firmowa odniesie wielki sukces. Koniecznie przeczytaj poniższy artykuł.

Kilka informacji o Energylandii

Obecnie Energylandia to najnowocześniejszy i największy rodzinny park rozrywki w Polsce. Nie mamy się czego wstydzić również na skalę międzynarodową, bo twórcy Energylandii inspirowali się najsłynniejszymi parkami z całego świata, dzięki czemu powstała naprawdę świetna przestrzeń przeznaczona dla zróżnicowanej grupy odbiorców. Energylandia położona jest w woj. małopolskim, w Zatorze. Park ma powierzchnię ponad 26 hektarów, a jego huczne otwarcie odbyło się w 2014 roku. Z każdym rokiem oferta atrakcji w parku rośnie, bo właściciele bardzo dbają o to, by rozwijać Energylandię i utrzymywać jak najwyższy poziom. Park szybko zyskał sympatię szerokiego grona odbiorców, którzy przyznają, że po pierwszej wizycie na pewno do niego wrócą. Coraz częściej odwiedzają nas także zagraniczni bliżsi i dalsi sąsiedzi, a zachęca ich do tego wiele filmików „zwykłych” użytkowników, którzy entuzjastycznie relacjonują pobyt w parku i wrzucają vlogi do sieci.

Dlaczego organizować imprezę firmową właśnie w Energyladnii?
Zamów bilet grupowy

Będąc organizatorem imprezy firmowej spada na Ciebie odpowiedzialne zadanie – jak zadowolić większą grupę pracowników i wypaść dobrze na tle innych firm? Obecnie szuka się ciekawych miejsc do organizowania tego typu wydarzeń, bo tradycyjne pobyty w hotelach nad jeziorem przestały satysfakcjonować pracowników, którzy coraz częściej biorą urlopy w terminie imprezy firmowej. Energylandia, to tak jak już wspomnieliśmy wyżej, to absolutnie wyjątkowe miejsce, w którym można spędzić kilkadziesiąt godzin na intensywnym korzystaniu z różnych atrakcji i nadal czuć niedosyt. Zdecydowanie warto zadzwonić do tamtejszego Biura Obsługi Klienta i poprosić o szczegółową ofertę dla firm – na pewno możesz liczyć na korzystne ceny i dodatkowe bony podarunkowe np. na posiłki. Dodajmy, że najlepszą opcją na imprezę firmową będzie zaplanowanie jej na dwa dni, razem z noclegiem.

Strefa Ekstremalna

Energylandia podzielona jest na kilka stref tematycznych przeznaczonych dla różnych grup wiekowych. Dzięki temu nie musisz szukać atrakcji, które odpowiadałyby Twoim oczekiwaniom po całym parku, a udać się do konkretnej części. Oprócz Strefy Ekstremalnej mamy także Bajkolandię, Strefę Familijną i Water Park. Zakładamy, że weekend integrujący pracowników skupi się głównie na Strefie Eksremalnej i Water Parku. Jakie atrakcje czekają nas w Strefie dla najodważniejszych? Najpopularniejszą kolejką jest Mayan, odwrócony rollercoaster o wysokości 33 metrów. Ta kolejka została zaprojektowana na wzór amerykańskiego Suspended Looping Coaster (dla zainteresowanych polecamy obejrzenie zdjęć tej kolejki górskiej w Googlach). Charakterystycznym dla konstrukcji Mayan jest tor o zwartym układzie z ciasnymi łukami, które generują duże przeciążenia i przejeżdżają bardzo blisko innych elementów konstrukcyjnych.Dodajmy, że kolejka jedzie z dużą szybkością, bo do 80 km/h. Na przejazd tą kolejką decydują się osoby, które uwielbiają adrenalinę i ekstremalne doznania (czy zaraz będę mieć wypadek?). Jeśli mielibyśmy ocenić skalę siły tej kolejki, dostałaby 10 na 10! Prócz Mayan w Strefie Ekstremalnej znajduje się m. in. młot Space Gun, kolejka górska Viking Roller Coaster, wywołujący ciarki na skórze Spacer Booster i bardzo szybki Tsunami Dropper. Po wizycie na tych urządzeniach pracownicy firmy, której organizujesz imprezę, już nigdy nie powiedzą, że Energylandia to park tylko dla rodzin z dziećmi.

A co z noclegiem?

Tak jak już wspomnieliśmy, w Zatorze powstał piekny campning, Western Camp. Całość stylizowana jest na modłę Dalekiego Wschodu, więc prócz kilkosobowych domków, można wynająć noc w kowbojskim wozie lub tipi, które są przystosowane pod turystów. Koniecznie sprawdź ich ofertę.