Wydawać by się mogło, że niewiele miast jest w stanie konkurować z byłą stolicą Polski, Krakowem. Już sama nazwa nobilituje, aby spoglądać na to miasto niczym na perłę polskiej urbanistyki. Niewiele miast może się równać ze stolicą Małopolski i niewiele posiada ten nieopisany czas. Wąskie, miejsce uliczki, ustronne zaułki, przytulne knajpki i restauracje, miejscowe legendy – to wszystko ma wpływ na magię i urok miasta.

Nic więc dziwnego, że miasto Kraków imprezy integracyjne organizuje na wysoką skalę. Zawdzięcza to bogatemu zapleczu wyposażonemu w liczne sale konferencyjne i bankietowe, które można wynająć w dowolnej chwili w okolicznych biurowcach, hotelach czy restauracjach. Konkurencją dla Krakowa mogą być imprezy integracyjne Katowice, które odbywają w stolicy Górnego Śląska. Jednakże to gród Kraka w dalszym ciągu wiedzie prym w tej materii pozostawiając pozostałe miasta daleko w tyle.

Renoma jaką zyskały imprezy integracyjne Kraków jest również podyktowana licznymi atrakcjami turystycznymi, które się tutaj znajdują. Jest to miasto wielu kontrastów, dlatego każdy może odnaleźć tutaj coś dla siebie, zarówno pod względem atrakcji, kuchni, kultury, religii czy walorów przyrody.

Miasto poza imprezami zamkniętymi, które mają miejsce w prestiżowych lokalach, wspaniale nadaje się na organizowaniu imprez plenerowych, różnego rodzaju pinki i festyny. Tego typu imprezy integracyjne w Krakowie sprawiają, że podczas wspólnej zabawy integrują się nie tylko pracownicy firmowi, ale również całe rodziny wraz z dziećmi. A skoro już o całych rodzinach mowa, to koniecznie trzeba wybrać się specjalną linią kolejową z Krakowa do Zatoru, gdzie znajduje się Energylandia.

Niewiele osób nie wie jeszcze czym jest Energylandia. Każdy zna ją przynajmniej ze słyszenia lub reklamy telewizyjnej. Bez względu na to czy wybieracie się tu prywatnie czy wraz z współpracownikami, Energylandia przygotowała dla Was bardzo interesującą ofertę cenową. Dla osób indywidualnych cenny podane są na stronie, natomiast cennik dotyczący zorganizowanych grup firmowych jest dostępny po uprzednim kontakcie z biurem parku rozrywki i jest dostosowywany indywidualnie w zależności od formy spędzania czasu w parku. Istnieje możliwość wynajęcia sali konferencyjnej i przeprowadzenia szkolenia, jak również zamówienia indywidualnego menu, a po części oficjalnej uczestnicy szkoleń mogą do woli korzystać z miejscowych atrakcji. Pracownicy Energylandii dołożą wszelkich starań, aby każdy pobyt w tym miejscu był niezapomniany.