Majówka 2020 z dzieckiem

Z pewnością niejeden rodzic zastanawia się jak pożytecznie spędzić czas ze swoimi pociechami, aby co chwilę nie słyszeć słynnego „nudzi mi się!”. Nie ma nic gorszego jak brak zajęcia, i rodzice doskonale o tym wiedzą chociażby z autopsji.

Nie dajmy się jednak zwariować. Majówka majówką, ale nie trzeba jej wypełniać atrakcjami dla dziecka od świtu do nocy. Każdemu przyda się chwila odpoczynku od codziennych wyzwań, od pracy i nauki, od otaczającej nas rzeczywistości. Prawda jest taka, że wystarczy choć jeden dobrze zaplanowany dzień majowy, aby wszystkie poprawiło się samopoczucie, a endorfiny w organizmie zaczęły buzować. Tego i wiele więcej możemy się spodziewać, gdy majówka 2020 z dzieckiem zostanie spędzona w miejscu nietuzinkowych, nieco nierealnym i na co dzień niedostępnym dla małego człowieka.

Zrób niespodziankę swojemu dziecku.

Każde dziecko skrycie marzy o niespodziankach. Któżby ich nie pragnął?! Szczególnie, gdy są one dopasowane do zainteresowań najmłodszych członków rodziny i stawiają na dobrą zabawę. Jak to zrobić? Po prostu. Wstań rano. Przygotuj śniadanie i obudź swoje dziecko słowami „Jedziemy do Energylandii”. Możesz być pewny, że Twoje dziecko doskonale wie co to jest i gdzie znajduje się Energylandia.

Niewtajemniczonym dorosłym podpowiadamy – jest to największy Park Rozrywki w Polsce, który wyposażony jest w bajkowe urządzenia, które pozwolą Waszym dzieciom bawić się przez calutki dzień, bez ograniczeń.

Atrakcje Energylandii – strefa familijna

Strefa familijna Energylandii obfituje w wiele urządzeń, które zabiorą dzieci i ich rodziców do niezwykłego świata zabawy, fantazji i bajek. Z urządzeń zgromadzonych w tej strefie mogą do woli korzystać praktycznie wszystkim grupy wiekowe. Najbardziej popularne urządzenia to:

  1. Atlantis – pontonowa podróż do zatopionej Atlantydy
  2. RMF Dragon Roller Coaster – odwrócona kolejka prowadzące przez interesującą trasę wypełnioną budynkami i tunelami
  3. Autodrom Formuła – ulubiona atrakcja dorosłych z czasów dzieciństwa – samochodziki
  4. Frutti Loop – rollercoaster w zagonikiem w kształcie wielkiej gąsienicy, która buszuje po owocowym ogrodzie. Najłagodniejsza atrakcja w parku
  5. Samolociki – Kolejka widokowa pozwalająca na powolne rozkoszowanie się widokami i panoramą całej Energylandii
  6. Mars Roller Coaster – jak sama nazwa wskazuje jest to łagodna wersja kolejki górskiej, która porusza się wokół marsjańskiej scenografii.
  7. Monster Atack – dla fanów potworów i ciemności – przejażdżka kolejką z laserowymi pistoletami
  8. Pyramid „Ilussion” Cinema 7D – Kino, które można poczuć każdym zmysłem, a wszystko to w ogromnej piramidzie
  9. Splash Battle – spływ łódką pozwalający na interakcję z innymi uczestnikami spływu dzięki zamontowanym armatkom wodnym
  10. Spływ Kopalnia Złota – zjazd wielką kłodą drewna z wysokości wprost na taflę wody – mokre ubranie, gwarantowane!

Dzięki tym wszystkim atrakcjom, majówka z dzieckiem będzie niezwykłym przeżyciem. Gwarantujemy, że po powrocie do szkoły, jeszcze długo będzie opowiadać o Energylandii.