Usługi eventowe to jedna z najprężniej rozwijających się gałęzi rozrywki. Na rynku przybywa coraz to więcej nowych firm, które specjalizują się w organizowaniu eventów dla klientów indywidualnych oraz korporacyjnych. Wybór odpowiedniej firmy nie należy do najprostszych zadań. Młode firmy cechuje pomysłowość i świeże spojrzenie, starsze firmy zdecydowanie mają więcej doświadczenia i obycia w tej materii. Zarówno pierwsze jak i drugie mogą zaoferować wydarzenia na miarę naszych oczekiwań. Organizowane przez nie eventy wpasowują się w różnorodne gusta i guściki. A wszystko dzięki temu, że możemy podzielić je na wiele kategorii. I tak m.in. mamy do czynienia wydarzeniami:

  • Wyjazdowymi
  • Sportowymi
  • Integracyjnymi
  • Kulturalnymi
  • Motywującymi
  • Edukacyjnymi
  • Społecznymi

Można mnożyć rodzaje poszczególnych wydarzeń. Jednak najbardziej popularne są eventy imprezy integracyjne, które systematycznie, co roku organizowane są przez pracodawców dla kadry pracowniczej. W całej firmie są one nie lada wydarzeniem, które daje okazję do spojrzenia na współpracowników z zupełnie innej perspektywy. Najczęściej tego typu event firmowy jest imprezą zamkniętą, niejednokrotnie kameralną, w zależności od wielkości firmy i skupia się wyłącznie na jego uczestnikach. Równie dobrze, impreza integracyjna może mieć bardziej swobodny wygląd, jeżeli odpowiednio dobierzemy miejsce, w którym event firmowy zostanie zrealizowany. W związku z tym należy podążać za trendami i organizować tego typu imprezy w miejscach, które zostały stworzone właśnie z myślą o wielkich imprezach masowego rażenia, które odcisną swoje piętno w pamięci każdego uczestnika imprezy. Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie polecili Wam miejsca, które spełnia wszystkie kryteria, aby stać się miejscem przenoszącym eventy imprezy integracyjne na zupełnie inny level emocji i doznań – Energylandię. To tutaj czekają na Was spektakularne wydarzenia i niezliczona moc atrakcji, które zostały przygotowane z wielką troską o bezpieczeństwo uczestników, ale także mające na celu bawić, każdego, kto odwiedzi tutejsze progi.

Energylandia zaplanuje integrację pracowników od A do Z dbając o jakość dostarczonych usług i zapewniając falę odczuć i wrażeń, których nie dostarczy żaden inny obiekt w Polsce, a nawet w tej części Europy. Doskonale wywiązują się z zadań podczas realizacji imprez masowych, oraz tych bardziej kameralnych, które kierowane są do konkretnych odbiorców. Ich atutem jest nie tylko atrakcyjna oferta cenowa, ale również bogate zaplecze atrakcji, które podnoszą poziom adrenaliny w kilka sekund, niczym najlepszej klasy samochód wyścigowy.