Wielu Polaków w dalszym ciągu spędza dni urlopowe w domu. Jest to spowodowane często brakiem chęci wyjazdu gdziekolwiek dalej, a czasami również zasobnością portfela. W wielu domach mieszkają dzieci, które jeszcze nigdy w swoim życiu nie były na wakacjach i nie przeżyły lata w inny, niż dotychczasowy sposób. Dla takich rodzin każdy grosz jest na wagę złota i mimo, że liczne rodziny nie mogą sobie pozwolić na ekskluzywne, długie wyjazdy urlopowe, to są też i takie, które zbierają pieniądze na drobne wypady jak na przykład wyjazd z dzieckiem na weekend.

Dobry pomysł do podstawa!

Czasami niewiele trzeba, aby sprawić dziecku frajdę i niezapomniane wrażenia do końca życia. Wystarczy dobry pomysł, doskonała organizacja i niewielka suma pieniędzy, aby zorganizować tani weekend, który będzie namiastką wymarzonych wakacji.

Jak już wspomnieliśmy dobry pomysł to podstawa. Nie trzeba wcale wyjeżdżać daleko, żeby spełnić marzenia dziecka. Wcale nie musi być to morze, górskie szlaki czy mazurskie jeziora. Wręcz przeciwnie, może to być coś nieoczywistego i zaskakującego jak na przykład bilet do Energylandii. Dzień spędzony w tym parku rozrywki będzie kwintesencją wszystkich wakacyjnych marzeń, ponieważ atrakcje parku łączą w sobie zarówno nadmorskie jak i górskie klimaty.

Mnóstwo adrenaliny i niezapomniane wrażenia

Kolejki górskie i wioska austriacka przybliżą górski świat. Co prawda nie pojeździmy tutaj na nartach, ale z pewnością przeżyjemy niesamowite chwile w rozpędzonych wagonikach rollercoasterów. Water Park, Anaconda czy Atlantis zabiorą nas w niezwykłą podróż po wodnych akwenach i plażach. Przeniesiemy się również w czasie do krainy legendarnych Wikingów oraz do przyszłości strzelając do karykaturalnych potworów w Monster Attack. Czyż nie jest to spełnienie dziecięcych marzeń i pragnień? Tak! A wszystko to w cenie jednego biletu z nieograniczonym dostępem do niemalże wszystkich atrakcji parku. Weekendowe wypady sprawdzą się nie tylko podczas wakacji, ale również w czasie trwania długich, a także zwykłych weekendów, kiedy chcemy sprawić dzieciom radość i oderwać choć na chwilę od codziennych obowiązków. Warto również obserwować stronę internetową Energylandii, ponieważ co jakiś czas pojawiają się okresowe promocje, dzięki którym oferta Parku Rozrywki jest jeszcze bardziej atrakcyjna. Watro również sprawdzić, kiedy w Energylandii odbywają się większe imprezy masowe, ponieważ przy zakupie biletu osobowego możemy korzystać z tych atrakcji całkowicie za darmo, a takich imprez w ciągu roku odbywa się doprawdy sporo.