Kto powiedział, że konferencja branżowa nie może łączyć się z szaloną zabawą w parku rozrywki? Pora zorganizować niezapomniane wydarzenie, które nie tylko pomoże firmie zyskać sympatię pracowników oraz nowych klientów, ale samo przejdzie do historii jako niezapomniane doświadczenie. Otóż warto wiedzieć, że czasy przydługich i czysto formalnych konferencji skończyły się już definitywnie. Współczesnym trendem jest organizowanie konferencji, którym towarzyszy bogaty program dodatkowych atrakcji. Jeśli szukasz pomysłu na oryginalną imprezę firmową, odpowiedzią jest Energylandia!

Energylandia to wyjątkowy park rozrywki mieszczący się w sąsiedniej Polsce. Miejsce jest znane z tego, że doskonale wpasowuje się w różne gusta niezależnie od wieku. Wszystko dzięki wyznaczonym specjalnie strefom, które zostały zaprojektowane w taki sposób, aby sprawiały radość różnym osobom bez względu na wiek, płeć czy rozrywkowe preferencje. Uczestnicy wydarzenia będą mogli doświadczyć niezapomnianych wrażeń w przyspieszającej bicie serca Strefie Ekstremalnej lub zrelaksować się w strefie Water Park, gwarantującej odpoczynek wśród plusku wody i tropikalnych palm. Ponadto różnego rodzaju widowiska i pokazy są idealnymi atrakcjami na imprezy integracyjne. Atmosfera oderwania się od codziennego środowiska pracy sprawi, że uczestnicy wyjazdu będą bardziej odprężeni i skupieni, co przekłada się również na ich postrzeganie firmy i zaangażowanie. Co więcej, podczas pełnej zabaw integracji nawiązują się bardziej osobiste stosunki między pracownikami, co wpływa na zgranie zespołu. Co jeszcze oferuje Energylandia?

Baza konferencyjna
Energylandia mieści się niecałe 50 km od Krakowa, który wraz z okolicami jest świetnym pomysłem na zorganizowanie imprezy firmowej. Dawna stolica Polski, pełna wspaniałych zabytków i bogatej historii jest obecnie prężnie działającym centrum biznesowym i kulturalnym. Ta perła zabytkowej architektury stwarza idealne warunki do zawierania kontaktów biznesowych, spotkań z klientami czy też pracownikami. Zarówno miasto, jak i okolice oferują bogatą bazę hoteli organizujących profesjonalne konferencje na wysokim poziomie. Jeśli zależy nam na czasie, Kraków może trafić na naszą listę wyłącznie jako atrakcja turystyczna, ponieważ Energylandia dysponuje kilkoma restauracjami oraz salami konferencyjnymi, przeznaczonymi specjalnie do spotkań firmowych. Co więcej, park dostosowuje się do wymagań i życzeń klientów, przez co możemy dowolnie projektować nasz event. Ponadto dla swoich pracowników lub kontrahentów, możemy nabyć specjalne bilety prezentowe, które można wykorzystać w dowolnym terminie przez cały sezon i które obejmują wszystkie atrakcje.

Odrobina zabawy
Energylandia to świetne miejsce na organizację firmowych imprez integracyjnych czy spotkań biznesowych, połączonych ze wspaniałą zabawą w jednym z najlepszych Parków Rozrywki w Polsce oraz w tej części Europy. Park ten jest prawdziwym rajem dla miłośników wysokiej dawki adrenaliny. Znajdziemy tutaj największy w tej części Europy Mayan Roller Coaster o wysokości 33 m i prędkości 80 km/h, Formuła Roller Coaster o prędkości 100 km/h, potężne wahadło Aztec Swing oraz kapsułę Space Booster zawieszoną na ramieniu o długości 40 m. Na śmiałków czeka Hyperion, czyli najwyższy i najszybszy mega coaster w Europie o wysokości 77 m i prędkość 142km/h oraz Speed Water Coaster, czyli najwyższy i najszybszy roller coaster wodny na świecie! Trudno wyobrazić sobie lepsze miejsce, które pozwoli Twoim pracownikom na odstresowanie się i wyśmienitą zabawę na najwyższym poziomie.

Informacje organizacyjne
Najlepiej, jeśli na organizowany przez firmę wyjazd integracyjny wynajmiemy własny autokar, co znacznie ułatwi podróż i pozwoli kursować między lokalizacjami. Gdyby jednak grupa poruszała się samodzielnie, to warto wiedzieć, że z Krakowa do parku rozrywki odjeżdża specjalny autobus – szczegółowe informacje znajdują się pod tym adresem: https://energylandia.pl/zaplanuj-pobyt/jak-dojechac/. Świetną bazę noclegową stanowi Hotel Western Camp, będący dodatkową atrakcję rodem z Dzikiego Zachodu!