Czy wiecie, że w Energylandii mieszkają koty, które przynoszą szczęście?

W Indiach uważa się, że są one znakiem magii. Francuzi twierdzą, że są poezją. Według chińskiego przysłowia koty zapewnia ich właścicielom szczęście. Amerykanie wierzą, że jednookie koty spełniają życzenia.

W Parku Energylandia nie możemy odmówić sobie tak pozytywnych energii. Swoją pomyślną aurą z całego świata dzielą się z Wami Mayan oraz rodzinka ze strefy Energylandia Extreme – mama Kaskaderka i jej pociechy Stunterka i Extrim. Nasze Mruczki korzystają z atrakcji zwykle nocą, dlatego też jeżeli spotkacie je w ciągu dnia możecie liczyć na odrobinę szczęścia czy też spełnienie życzeń.

Podobnie jak w Disneylandzie zatrudniamy koty na pełen etat w charakterze myszołapów. Oczywiście, oprócz myszy otrzymują od nas zwykłe pożywienie. Mają również zapewnioną pełną opiekę medyczną. Są zaczipowane,  wykastrowane i odrobaczone. Nasz dział marketingu doba o ich bezpieczeństwo, karmę i wizyty u weterynarzy.

 

Nasze Kociaki nie chcą się dzielić Energylandią z innymi zwierzętami. Z obawy przed ewentualną kocią klątwą, pozostała nam więc wirtualna adopcja. I tym sposobem przedstawiamy Wam psa Miśka, który wiele wycierpiał w swoim życiu. Dzięki naszej adopcji, Misiek mieszka obecnie w Hotelu dla zwierząt „PsiArek” w Górze Siewierskiej, gdzie ma zapewnioną profesjonalną opiekę.

 

Wszystkim naszym Gościom życzymy szczęścia w Energylandii!

Doradztwo i opieka prowadzona jest przy współpracy z Towarzystwem Opieki nad Zwierzętami o/Katowice , który z chęcią wspieramy np. poprzez przekazywanie karmy dla jej mieszkańców.