Na południe od Katowic, w malowniczej, górskiej scenerii znajduje się miejscowość, która może pretendować do miana miast, które warte są odwiedzenia i zorganizowania imprez okolicznościowych. Znajdują się tutaj liczne hotele, schroniska i pensjonaty, które ugoszczą turystów w należyty sposób. Większe hotele oferują przyjezdnym obszerne sale konferencyjne, kawiarnie restauracyjne a nawet sale balowe. Można rzec, że Bielsko imprezy to idealne miejsce na zorganizowanie wszelkiego rodzaju uroczystości prywatnych, ale przede wszystkim firmowych.

Turystyka w Bielsku-Białej

Bielsko-Biała owocuje w liczne szlaki turystyczne i narciarskie. Łącznie jest szesnaście szlaków turystycznych i dziewięć szlaków narciarskich. Znajduje się tutaj wiele zabytków, a wśród nich Dworzec Główny PKP i Muzeum Techniki i Włókiennictwa, zlokalizowane na Szlaku Zabytków Techniki Województwa Śląskiego oraz kościół św. Barbary i Dom Tkacza na Szlaku Architektury Drewnianej. Poza wspomnianymi szlakami turystycznymi, Bielsko przecina wiele szlaków rowerowych, które usytuowane są pomiędzy malowniczymi wzgórzami.

Imprezy firmowe Bielsko Biała, Katowice

W związku z przepięknym umiejscowieniem Bielsko-Białej, miejscowość ta idealnie nadaje się na organizację wszelkiego rodzaju uroczystości pracowniczych. Imprezy integracyjne Bielsko oferują nie tylko szerokie zaplecze sal konferencyjnych i bankietowych, ale również zaplecze gastronomiczne i rekreacyjne. Imprezy Bielsko Biała śmiało mogą konkurować z innymi miejscowościami na Śląsku. Nie straszne im imprezy Katowice, które odbywają się w stolicy województwa. Wszystko jest zasługą urokliwego klimatu, z którym mamy do czynienia w tej górskiej miejscowości. Z dala od gwaru wielkich miejscowości można tu spędzić czas na łonie natury i zapomnieć o wszystkich obowiązkach.

Wycieczki z Bielska-Białej

Wielokrotnie wskazywaliśmy na dogodne położenie Bielska-Białej na terenie Polski. Ważne są tu nie tylko aspekty geograficzne, ale również odległość od okolicznych atrakcji, które przyciągają turystów jak magnes. Pracownicy, którzy przybywają do Bielska na imprezy integracyjne mogą w wolnym czasie wyruszyć na wycieczkę do chociażby Energylandii, która zlokalizowana jest w niedalekiej odległości, i poczuć tutejsze atrakcje na własnej skórze. Organizując wyjazd integracyjny dla pracowników warto wziąć pod uwagę to miejsce, ponieważ fantastycznie sprawdzi się w roli aktywnego wypoczynku, a być może w następnych latach będzie miejscem, które stanie się punktem docelowym pracowniczej eskapady.