Opis wydarzenia

Po długim czasie rozłąki – nareszcie wracamy! Na 100% gotowi!
Jest nam niezwykle miło poinformować Was Kochani, że Energylandia wraca do gry!
Zapraszamy Was od 6 czerwca CODZIENNIE w godzinach 10:00 – 18:00, gwarantując bezpieczną i wesołą zabawę w Waszej ukochanej Energylandii.

My jesteśmy gotowi – a Wy?
Wielokrotnie dawaliście nam znać w wiadomościach, komentarzach, że jesteście z nami, że nas wspieracie i tęsknicie.
Potrzebujemy teraz Waszej energii, dobrych emocji i radości by wypełnić ten Park tym co stanowi jego sens.
Niech serce Energylandii znów zabije milionami Waszych serc!

To dla Was osiągnęliśmy szczyt naszych możliwości w opracowaniu najbardziej optymalnych rozwiązań, które zapewnią Wam i Waszym bliskim beztroską i bezpieczną zabawę. Czystość i dezynfekcja; ochrona i komfort; Gotowość w 100%!
Oto 1️⃣5️⃣ naszych pomysłów na bezpieczną i radosną zabawę:
1️⃣. Jako jedyni-już teraz testujemy dezynfekcję Parku przez nowoczesne drony, które precyzyjnie oczyszczą powierzenie z których korzystacie .
2️⃣. W całym Parku zamontowaliśmy około 300 automatycznych stacji dezynfekujących, są rozmieszczone tak, by Goście mieli do nich wszędzie swobodny dostęp 🧼.
3️⃣. Już teraz cały nasz zespół jest poddawany kontroli specjalnymi kamerą termowizyjną, która ma na celu wychwycenie zmian temperatury ciała wśród naszych pracowników. 
4️⃣. Taka sama kamera jest zainstalowana przy wejściu do Parku, co ułatwi obsługę Gości, ale również przyspieszy, ponieważ w ten sposób unikniemy konieczności indywidualnego pomiaru temperatury przy takiej samej skuteczności
5️⃣. We wszystkich miejscach, w których będziecie spotykać się z naszą obsługą zamontowaliśmy tysiące osłon z pleksi
6️⃣. Nasi pracownicy są wyposażeni w maseczki, przyłbice rękawice oraz środki dezynfekcji osobistej 🧴
7️⃣. By jak najbardziej ograniczyć gromadzenie się Gości, wprowadzamy specjalną aplikację do zamawiania posiłków. Będziecie mogli np. czekając na przejazd atrakcją zamówić jedzenie i w określonym czasie będzie ono dla Was przygotowane w wybranym przez Was punkcie. To świetne rozwiązanie, ponieważ upłynni ruch i da Wam możliwość zabawy bez konieczności czekania na posiłek 🥣
8️⃣. Wraz z nowymi wytycznymi w naszym zespole pojawiła się nowa komórka-specjalna, biała ekipa dezynfekująca. Nasi specjaliści od dezynfekcji na bieżąco będą dezynfekować najczęściej dotykane przez Gości elementy: np.: barierki, fotele, klamki, uchwyty… Spotkacie ich z pewnością wielokrotnie na terenie parku 🦸‍♂️🦸‍♂️
9️⃣. Już od dawna wprowadziliśmy dla Was możliwość zakupu biletów ONLINE, jednak w tym okresie jeszcze mocniej będziemy Was do tego zachęcać 📧
1️⃣0️⃣. Dla osób, które zdecydują się na zakup biletów na miejscu wprowadziliśmy specjalne biletomaty, które jak sądzimy, upłynnią ruch i ułatwią obsługę. 
1️⃣1️⃣. W naszych sklepach zakupicie również wymagane maseczki.

1️⃣2️⃣. Maseczki dostępne również w maseczkomatach!
1️⃣3️⃣. W każdym punkcie w parku począwszy od wejścia, zakupu biletów, poprzez punkty gastronomiczne czy sklepy będziemy Was zachęcać do płatności bezgotówkowych, wszędzie będą one możliwe.
1️⃣4️⃣. W ramach specjalnych procedur cała nasza Energylandiowa rodzina podzieliła się na specjalne strefy. Każda ze stref to określony kolor. Podczas pracy, jak i w drodze do/z pracy, nie kontaktujemy się ze sobą pomiędzy strefami, eliminując w ten sposób migrację ewentualnych zarazków
1️⃣5️⃣. Od jakiegoś czasu również rekrutacja do pracy w Parku odbywa się online. Ograniczony kontakt osobisty nie stanowi problemów dla naszego działu kadr, który z powodzeniem realizuje kompletowanie zespołu.

Poza ułatwieniami wprowadzonymi z naszej strony dla Waszego bezpieczeństwa prosimy Was o zachowanie bezpiecznej, 2-metrowej odległości oraz korzystania z maseczek. Jak wiecie przetestowaliśmy możliwość korzystania z atrakcji właśnie w maseczkach-jest to możliwe i nie powoduje niedogodności, jednak niedozwolone będzie korzystanie z zabawy w szalikach czy chustach.
Do nowych wytycznych podchodzimy jak do kolejnego wyzwania❗Z rozsądkiem, ale i spokojem wprowadzamy takie rozwiązania, by było Wam miło i wesoło, a jednocześnie bezpiecznie i zdrowo.

Informacje

Data wydarzenia:
Sobota, 6.06
Zobacz wydarzenie na Facebook Kup Bilet