Opis wydarzenia

KOCHANI!

W związku z dynamicznie zmieniającą się sytuacją w Polsce podjęliśmy decyzję o zmianie daty otwarcia Sezonu 2020 w Energylandii.

Od kilku dni jesteśmy już gotowi na otwarcie nowego sezonu z zachowaniem najwyższych standardów obsługi i bezpieczeństwa, jednak z uwagi na nieprzewidywalny rozwój zdarzeń nie możemy jeszcze podać dokładnej, nowej daty otwarcia. Energylandia dbając o bezpieczeństwo stosuje się do wszelkich zaleceń władz. Mamy szczerą nadzieję, że wkrótce się spotkamy i wspólnie rozpoczniemy nowy sezon z jeszcze większym entuzjazmem i radością, doceniając możliwość beztroskiej zabawy!

Tymczasem zachęcamy do akcji #zostańwdomu i informujemy, że wszystkie bilety na Sezon 2020 zakupione nawet w ubiegłym roku (po zakończeniu sezonu 2019), których pierwotna ważność upływa 26 czerwca 2020, będą ważne aż do 10 stycznia 2021.

Mamy nadzieję, że w „rozkładzie jazdy” naszych wydarzeń nic się nie zmieni i spotkamy się na➡3 dniowym Kinder Party, 6 urodzinach Energylandii, kilku odsłonach Magic Night oraz eventach takich jak: Oktoberfest, Złota Polska Jesień oraz Halloween czyli TO WSZYSTKO CO ZNACIE I KOCHACIE!

Ale! W roku 2020 – Energylandia zaprosi Was również ZIMĄ!

🏔Przecudowny klimat śnieżnego parku 🎄, gwarne uliczki oświetlone tysiącami lampek 🪔, dekoracji, radosna iluminacja i świąteczny klimat 🎆Tego jeszcze nie było! Ciepły klimat w środku zimy – to właśnie my! 28 listopada 2020 – 10 stycznia 2021 –> Winter Kingdom!

Zapraszamy, bądźcie z nami Kochani!

Informacje

Data wydarzenia:
Poniedziałek, 13.04
Zobacz wydarzenie na Facebook Kup Bilet