Opis wydarzenia

Wskakujcie na falę dobrej zabawy!

Ponownie rozkręcamy nasze karuzele i rozpędzamy Roller Coastery!

Od 21 maja otwieramy bramy Energylandii!

Będzie wesoło, energetycznie i z nowościami!

W ubiegłym sezonie odebraliśmy lekcję pokory wobec okoliczności, na które nie mamy wpływu i które spowodowały zatrzymanie się całego świata. Dziś świat podnosi się, a my wraz z nim odradzamy się na nowo! Gotowi na 100%, pełni sił już czekamy!

Jeszcze się zastanawiacie?

  • Jesteśmy dla rodzin z małymi dziećmi – jako przyjazne miejsce z 21 atrakcjami dla maluszków (dla dzieci powyżej 2 lat)
  • Polecamy się również na szaloną wizytę z przyjaciółmi, dla  singli czy na romantyczny wypad we dwoje – dla nas jesteście najważniejsi!
  • Przed nami przepiękne wydarzenia, magiczne noce, pełne słońca wakacyjne zabawy
  • A dla wyjątkowo głodnych dobrej zabawy Gości – aż 51 punktów gastronomicznych z przepysznym jedzeniem

Najnowsze wytyczne wskazują o możliwości otwarcia naszego obiektu pod warunkiem utrzymania max. 50% przepustowości. Jednakże biorąc pod uwagę, że Energylandia to ponad 35 hektarów powierzchni oraz fakt, że obecny czas jest tzw. sezonem niskim, bilety będą dostępne w kasach jak i w sprzedaży internetowej bez konieczności rezerwacji.

Ważność wszystkich biletów elektronicznych zakupionych na sezon 2021 zostaje przedłużona do 31.10.2021 r. Dotyczy to także wszystkich biletów zakupionych w ramach przedsprzedaży.

* Przedłużamy również ważność biletów elektronicznych i prezentowych z sezonu 2020, których pierwotna ważność była przedłużona do 25.06.2021 r.

Jeśli chodzi o ważność biletów rocznych, przedłużamy je o 50 dni za sezon 2020 oraz o dodatkowe 30 dni zgodnie z planowanym kalendarzem 2021- dzisiaj jest to razem 80 dni.

Informacje

Data wydarzenia:
Piątek, 21.05
Zobacz wydarzenie na Facebook Kup Bilet