Opis wydarzenia

21 lipca 2020 od godziny 18:00
Park Rozrywki Energylandia w Zatorze

Zapraszamy na wieczór na wysokich obrotach – prezentacja zespołu rajdowego, który w tym roku będzie rywalizował w Rajdowych Mistrzostwach Polski Samochodów Terenowych:
– Eryk Goczał / Daniel Dymurski
– Michał Goczał / Kamil Heller
– Marek Goczał / Michał Kuśnierz

Energylandia to największy park rozrywki w Polsce. Zespół rajdowy startujący w jej barwach ma na swoim koncie pierwsze sukcesy w rajdach terenowych i energię na kolejne wyzwania, o których chcemy Wam opowiedzieć podczas naszego spotkania. Prezentację poprowadzi dziennikarz i komentator sportowy Grzegorz Gac.

Kochamy łączyć pracę z pasją, dlatego zapraszamy Was do spędzenia czasu w Energylandii wraz z najbliższymi, a zwieńczeniem dnia pełnego atrakcji będzie właśnie Moto Show, czyli prezentacja zespołu.

Rozkład jazdy Moto Show:

18:00 pokaz Energylandia Extreme
18:45 prezentacja Energylandia Rally Team
19:00 spotkanie z załogami, autografy, zdjęcia

Zapraszamy na wieczór na wysokich obrotach, których dostarczą nasi zawodnicy:
Eryk Goczał – najmłodszy w zespole, ale jednocześnie najbardziej ekstremalny jego członek. Jest najmłodszym kaskaderem w ekipie Energylandia Extreme Show, który od drugiego roku życia wytrwale trenuje. Jego fenomenalne ewolucje na quadzie wprawiają w osłupienie. Ten młody człowiek, nie zna słowa „niemożliwe” stawiając sobie wciąż nowe wyzwania.
Michał Goczał mocno rozpoczął swoją przygodę z motorsportem – zwyciężając z Szymonem Gospodarczykiem we wszystkich rundach w swojej grupie, aż pięć razy wygrywając jednocześnie w klasyfikacji generalnej Rajdowego Pucharu Polski Samochodów Terenowych. Dzięki tym sukcesom już swoim debiucie sięgnął po zwycięstwo w Pucharze Polski Samochodów Terenowych w klasyfikacji generalnej oraz grupie UTV. Doskonale spisali się także w swoim pierwszym starcie w Pucharze Świata, wygrywając 3 odcinki specjalne i plasując się tuż za podium w klasie T3.
Marek Goczał powrócił na rajdowe trasy po ponad dwudziestu latach nieobecności. Jako dojrzały już zawodnik i doświadczony kierowca był w stanie rywalizować o najwyższe lokaty w Rajdowych Mistrzostwach Polski Samochodów Terenowych. Doskonale rozpoczął sezon od trzech zwycięstw w swoich klasach. Wspólnie z Michałem Kuśnierzem zadebiutowali także w Italian Baja – rundzie Pucharu Świata w rajdach terenowych oraz zajęli 4 miejsce w Baja Europe.

Rajdowe Mistrzostwa Polski Samochodów Terenowych to najwyższa w Polsce klasa rozgrywek w rajdach terenowych dla zawodników z profesjonalną licencją, czyli cykl mistrzowski. Rywalizacja rozgrywać się będzie podczas czterech rajdów baja. Na początku września czeka zawodników Baja Poland, czyli najważniejszy punkt sezonu – runda Pucharu Świata FIA w Rajdach Terenowych Baja będzie imprezą najwyższej rangi sportu samochodowego w Polsce

Informacje

Data wydarzenia:
Wtorek, 21.07
Zobacz wydarzenie na Facebook Kup Bilet