Opis wydarzenia

Zapraszamy na kolejną odsłonę – Halloween Time od 21 do 31 października. Park jest wtedy czynny od 10:00 do 18:00. Energylandia specjalnie na ten czas przygotowała tym razem 4 Upiorne Domy Strachów. To kolejne wyjście naprzeciw Waszym oczekiwaniom i następny dowód na to, że Energylandia to nie tylko karuzele i roller coastery. Jeśli uwielbiacie chwile grozy, dreszczyk emocji, a także lubicie przezwyciężać swoje lęki to Domy Strachów w Energylandii będą dla Was idealne. Oprócz tego podczas Halloween Time będziecie mogli podziwiać wyjątkowe dekoracje, które przeniosą Was w mroczny i fascynujący czas Halloween.

1. Monster House:
Ciekawy a zarazem przerażający budynek… Dziwne odgłosy dochodzące ze środka… Czy w środku ktoś jest? Śmiałkowie podchodzący bliżej dostrzegali tam jakieś dziwne stworzenia. Faktycznie tam są, a może to tylko legendy? Chcielibyście się dowiedzieć, co dzieje się w takim domu? Jeśli macie odwagę, zgaście światło i zanurzcie się w naszej opowieści… A może opowieść stanie się realną przygodą w samym środku tego upiornego domu ze wszystkimi dziwadłami?
Jeżeli lubicie się troszkę bać, spróbujcie zmierzyć się z naszą halloweenową historią odwiedzając Monster House. Ze wszystkich Domów Strachów ten jest dość łagodny i odpowiedni dla dzieci powyżej 12 roku życia. Znajduje się w budynku Monster House.

2. Obsessive House:
Jest późna jesień. Okolica została spowita mgłą. Pogoda nie zachęca do wyjścia z domu, ale to nie jedyny powód… Na ulicach grasuje seryjny morderca. Nikt nie wie jak wygląda, gdzie się znajduje i kogo zaatakuje kolejnego wieczoru. Pogrążeni w strachu mieszkańcy miasta snują ponure historie. Jedną z nich jest opowieść o nawiedzonym domu Obsessive House. Czy łączy się ona z tajemniczym zbrodniarzem? Osoby przechodzące obok budynku wspominają o dziwnych odgłosach wydobywających się z środka. Ponoć zamieszkują go zabłąkane dusze, które nie potrafią zaznać spokoju po brutalnych morderstwach. Chyba nadszedł czas by w końcu to sprawdzić…
Czy będziecie mieli na tyle odwagi, żeby sprawdzić, co się dzieje w Obsessive House? Przenieś się z nami do tego czasu, wystarczy zrobić ten jeden krok. Czekamy na Ciebie! Ten Dom Strachu jest naprawdę straszny, dlatego dostępny jest dla osób powyżej 16 roku życia. Obsessive House znajduje się w Smoczym Grodzie w strefie Carnival Theater.

3. Psychoterria:
Psychoterria – tak nazywa się szpital psychiatryczny położony na peryferiach, pośród dalekich wzgórz i lasów. Leczone są w nim najprzeróżniejsze zaburzenia i szpital cieszy się ogromną sławą. Pacjenci tego szpitala… no tak… zagadkowe jest to, że nikt nigdy nie widział jego pacjentów. Możliwe, że szpital po prostu tak dobrze chroni swoich podopiecznych albo… Nie do końca wiadomo, co się tam dzieje. Chodź wielu śmiałków podejmowało próby rozwikłania tej tajemnicy, jeszcze nikomu się to nie udało, ponieważ nikt z takiej wyprawy nie wrócił. Teraz pojawiła się okazja by wejść do środka i odkryć wszystkie tajemnice szpitala. Czy masz odwagę? Czy odróżniasz prawdę od fikcji? Nie do końca wiesz, co siedzi w Twojej głowie? A może potrzebujesz porady lekarskiej? Sprawdzimy czy wszystko z Tobą w porządku, a może nawet zostaniesz naszym pacjentem na dłużej, dużo dłużej…
Zapraszamy do Domu Strachów Psychoterria – opuszczonego szpitala psychiatrycznego. Ten Dom Strachów jest naprawdę przerażający i tylko dla ludzi o bardzo mocnych nerwach. Atrakcja dostępna jest dla osób od 16 roku życia, znajduje się w Smoczym Grodzie.

4. Scary Loft
W tym roku nowy dom strachów – Scary Loft.  Każdy jest ciekawy: co kryje się na strychu…? Gdzie podziały się się tajemnice sprzed lat….? Wejdź z nami w przestrzeń gdzie spotkasz się ze strachem ze swoich koszmarów! W świat tajemnic, które skrywa nasz strych… Czeka tam na Ciebie wiele „niespodzianek” i gwarancja upiornie dobrej zabawy. Atrakcja dostępna jest dla osób od 16 roku życia i również znajduje się w Smoczym Grodzie.

W naszej powieści z dreszczykiem dotrzemy do każdego mrocznego zakamarka.

Zapraszamy do naszej strefy grozy, gdzie już samo czekanie jest straszne…

Informacje

Data wydarzenia:
21.10 - 31.10
Kup Bilet