Nadmiar obowiązków i ciągłe życie w biegu sprawia, że wiele osób skarży się na stres i brak energii. Najlepszym sposobem na poprawę samopoczucia fizycznego i psychicznego jest urlop i dobrze zaplanowany wyjazd. Niestety, nie zawsze można pozwolić sobie na dłuższą podróż. W takiej sytuacji warto zdecydować się na wycieczkę jednodniową do Energylandii.

Wycieczki jednodniowe dla dorosłych

Na krótką wyprawę można wybrać się na przykład razem ze swoimi przyjaciółmi. W naszym parku rozrywki dostępnych jest wiele atrakcji, które zostały zaprojektowane z myślą o osobach dorosłych i pozwalają poczuć przypływ adrenaliny. Na wielbicieli mocnych wrażeń czeka między innymi huśtawka kamikaze oraz rollercoaster nawiązujący stylistyką do kultury skandynawskiej i świata normandzkiego. Na uwagę zasługuje również Tsunami Dropper, czyli 40-metrowa wieża swobodnego spadania, która z dużą prędkością jeździ w górę i w dół. Te oraz pozostałe atrakcje znajdujące się w strefie ekstremalnej zapewniają doskonałe warunki do relaksu.

Wycieczki jednodniowe dla dzieci

Bardzo dobrym pomysłem jest także przyjazd do Energylandii wraz z dziećmi. Na najmłodszych czeka tutaj Bajkolandia, czyli strefa stylizowana na bajkową krainę, pełna atrakcji dostosowanych do potrzeb dzieci. Rodzice mogą bawić się wraz ze swoimi dziećmi w strefie familijnej. Dostępny jest tutaj między innymi Spływ Kopalnia Złota, czyli zjazd łódką po specjalnym torze wodnym oraz RMF Dragon Roller Coaster – odwrócona kolejka górska, pędząca z prędkością nawet 75 km/h. Dla klientów, którzy chcą zorganizować wycieczkę jednodniową dla dzieci przygotowaliśmy ciekawą ofertę promocyjną. Nasz park jest zatem idealnym miejscem dla każdego, kto chciałby spędzić czas razem ze swoją rodziną.

Wycieczki szkolne

Energyladia jest również idealnym miejsce na organizację wycieczki szkolnej. Podczas pobytu u nas można korzystać z atrakcji dostosowanych do wieku grupy, jak również obejrzeć ciekawe pokazy i widowiska. Uczestnicy wyprawy mają zapewniony dostęp do parku wodnego, z którego warto skorzystać szczególnie w upalne dni. Uczniów szkoły podstawowej zachęcamy do odwiedzenia Wioski Wikingów, która została zbudowana zgodnie z przekazami historycznymi i legendami o wikingach. Przebywając w niej można poczuć się jak skandynawski wojownik i poszerzyć swoją wiedzę na temat tej słynnej grupy. W skład Energylandii wchodzi strefa gastronomiczna, dlatego w trakcie wycieczki szkolnej można zjeść u nas smaczny posiłek, aby przez cały dzień nie stracić sił do zabawy.