Ciekawy pomysł na weekendową wycieczkę

Środek lata owocuje w wiele letnich wypadów, które mają dostarczyć nam wiele niepowtarzalnych ważeń. Zazwyczaj okoliczne atrakcje znamy już doskonale, ponieważ zwiedziliśmy je na przestrzeni lat, dlatego coraz chętniej spoglądamy na ziemie nieodkryte, a tych w Polsce jest naprawdę sporo. Można pokusić się o tezę, że w ciągu naszego życia nie jesteśmy w stanie obejrzeć i zwiedzić wszystkich miejsc w kraju, które na to zasługują, ponieważ zwyczajnie nie wystarczy nam czasu na ludzkim padole, chyba, że ktoś trudni się wyłącznie turystyką, to ma ku temu najwięcej możliwości i najlepsze predyspozycje.

Spontaniczne wyprawy

Spontaniczne wycieczki weekendowe to doskonały pomysł dla tych, którzy lubią podróżować, a nie zawsze mają na to czas. Weekend, choć ma swoje ograniczenia czasowe, może być spożytkowany w należyty sposób, niemalże co do minuty. Jeżeli lubicie nieoczekiwane wyjazdy, to jedną z propozycji może być wyjazd do Zatoru do Energylandii, gdzie czas będzie wykorzystany do samego końca na dobrej zabawie, pysznym jedzeniu tym bardziej, że nie trzeba się tutaj ograniczać. Możecie krzyczeć do woli jadąc kolejką górską, wariować ze strachu i radości, gdy wielkie ramiona wahadła wynoszą Was kilkadziesiąt metrów w górę i z Nienacka opadają.

Weekend zaplanowany w każdym szczególe

Jeżeli należycie do osób, które nad spontaniczność bardziej cenią sobie zaplanowany tryb życia, to zdecydowanie nie musicie rezygnować z oferty Energylandii. Przyjrzyjcie się jej jednak uważniej, ponieważ skrywa w sobie wiele zapowiadanych atrakcji, za które nie będziecie musieli płacić ani złotówki więcej i wcale nie są to oferty weekendowe last minute, ale zaplanowane wydarzenia, które pozwolą Wam spojrzeć na park rozrywki innymi oczami.

Magic Night 2017

Wyszukując ciekawe miejsca na weekendowe wypady na Śląsk, warto spojrzeć nieco dalej. W Zatorze i we wcześniej wspomnianej Energylandii, która tak naprawdę leży opodal województwa śląskiego, w lipcu i sierpniu możemy w ramach jednorazowo wykupionego biletu w wydarzeniu Magic Night.Pierwsze z nich odbędzie się 15 lipca, drugie 12 sierpnia 2017 r. W tych dniach każdy może korzystać z atrakcji parku rozrywki od otwarcia obiektu, czyli od godziny dziesiątej, aż do północy. Jest to o kilka godzin więcej niż w przypadku standardowych dni w roku. Co więcej, park zyskuje na tajemniczości i magii w tym czasie. Wszystko za sprawą  ciepłych wieczorów, niesamowitej gry świateł i fenomenalnej muzyki. W trakcie tych imprez możecie spodziewać się dosłownie wszystkiego., Na dzień dzisiejszy wiadomo już, że 12 sierpnia w Energylandii odbędzie się koncert Thomasa Andersa z Modern Talking, a więc zarówno emocji jak i wrażeń nie zabraknie. Aż czternaście godzin zabawy bez przerwy! Dlatego, jeżeli wolicie zaplanowane weekendowe wycieczki to powinniście zapamiętać te dwie daty i zarezerwować sobie te soboty na wspaniałą zabawę.