Sprzedaż domów z bali

Ночівля


Tel
+48 509 911 646
Tel
+48 500 400 241
Email
biuro@investbal.pl
www
www.investbal.pl

Вид об'єкта

Атракціони/Послуги

Sprzedaż domów z bali z pięknym widokiem na góry. Posiadamy własne działki w miejscowości Zawoja, u stóp Babiej Góry! Realizacja projektów na działkach własnych, jak i klientów. Budujemy domy z bali pełnych, pół-bali, bali płaskich.

Historia firmy INVESTBAL.PL jest tak banalna i prosta, chętnie ją Wam opowiemy…
Dwóch przyjaciół, sąsiadów, prosili, żeby dopisać, że przystojni mają obok siebie swoje domki drewniane w górach, spędzając tam najlepsze chwile w życiu…
Pewnego wieczoru, postanowili założyć wspólną firmę, zajmującą się budową oraz sprzedażą domów drewnianych…. na pięknych widokowych działkach i uszczęśliwiać takie osoby jak Wy, ludzi szukających swojego miejsca na wymarzony dom. Dom z bala. Ciepły, przytulny, przyjazny. Wręcz idealny!
Wyobraźcie sobie - piękny, zgrabny drewniany domek w cudownej, zielonej okolicy? Wychodzisz rano na taras z widokiem na góry i lasy z kubkiem kawy w ręce i tak zaczynasz swój dzień, czy może być lepiej?
Jeśli to Cię nie przekonało, to może przekona Cię fakt, że będziesz miał gdzie spędzać weekendy, urlop, a zapraszanie gości stanie się ogromną przyjemnością.
Lato w górach pachnie grillem i przeciągająca się imprezą do późnych godzin wieczornych, natomiast w dzień pięknymi widokami i wylegiwaniem się na leżaku w promieniach słońca.
Wiosna natomiast jest idealna do wycieczek i zdobywania szczytów, tych mniejszych i tych większych. Widoki cieszą oczy i zostają w pamięci na zawsze.
Jesień w górach jest wyjątkowa i nigdzie indziej nie zobaczycie takiego krajobrazu. Na samą myśl zamykamy oczy i widzimy lasy, drzewa oświetlone słońcem każdy w innym kolorze.
Białe święta ? Brzmią nierealnie ? Otóż w górach to więcej niż pewne! Cudowny, bajkowy klimat z białymi choinkami na zewnątrz. To możliwe!
Twoim celem jest zaimponowanie teściowej? Proszę bardzo, myślimy, że nie ma na świecie teściowej, która przeszłaby obojętnie wobec takiego domku.
Zapraszamy do kontaktu:
My swoje marzenie spełniliśmy…
Czas zrealizować Twoje!
Pomożemy Ci w tym,
Radzio & Tommy 
 

 

Форма для контакту