ZAREZERWUJ WYCIECZKĘ – ODBIERZ DARMOWE BILETY DO PARKU

  • Promocja dotyczy rezerwacji grup szkolnych dokonanych w terminie do 3 kwietnia 2020r,  a następnie realizacji wycieczki w dowolnie zarezerwowanym terminie w Sezonie 2020.
  • Nabycie biletów grupowych szkolnych uwarunkowane jest wcześniejszą, co najmniej jednodniową, ich rezerwacją przed przyjazdem grupy (rezerwacji należy dokonać za pośrednictwem maila: grupy@energylandia.pl lub telefonicznie pod numerem: 33 486 15 00 – dział rezerwacji grupowej) w podanym powyżej terminie
  • Nie ma możliwości skorzystania z Promocji bez rezerwacji lub podczas rezerwacji grupy w dniu przyjazdu.
  • Warunkiem skorzystania z Promocji jest okazanie podbitej pieczątką szkoły i podpisanej przez Dyrektora placówki karty wycieczki w kasach grupowych Parku Rozrywki Energylandia w dniu przyjazdu.
  • Dwa darmowe bilety można odebrać w kasach grupowych Parku Rozrywki Energylandia w dniu przyjazdu podczas finalizacji rezerwacji grupowej. Dwa darmowe bilety przypadają na jedną rezerwację. Bilety zaproszenia do Parku Rozrywki Energylandia są ważne w terminie od 4 kwietnia 2020r do 10 stycznia 2021r w dniach i godzinach zgodnych z kalendarzem otwarcia Parku znajdującym się na stronie: https://energylandia.pl/zaplanuj-pobyt/kalendarz/ oraz z wyłączeniem terminu 27 czerwca – 31 sierpnia 2020r.

SZCZEGÓŁY PROMOCJI W REGULAMINIE