FAQ

Kiedy planowane jest otwarcie sezonu 2017 i w jakich godzinach otwarta będzie Energylandia?

Na otwarcie sezonu – zapraszamy 17 kwietnia 2017 od godziny 10:00. Energylandia w miesiącu kwietniu czynna będzie: 17 i 18 kwietnia – w godzinach 10:00 – 18:00, oraz w dni: od czwartku do niedzieli, również w godzinach 10:00 – 18:00. – W maju park czynny będzie codziennie, od poniedziałku do niedzieli,  od 10:00 do 18:00. – W czerwcu  – park czynny będzie codziennie, od poniedziałku do niedzieli – do 23 czerwca włącznie od 10:00 do 18:00., od 24 czerwca od 10 do 20:00. – W okresie: od lipca do sierpnia park czynny będzie w godzinach od 10:00 do 20:00, przez cały tydzień, od poniedziałku do niedzieli. W pogodne dni, przy większej liczbie Gości, godziny pracy są bardzo często wydłużane. Organizujemy również nocne eventy – tzw. Magic Night – wówczas mogą Państwo korzystać ze wszystkich atrakcji Parku od rana aż do północy. Szczegóły wydarzeń znajdą Państwo na naszym facebook’owym profilu Energylandia. – We wrześniu zapraszamy codziennie od poniedziałku do niedzieli od 10:00 do 18:00. – W październiku park otwarty będzie od czwartku do niedzieli, w godzinach 10:00 – 18:00. Zakończenie sezonu 2017 planowane jest na 29 października 2017 roku. Szczegóły otwarcia Energylandii znajdziesz na naszej stronie www.energylandia.pl oraz specjalnie stworzonym kalendarzu www.energylandia.pl/zaplanuj-pobyt/kalendarz/

Ile kosztują bilety wstępu do Energylandii?

Szczegółowy cennik znajdziesz w zakładce „CENNIK”. Cennika ważny jest do 23 czerwca 2017r. W swojej aktualnej ofercie nie posiadamy biletów rodzinnych.

Czy wszystkie atrakcje dostępne są w cenie biletu? Czy trzeba dodatkowo płacić za jakieś przejażdżki?

W cenie biletu otrzymują państwo możliwość korzystania ze wszystkich dostępnych w parku urządzeń, pokazów i atrakcji. Podobnie jak ma to miejsce we wszystkich parkach rozrywki na świecie, dodatkowo płatne są: gastronomia, gry komputerowe i zręcznościowe, niektóre stoiska usługowe (fotograf, foto-budka, malowanie twarzy – tatuaże itd.) i oczywiście towary w sklepach znajdujących się na terenie parku.

Jak można płacić za bilet wstępu? Czy na terenie parku akceptowane są karty płatnicze?

Zarówno za bilety wstępu, jak i we wszystkich punktach gastronomicznych i sklepach na terenie Energylandii można płacić kartą płatniczą lub gotówką. Płatność gotówką obowiązuje tylko w punktach oferujących: gry komputerowe i zręcznościowe, niektóre stoiska usługowe (fotograf, foto-budka, malowanie twarzy – tatuaże itd.). W trosce o państwa komfort i w celu uniknięcia kolejek przy kasach biletowych, polecamy państwu wcześniejszy zakup biletów, w naszym systemie sprzedaży on-line, znajdującym się na stronie internetowej: www.ticket.energylandia.plBilety zakupione drogą on­line ważne są do 23 czerwca 2017 r.

Czy osoby niepełnosprawne i ich opiekunowe mają zniżkę na wstęp do Energylandii?

Oczywiście dla osób niepełnosprawnych przewidziane są zniżki. Szczegółowe informacje odnośnie ceny wstępu do Parku dostępne są w zakładce „CENNIK”. Bilety dla osób z orzeczeniem można zakupić TYLKO w kasach parku. Z promocyjnych cen mogą skorzystać osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności lub legitymację osoby niepełnosprawnej (akceptujemy wszystkie stopnie niepełnosprawności). Kserokopię dokumentu należy złożyć w kasach parku. Jedynie na tej podstawie wydawane są bilety dla osób niepełnosprawnych. Wszystkie urządzenia dostępne są dla osób, które są wstanie samodzielnie na nie wejść oraz nie mają żadnych przeciwwskazań zdrowotnych np. choroby serca. Dla opiekuna osoby niepełnosprawnej nie posiadamy zniżek na bilety wstępu. Opiekunowi przysługuje pełnopłatny bilet wstępu do parku. Szczegółowe informacje odnośnie ceny indywidualnego wstępu do Parku dostępne są w zakładce „CENNIK/ CENNIK INDYWIDUALNY”.

Czy można kupić bilet spacerowy (wstęp do Energylandii bez korzystania z atrakcji)?

Niestety, nie możemy zaoferować takich biletów. Każda wejściówka na teren parku obejmuje możliwość korzystania ze wszystkich dostępnych atrakcji przez cały dzień bez limitów i obowiązuje także gości, którzy nie chcą lub nie mogą korzystać z niektórych urządzeń. Dla nich oferujemy spokojniejsze atrakcje, a także liczne pokazy i zabawy z animatorami.

Czy możliwe jest przenocowanie na terenie EnergyLandii lub w okolicy?

EnergyLandia obecnie nie posiada własnego zaplecza hotelowego. W zakładce „ZAPLANUJ POBYT / NOCLEGI” na naszej stronie www.energylandia.pl znajdą Państwo proponowane przez nas noclegi w okolicy. W kwestii camperów i campingów prosimy o indywidualny kontakt tel. +48 33 486 15 00 lub +48 724 222 000

W jaki sposób najłatwiej dojechać do EnergyLandii?

Szczegółowe wskazówki dotyczące dojazdu znajdą państwo na naszej stronie w zakładce „DOJAZD”.

Czy jubilaci otrzymują zniżkę na bilety wstępu do Energylandii?

Wszystkie dzieci do 18 roku życia (dotyczy również 18 urodzin) w dniu urodzin otrzymują bilet wstępu do Parku w promocyjnej cenie 1zł! To ukłon w stronę naszych najmłodszych gości. Wymagane jest okazanie dokumentu ze zdjęciem, potwierdzającym tożsamość. Ksero dokumentu należy pozostawić w kasach parku na miejscu, jedynie na tej podstawie wydawany jest bilet urodzinowy. Bilety dla jubilata dostępny jest jedynie w kasie parku.

Ile kosztuje karta parkingowa i czy na pewno znajdę miejsce?

Nasz dozorowany parking mieści 2500 samochodów, a koszt karty parkingowej to 5zł za cały dzień.

Czy po zakupie biletu mogę wyjść na chwilę z Parku, a potem wrócić?

Jeśli chcesz wyjść na chwilę z Energylandii, a później wrócić na teren Parku, przed wyjściem poproś pracownika przy bramkach o specjalny stempel identyfikacyjny. Umożliwi Ci on powrót na teren Parku, tego samego dnia w terminie nie dłuższym aniżeli 30 minut liczonych od czasu wyjścia z parku. Uwaga! Zachowaj bilet wstępu do Energylandii, bo będzie on wymagany do okazania w momencie powrotu do Parku.

Wybieramy się do Energylandii jako zorganizowana grupa. Ile kosztują bilety wstępu?

Rozróżniamy kilka typów grup, są to m.in: grupy szkolno-przedszkolne i grupy zorganizowane (wyjazd pracowniczy/ integracyjny etc.). Liczebność grupy zaczyna się od 15 osób. Ceny biletów wstępu dla grup szkolno­przedszkolnych uzależnione są od typu szkoły. Aktualny cennik znajduje się na naszej stronie internetowej www.energylandia.pl. Na każde 10 uczniów w grupie przysługuje 1 opiekun w cenie 1 zł! Bilety dla całej grupy może zakupić tylko opiekun lub kierowca grupy. Cennik grupowy szkolno­przedszkolny obowiązuje również w weekendy, święta oraz dni ustawowo wolne od pracy za dopłatą 10zł do każdego biletu wstępu. Ceny biletów dla grup zorganizowanych ustalane są indywidualnie drogą mailową: grupy@energylandia.pl lub przez kontakt telefoniczny pod nr tel. +48 724 222 000.Przyjazd grupy należy wcześniej zgłosić drogą mailową: grupy@energylandia.pl lub przez kontakt telefoniczny pod nr tel: +48 724222 000.

Czy można wejść na teren Parku z psem?

Niestety, ze względów bezpieczeństwa nie można wejść na teren Energylandii z psem. Bardzo prosimy o wzięcie tej kwestii pod uwagę przed wyjazdem i niepozostawianie psa samego w samochodzie, w czasie kiedy Państwo będą korzystać z naszego Parku!

Czy w Energylandii obowiązuje zniżka na karty dużych rodzin?

Tak – respektujemy wszystkie karty dużych rodzin, karta ta uprawnia do 5% zniżki na bilety do parku. Rabat nie obowiązuje na „Bilety zniżkowe”. Promocje nie łączą się.

Czy w Energylandii obowiązują zniżki z kartą Parkmania?

Tak na kartę parkamania przysługuje 5% zniżki do każdego zakupionego biletu w kasie Energylandii. Rabat nie obowiązuje na „Bilety zniżkowe”. Promocje nie łączą się.

Czy można zarezerwować bilety do Energylandii lub zakupić je przez Internet?

Rezerwacja biletów nie jest konieczna, gdyż nasz Park nie ma limitu odwiedzających. Rezerwacji wymagamy jedynie na przyjazdy grup zorganizowanych powyżej 15 osób – po rezerwacji grupy, bilety dostępne są jedynie w kasach grupowych na podstawie zgłoszonego przyjazdu. Przy biletach indywidualnych proponujemy jednak skorzystanie z możliwości zakupu biletów on­line, co umożliwia pominięcie kas biletowych i uniknięcie kolejek przed wejściem do Parku. Bilety możesz zakupić na stronie www.ticket.energylandia.pl Bilety internetowe ważne są do 23 czerwca 2017 r. Bilety zniżkowe dostępne są jedynie w kasie parku na miejscu za okazaniem odpowiednich dokumentów.  

Czy są specjalne wydarzenia i eventy w Energylandii?

Podczas trwania sezonu 2017 organizujemy zarówno cykliczne jak i jednorazowe wydarzenia.

1. W 2017 roku przejadę się Roller Coasterem>>https://www.facebook.com/events/359139601108332/
2. WIELKIE OTWARCIE SEZONU 2017 Parku Rozrywki EnergyLandia w Zatorze :D>>https://www.facebook.com/events/1813444502245371/
3. Kinder Party. 1-4 czerwca 2017. 
4. Urodziny Energylandia. 14-16 lipca 2017.
5. Magic Night. 15 lipca 2017. 
6. Magic Night. 12 sierpnia 2017. 
7. Oktoberfest. 16-17.2017.
8. Halloween Night. 28.10.2017r.