MEGA COASTER 2017/2018

W 2018 roku w Polsce, w Energylandii, w Zatorze, stanie NAJWIĘKSZY i NAJSZYBSZY w całej Europie Mega Coaster od firmy Intamin, bijący nasze wszelkie rekordy!!!

Podjeliśmy wyzwania co do parametrów technicznych, a tym samym ogłaszamy, że wystartowaliśmy w wyścigu w kategorii: „NAJ” – …WIĘKSZY, …SZYBSZY, …WYŻSZY… i na pewno go wygramy!

Sami oceńcie poniższe właściwości:

– ponad 80-metrowy spadek,

– wysokość: 77 metrów,

– prędkość: ponad 140 km/h,

– 85 stopni nachylenia przy spadku,

– efekt wodny, splash flow

– przejazd przez tunel z maksymalną prędkością,

– liczne zwroty i inwersje,

– maksymalna szybkość przy zakrętach i pikowaniu w dół,

– gigantyczna prędkość przy wyjazdach na wzniesienia, efekt nieważkości,

– fascynujące dodatnie i ujemne przeciążenia,

– podwójne zakręty,

– niespodziewane efekty grawitacyjne,

– panoramiczna fala, z zachwycającym widokiem,

– obrotowe nachylenie toru…

Już w 2018 roku w naszym parku powstanie Mega Coaster, który dostarczy spektakularnych przeżyć i emocji, oferując Wam fantastyczną i niezapomnianą przygodę! Chcemy byście wiedzieli, że to dla Was i dzięki Wam stajemy się coraz lepsi i stawiamy sobie wciąż nowe wyzwania.

Przekonamy Was, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, a jedynie czas stawia nam niewielkie ograniczenia .;

Propozycja Mega Coastera od firmy Intamin Amusement Rides jest projektem przygotowanym na nasze specjalne zamówienie, który dostarczy Gościom Energylandii rozrywki na najwyższym, światowym poziomie. Coaster, który swoimi osiągami i parametrami uplasuje się na pierwszym miejscu wśród najlepszych Mega Roller Coasterów w Europie, a tym samym EnergyLandia znajdzie się w czołówce europejskich parków rozrywki!

Niezwykła, wyjątkowa i niepowtarzalna konstrukcja, stworzona dla nas i dla Was, przez lidera w tej branży – szwajcarską firmę – Intamin.