Imprezy tematyczne, plenerowe imprezy integracyjne

Otwierasz oczy i znajdujesz się w samym centrum zagłady. Dookoła Ciebie powłóczystym krokiem posuwają się bez celu krwiożercze zombie. Przez chwile myślisz sobie, że to tylko zły sen, że to tylko projekcja z oglądanego filmu. Czujesz strach i obawę, a jednocześnie adrenalinę.

Uciekać czy… bawić się?

Zdecydowanie wizja jaką stworzyliśmy powyżej nie jest scenariuszem jaki chcielibyśmy odgrywać w prawdziwym życiu, ale czy na pewno? Nie mówimy tutaj o spotkaniu się z prawdziwym zombie twarzą w twarz, ale z pewnością niejednego z Was zainteresują imprezy tematyczne, które nie przyniosą nikomu szkody.

Zombie, demony, czarownice, wilkołaki, wampiry, duchy, kościotrupy, czarne kociska, potwory, to wszystko postaci, które możemy spotkać podczas takiego widowiska jakim są imprezy plenerowe Kraków. Wszystko po to, aby jak najlepiej przeżyć Halloween Night, którą w tym roku organizuje Energylandia dla wszystkich swoich gości.

Imprezy integracyjne plenerowe żądzą się swoimi prawami. Również i impreza organizowana przez Energylandię z pewnością Was zaskoczy. Głównie z tego powodu, że jest to impreza towarzysząca, a więc wystarczy wstrzelić się w konkretny termin, a jest to 29.10.2017 r., i przyjechać do Zatoru. Wystarczy dokonać zakupu biletu, a wraz z możliwością korzystania z oferty Parku Rozrywki będziemy mogli brać udział w Halloween Night. Organizatorzy jak zwykle przygotowali dla swoich gości wiele konkursów z nagrodami, zabaw oraz niespodzianek na najwyższym poziomie.

Nie tylko Halloween

Osoby, które lubią imprezy tematyczne, ale jednocześnie nie są przekonane do Halloween Night mogą wziąć udział w innych wydarzeniach w Energylandii tego typu. Rozpiska imprez na ten rok została umieszczona na stronie internetowej i każdy może w dowolnym momencie roku sprawdzić jakie atrakcje aktualnie znajdują się w kalendarzu parku. A wśród nich miedzy innymi Oktoberferst, Magic Night, Wielkie otwarcie 2017, Urodziny Energylandii i coś, co spodoba się głównie dzieciakom – Kinder Party. Przypominamy, wszystkie organizowane wydarzenia w Energylandii są ogólnodostępne dla wszystkich gości, którzy odwiedzą park rozrywki w konkretnym terminie.

Trzeba przyznać, że plenerowe imprezy tematyczne organizowane w Energylandii uchodzą za jedne z najlepszych imprez od momentu powstania parku rozrywki w całej Polsce w tego typu obiektach. Po pierwsze z tego względu, że jest to największy park rozrywki w Polsce, znajdujący się na największym obszarze oraz posiada doskonale wyposażone zaplecze, które umożliwia i znacznie ułatwia organizowanie i prowadzenie takich imprez.