Imprezy firmowe, integracyjne – pomysły

Imprezy integracyjne niestety nie mają dobrych opinii wśród społeczeństwa. Zazwyczaj kojarzone są wyłącznie z przelewaniem hektolitrów alkoholu oraz powstawaniem licznych romansów firmowych. Zapewne jest w tym ziarenko prawdy, ale z pewnością nie dotyczy to wszystkich tego typu imprez. Nie możemy też każdej imprezy wrzucać do jednego worka i stwierdzać, że organizowanie tego typu spotkań to zło.

Jak pomysłowo zintegrować pracowników?

Najlepszym sposobem na zintegrowanie pracowników są nietypowe imprezy integracyjne. Nie jest łatwe znalezienie odpowiedniego pomysłu na taką firmową eskapadę i doskonale wiedzą o tym osoby, który zlecono tego typu zadanie. Zazwyczaj ciężko pogodzić gusta i zainteresowania każdego pracownika, a i tak w efekcie okazuje się, że człowiek nie jest w stanie zadowolić wszystkich z osobna. Kluczem do sukcesu jest odpowiedni pomysł. Aby go znaleźć można w firmie zorganizować ankietę, na podstawie której można określić najczęściej pojawiające się typy integracji.

Z pewnością jednym z typów będą tematyczne imprezy. Możliwości na ich zorganizowanie jest tak wiele, jak wiele jest pomysłów. Wiele firm ostatnimi czasy decyduje się na tematykę PRL-u i modą związaną z tym okresem. Popularne są również takie tematy jak Halloween, Hawaje, Mafiosi.

Drugą propozycją mogą być wyjazdy sportowe jak np. paintball połączone z rozrywką w parkach linowych. Trzecia propozycja może być równie przewidywalna i oscylować wokół zwykłego bankietu lub pikniku rodzinnego.

Jak pogodzić wszystkich?

Osoby wytypowane jako odpowiedzialne za imprezy integracyjne pomysły mają ciężki orzech do zgryzienia. Ciężko jest bowiem zadowolić wszystkie, tak odmienne gusta. Jednak i na taką bolączkę doświadczony pracownik znajdzie remedium. Wystarczy trochę poszukać w Internecie i praktycznie w jednej chwili otrzymujemy zadowalający nas wynik. Nietypowe imprezy integracyjne to dziedzina, którą specjalizuje się Energylandia. Każda impreza firmowa pomysły ma ustalane indywidualnie. Jednak warto wspomnieć, ze w ciągu roku również na odwiedzających czeka wiele imprez o konkretnej tematyce. Nie ma tutaj ograniczenia i również firmy mogą zorganizować wyjazd do Parku Rozrywki w czasie trwania danego wydarzenia.

Aby pogodzić wszystkie gusta i guściki, choć o nich podobno się nie dyskutuje, Energylandia będzie wprost fenomenalnym rozwiązaniem. Oferta pogodzi zarówno zwolenników ofert tematycznych, atrakcji sportowych i rozrywkowych, a także spodoba się tym, którzy lubią wszelkiego rodzaju pikniki i biesiadowanie pod gołym niebem.

Zapraszamy zatem na wydarzenie, które jeszcze bardziej zintegruje więzi i pozwoli rozkoszować się pysznym piwem i grillowanym jedzeniem – Oktoberfest. Jest to kolejna edycja święta piwa w Energylandii i zarówno Ci, którzy mieli okazję przeżyć poprzednią edycję i tym razem się nie zawiodą.