Atrakcje na imprezy integracyjne

Pracownicy lubią, jak podczas imprez integracyjnych pojawiają się różnego typu atrakcje, nagrody, konkursy. Jednym słowem, jak poza dobrym jedzeniem i piciem, coś jeszcze ciekawego dzieje się na spotkaniu firmowym. Zazwyczaj jeżeli impreza ma miejsce w większym lokalu lub restauracji dysponującej kilkoma salami atrakcjami zazwyczaj są piłkarzyki, fotobudka, symulatory samochodów wyścigowych, cymbergaj i wiele, wiele innych. Czasami imprezom towarzyszą różnego rodzaju przedstawienia i widowiska, a także liczne konkursy z nagrodami.

Bywa, że firma wynajmuje show barmańskie, aby w sposób efektowny zostały przygotowane drinki dla uczestników spotkania. Wszystko zależy od zasobności portfela pracodawcy oraz okoliczności w jakich organizowana jest impreza.

Jakie powinny być atrakcje podczas imprez integracyjnych?

Atrakcje na imprezy integracyjne powinny przede wszystkim zaskakiwać uczestników. Nie popieramy odkrywania wszystkich kart przed pracownikami, ponieważ nie pojawia się wtedy efekt „wow”, na którym podczas takiego wydarzenia powinno nam zależeć najbardziej. Tym bardziej, że pojawi się kilku malkontentów, którzy będą marudzili i negowali wszystko, co zostało zaoferowane.

Aby stłamsić w zarodku tego typu postawy warto podpatrzeć jakie ciekawe imprezy integracyjne odbyły się w ostatnim czasie. W dobie Internetu nie jest to wcale takie trudne. Każdy ma możliwość podpatrzenia i zainspirowania się tym, co sprawdziło się u innych. Jeden z Parków Rozrywki – Energylandia zaproponował wszystkim, odwiedzającym park na wykorzystanie swoich zasobów w związku z wzięciem udziału w wydarzeniu na miarę tego toku, które brzmi „w 2017 roku przejadę się roller coasterem!”. Każda większa grupa zorganizowana może podjąć wyzwanie, a imprezy integracyjne atrakcje dają ku temu spore możliwości. Park oferuje aż pięć roller coasterów, które zabiorą gości parku w niezapomnianą przejażdżkę. Każdy z nich jest inny pod względem doznań. Jedne mniej, inne bardziej ekstremalne. I tak odwiedzający mają do dyspozycji:

  • Energuś
  • Roller Coaster Formuła
  • Roller Coaster Mayan
  • Dragon Roller Coaster
  • Speed Water Coaster

Najdelikatniejszych wrażeń, o ile to możliwe, dostarczy Energuś – Roller Coaster, który znajduje się w strefie familijnej. Pozostałe zapewnią o wiele silniejsze i bardziej ekstremalne przeżycia. Na uwagę zasługuje Speed Water Coaster, który w sezonie 2017 jest nowością wśród roller coasterów, który osiąga największą prędkość, aż 110 km/h. Dodatkowym atutem tego urządzenia jest zjazd połączony z wodowaniem w sztucznym stawie, co znacznie podnosi emocje. Jakie? Sprawdźcie sami!