Profesjonalna organizacja eventów

Podczas organizowania wydarzeń firmowych, głównym celem powinno być zadowolenie klienta. Aby było to możliwe firma eventowa, która zajmuje się organizacją imprezy powinna zadbać o wszystkie detale od obiektu, w którym odbędzie się impreza przez wykwalifikowany personel, który będzie do dyspozycji członków wydarzenia po konformową bazę noclegową.

Profesjonaliści w każdym calu

Organizacja eventów powinna być zlecana profesjonalistom, tylko wtedy mamy pewność, że wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik. Najlepiej korzystać z ofert firm, które mają na swoim koncie dużo ciekawych i przede wszystkim udanych imprez. Wiele firm, które zajmują się organizacją wydarzeń dla klientów korporacyjnych na eventy firmowe Kraków oraz eventy firmowe Katowice wybiera miejscowość Zator. Ostatnimi czasy jest to miejscowość, która obfituje w wiele atrakcji oraz ma największe zaplecze eventowe. W Zatorze znajduje się tutaj park rozrywki – Energylandia, który oferuje swoim klientom, nie tylko to, co jest niezbędne na imprezę firmową, ale o wiele więcej. Event firmowy Kraków może mieć tutaj różnoraki wygląd. Energylandia oferuje nie tylko eventy, które są wpisane do kalendarza imprez, ale również te, które są planowane indywidualnie. Do dyspozycji klientów oddano wyposażone sale, w których profesjonalny personel może przygotować nie tylko szkolenia pracownicze z poczęstunkiem, ale równie bankiety. Poza zakończeniu części oficjalnej, organizatorzy zapraszają do skorzystania z oferty parku rozrywki połączonej z częścią cateringową. Cały personel dokłada wszelkich starań, aby wszystko odbyło się na jak najlepszym poziomie, jednak trzeba przyznać, że sama oferta parku rozrywki dostarcza niezwykłe wrażenia, które można postawić na równi z niejednym eventem firmowym i społecznym. Od paru lat to tutaj, w Zatorze, niewielkiej miejscowości malowniczo położonej pomiędzy Katowicami a Krakowem, odbywają się największe i najlepsze imprezy w tej części Europy. Zjeżdżają całe tłumy ludzi, a to sprawia, że Energylandia jest na ustach wszystkich.

Eventy nie tylko firmowe

Jeżeli przyjrzymy się kalendarzowi eventów, które mają w tym roku odbyć się w Energylandii zauważymy, że praktycznie co miesiąc lub dwa dzieje się coś ciekawego w tym miejscu. Kalendarz imprez wygląda następująco:

  • 17.04.2017 r. – Wielkie otwarcie sezonu
  • 01.06 – 04.06.2017 r. – Kinder Party
  • 14.07 – 16.07.2017 r. – Urodziny Energylandia
  • 12.08.2017 r. – Magic Night
  • 16.09 – 17.09.2017 r. – Oktoberfest
  • 29.10.2017 r – Halloween Night
  • Event przewodni na cały rok – „W 2017 roku przejadę się roller coasterem”

Większość z tych imprez przypadnie dorosłym gościom do gustu, ponieważ pojawia się tutaj wiele różnych atrakcji w postaci dobrego jedzenia i picia, koncertów wielkich gwiazd muzyki, konkursów oraz przedstawień. Trzeba pamiętać, że są to wszystko imprezy towarzyszące, w związku z tym można z nich korzystać w ramach wykupionego pobytu. Warto zatem tak zaplanować termin eventu firmowego, aby terminy imprez się pokrywały.