Zaplanuj podróż autokarami Energylandii
Od 21 maja 2021 do 31 października 2021 (zgodnie z kalendarzem otwarcia Parku)
zapewniamy naszym Gościom bezpośredni dojazd do naszego Parku wg. poniższego rozkładu jazdy:


z Krakowa – Małopolski Dworzec Autobusowy,
ul. Bosacka 18 , stanowisko G6

WYJAZD

PRZYJAZD

POWRÓT

ODJAZD

PRZYJAZD

Kraków
– Energylandia

21.05 – 25.06.21*

01.09 – 31.10.21

8:30

9:40

18:30

19:40

Kraków
– Energylandia

26.06.2021 – 31.08.2021*

8:30

20:30

21:40

Kraków
– Energylandia

Magic Night**

9:30

10:40

23:15

00:25

* kursuje zgodnie z kalendarzem otwarcia Parku, termin rozpoczęcia kursów może ulec zmianie
** Magic Night – 17.07, 24.07, 31.07, 7.08, 14.08, 21.08


SEE KRAKOW z Krakowa – Przystanek Turystyczny
ul. Pawia 3-5 (naprzeciw hotelu Mercure)

WYJAZD

PRZYJAZD

POWRÓT

ODJAZD

PRZYJAZD

Kraków
ul. Pawia 3-5

21.05 – 25.06.21*
01.09 – 31.10.21

9:00

10:15

17:45

19:00

Kraków
ul. Pawia 3-5

26.06.2021 – 31.08.2021*

9:00

18:45

20:00

* kursuje w piątki soboty i niedziele, zgodnie z kalendarzem otwarcia Parku, termin rozpoczęcia kursów może ulec zmianie

  • bilet w obie strony – 29 zł/os
  • sprzedaż biletów prowadzi przewoźnik SEEKRAKÓW  +48 506 221 628 lub info@4transfer.pl

z Katowic – Międzynarodowy Dworzec Autobusowy,
ul. Sądowa 5, stanowisko 13

WYJAZD

PRZYJAZD

POWRÓT

ODJAZD

PRZYJAZD

Katowice
– Energylandia

21.05 – 25.06.21*
01.09 – 24.10.21

8:25

9:35

18:15

19:25

Oświęcim
– Energylandia

21.05 – 25.06.21*
01.09 – 24.10.21

9:05

18:45

Katowice
– Energylandia

26.06.2021 – 31.08.2021

8:25

20:15

21:25

Katowice
– Energylandia

Magic Night**

8:25

23:15

00:20

* kursuje zgodnie z kalendarzem otwarcia Parku, termin rozpoczęcia kursów może ulec zmianie
** Magic Night – 17.07, 24.07, 31.07, 7.08, 14.08, 21.08


z Poznania przez Wrocław, Oławę, Brzeg, Opole, Strzelce Opolskie

ODJAZD

PRZYJAZD

POWRÓT

ODJAZD

PRZYJAZD


Poznań **

Dworzec Autobusowy, ul. Matyi
————————————–
Wrocław
Dworzec Autobusowy, ul. Sucha 1, stanowisko nr 3

01.07.2021 – 31.08.2021*

1:45
————–

5:15

9:30

20:15

2:25
————

0:35

Oława
Rondo 1 Maja

5:55

23:55

Brzeg
Lotos,
ul. Starobrzeska 45

6:20

23:30

Opole
Port Sindbad,
ul. Kowalczyków 56

7:05

22:45

Strzelce Opolskie
ul. Krakowska (Kino)

7:45

22:05

* Połączenia są realizowane w każdą sobotę i poniedziałek oraz wybrane środy od 21 lipca.

KURSY Magic Night – 31.07, 7.08, 14.08, 21.08 powrót o 23:15

  • bilet w obie strony – z Poznania 139 zł/os, Wrocławia 79 zł/os; z Oławy, Brzegu, Opola i Strzelców Opolskich – 69 zł/os
  • obowiązuje wyłącznie elektroniczna sprzedaż biletów;
  • brak możliwości zakupu biletów u kierowcy
  • zakup biletów przez stronę https://bus.energylandia.pl/
  • przewoźnik BUZZBUS – tel. +48 780 086 611

** Poznań – połączenie przesiadkowe we Wrocławiu!

Odjazd z Poznania 1:25 autokarem POLBUS kierunek Wrocław, Stanowisko numer 4.
We Wrocławiu przesiadka na autokar EnergyLandia / BUZZbus, Stanowisko numer 4. Odjazd z Wrocławia 5:15

Podróż powrotna 20:15 autokarem EnergyLandia/ BUZZbus
We Wrocławiu bezpośrednia przesiadka na autokar POLBUS kierunek Jarosławiec. Bez czasu postoju.

W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z infolinią przewoźnika +48 780 086 611


z Szubina przez Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Łódź i Częstochowę

ODJAZD

PRZYJAZD

POWRÓT

ODJAZD

PRZYJAZD

Szubin
ul. Kcyńska

30.06.2021 – 28.08.2021*

1:00

9:30

20:10

4:40

Bydgoszcz
Rondo Grunwaldzkie
(przy stacji Shell)

1:30

4:10

Bydgoszcz – Fordon
ul. Fordońska /Brzechwy
(vis-à-vis stacji Orlen)

1:45

3:55

Toruń
Dworzec Miasto

2:25

3:15

Włocławek
ul. Okrzei – Dworzec

3:20

2:20

Łódź
ul. Kopcińskiego / Narutowicza
(Przy stacji Amic Energy)

5:50

23:50

Częstochowa
Estakada
(przy C.H. Jagiellończycy)

7:40

22:00

Szubin
– Energylandia

Magic Night**

1:00

9:00

23:10

7:10

* Połączenia są realizowane tylko w środy i soboty.
** Magic Night – 17.07, 24.07, 31.07, 7.08, 14.08, 21.08

Uwaga! w soboty „MAGIC NIGHT” – wyjazd powrotny o godz. 23:10.

  • Cena biletu za przejazd 1 osoby w obie strony:

• Szubin – 125 zł
• Bydgoszcz – 120 zł
• Toruń – 110 zł
• Włocławek – 100 zł
• Łódź – 80 zł
• Częstochowa – 60 zł
MAGIC NIGHT +5 zł do podstawowej ceny biletu


z Warszawy przez  Łódź, Piotrków Trybunalski, Radomsko i Częstochowę

ODJAZDPRZYJAZDPOWRÓT
ODJAZDPRZYJAZD


Warszawa
Plac Defilad Parking

02.08.2021 – 31.08.2021*

3:00

9:50

18:30

0:40

Łódź
Parking PKP Widzew
ul. Służbowa

5:00

23:50

Piotrków Trybunalski
Stacja Huzar
ul. Folwarczna

6:00

22:50

Radomsko
Port Radomsko,
obok Stacji Moya

7:00

21:50

Częstochowa
Zajazd Jurajski
al. Wojska Polskiego 275
8:00

20:50

  • Cena biletu za przejazd 1 osoby w obie strony:

• Warszawa – 90 zł
• Łódź – 80 zł
• Piotrków Trybunalski – 70 zł
• Radomsko – 60 zł
• Częstochowa – 50 zł

  • sprzedaż biletów przez stronę bus.energylandia.pl
  • przewoźnik DUDEK-TRANS tel. +48 693 905 857

Trasę do samego Zatora można zaplanować poprzez stronę: E-podróżnik.


Miejscowość Zator mieści się pomiędzy dwiema aglomeracjami miejskimi: Krakowem oraz Katowicami

Nasz adres: ENERGYLANDIA, al. 3 maja 2, 32-640 Zator, woj. Małopolskie