Exotic Island

Water Park


Numer atrakcji
31
Info o otwarciu
Już otwarte

EXOTIC ISLAND

Jest to ogromny, wodny plac zabaw, wzbogacający obszar Water Parku.

W jego skład wchodzi duży kompleks z 5 zjeżdżalniami wodnymi oraz liczne atrakcje tryskające – armatki wodne, koła młyńskie.

Egzotyczne papużki, małpki , czy inni mieszkańcy tropikalnej dżungli z palmami figurkami, stanowią główny motyw tematyzacji tego swoistego raju dla dzieci i dorosłych.

W obszarze tej strefy znajdziecie dedykowany wyłącznie maluszkom  niewielkie zjeżdżalnie i kolorowe tryskające wodą zabawki.
Brodziki w tej części placu zabaw mają głębokość max 20 cm – co przy opiece rodziców i czujnym oku ratowników zapewni bezpieczną rozrywkę.

Dla nieco starszych dzieci  tuż obok znajdują się atrakcje do swobodnej zabawy.  Będzie tu można urządzić zawody i postrzelać z armatek, jak i również odpocząć pod palmami.

Blisko 2 hektary wypełnione wodnym szaleństwem!

12 metrowa konstrukcja zjeżdżalni o głębokości basenów: 20 cm i łącznej powierzchni blisko 3 800 m2.

Komfortowe szatnie oraz bliskość szafek depozytowych dla Waszej wygody również znajdziecie w tej strefie.

Jeśli zgłodniejecie zapraszamy do 2 punktów gastronomicznych!

W nowej strefie Exotic Island zaprosimy Was Kochani aż do 2 punktów gastronomicznych⬇

1️⃣Chrupiące Kurczaczki w Coco Chick 🍗 znajdą zwolenników z pewnością wśród najmłodszych! 👩‍👦Serwowane z zielonymi dodatkami uspokoją też sumienia zatroskanych rodziców i sprawią, że posiłek będzie smaczny, sycący i zdrowy 😋

2️⃣Dania z grilla? TAK! w Palm Grill 🥓, głód zaspokoją amatorzy ciepłych potraw przygotowanych na ogniu 🔥! Kiełbaski i mięsko z ulubionym sosem i dodatkiem aromatycznych przypraw to właśnie smak wakacji ☀

Mówiąc krótko – nie zgłodniejecie! Spragnionych czekać będą Wasze ulubione napoje🧉!

Czujecie się zachęceni…?

Zapraszamy

Mapa atrakcji


Regulamin