Wasze pociechy odliczają czas do swoich urodzin? Gdy zbliża się ten magiczny dzień, rodzice i inni członkowie rodziny wspinają się na wyżyny kreatywności, by sprawić przyjemność swoim pociechom. Co wybrać? Bardzo często stosy zabawek zalegają w pokoju i brakuje pomysłu na fajny prezent dla dziecka. Mamy podpowiedź, jak uczcić tę datę w wyjątkowy sposób. Niezależnie od wieku latorośli, ciekawą opcją będzie wyjście do kina, na gokarty, spacer do zoo, czy wyjazd do Parku Rozrywki Energylandia!

Wspólne spędzanie czasu

 

Nie ma lepszego sposobu na obdarowanie bliskiej osoby niż poświęcenie jej swojego czasu i uwagi. Zamiast kupować kolejne przedmioty, które po pięciu minutach mogą się znudzić, warto zastanowić się nad ciekawym spędzeniem dnia w towarzystwie najbliższych. Życie w pośpiechu – praca, obowiązki, zajęcia dodatkowe, sprawiają, że czasem zapominamy, jak cenne są wspólne chwile. Nawet jeśli jesteśmy obok, nie zawsze angażujemy się w relację. Smutnym widokiem jest rodzina, której członkowie, jak zahipnotyzowani wpatrują się w ekrany swoich smartfonów.
Wspólne przeżycia pomogą w budowaniu więzi – nowa lalka lub konsola tego nie zastąpią. Możliwość doświadczania uroków świata, czerpania z rozmaitych wrażeń, dar przygody i poczucie wspólnoty, wpływają na rozwój maluchów. Możemy je zarazić miłością do odkrywania tego, co nowe, pokazać im, jak interesujące może być życie. Wspólne pływanie kajakiem, wyjazd na narty, czy wyjście do teatru lub na koncert to nie tylko pomysł na prezent, ale też szansa na rozbudzenie nowych pasji u naszych podopiecznych.

Fajny prezent dla dziecka? Wycieczka do Energylandii

 

Jeśli zastanawiacie się, co kupić na prezent dla dziecka, które już wszystko ma, z pewnością dużą niespodzianką dla niego będzie podarunek niematerialny, dostosowany do jego zainteresowań. Maluch lubi szaleć w wodzie? Zabierzcie go do Strefy Water Park w Energylandii. W czasie sezonu letniego ta tropikalna wyspa ma wiele do zaoferowania. BIG MILK Statek, zjeżdżalnie i ciekawie zaaranżowane otoczenie sprawią, że poczujecie się jak w czasie egzotycznej podróży. Na dzieci kochające bajki czeka niezwykła Bajkolandia – strefa dla najmłodszych Gości – kolorowe karuzele, przejażdżki traktorkami na Farmie Krasnali, JEEP SAFARI i oglądanie scenografii rodem z Afryki, zabawne postaci i wiele więcej atrakcji przeznaczonych dla maluszków już od 2 roku życia. Strefa Familijna przypadnie do gustu starszakom. Łodzie sunące po trasie ze stromymi wodospadami podniosą adrenalinę, tak jak i MONSTER HOUSE, czyli dom strachów, przez który przejeżdża się kolejką. Z pewnością ten wypad będzie niezapomniany.

Zawrotnie pędzące prezenty dla nastolatków

 

Trafione prezenty dla nastolatków to prawdziwe wyzwanie. W przypadku młodzieży również bilety do Energylandii będą strzałem w dziesiątkę. Zazwyczaj młodzi ludzie mniej chętnie spędzają czas z rodzicami niż szkraby. Wspólny wyjazd jest szansą na integracje całej rodziny. Atrakcje, jakie ma do zaoferowania Park Rozrywki z pewnością pomogą ciekawie zaplanować dzień. Na wszystkich żądnych wrażeń czeka Strefa Ekstremalna z niesamowitymi roller coasterami.