Nowości

 • Większa strefa Extreme Show

  Bomba! W sezonie 2018 – jeszcze większa strefa dla pokazów Energylandia Extreme Show! Jeszcze więcej urządzeń, samochodów, sprzętów oraz nowy program kaskaderski!
  więcej »

   

 • Dwukrotnie większa strefa Water Park

  W sezonie 2018 , nasza tropikalna strefa Water Park będzie jeszcze większa i bogatsza o nowe atrakcje wodne.  Wsłuchując się w sugestie i komentarze naszych Gości chcemy jeszcze zwiększyć Wasz komfort i zaoferować Wam Kochani jeszcze więcej zabawy. 
  więcej »

   

 • Strefa Hotelowa

  Kolejnym projektem, który doczeka się realizacji na przełomie lat 2019-2020, jest oczekiwana przez naszych Gości strefa hotelowa! Lecz jak przystało na Energylandię, bajkową krainę pełną niespodzianek; również i ta strefa będzie niebagatelna. Otóż, zamierzamy stworzyć stylizowane na wenecki klimat miasteczko, pełne nastrojowych uliczek, kamieniczek, zakątków z autentycznym kanałem i gondolami.  Kompleks będzie po części zadaszony przezroczystą konstrukcją dzięki czemu nasi Goście będą blisko atrakcji EnergyLandia, w stałym klimacie beztroskiej zabawy, a z okien hotelowych...
  więcej »

   

 • Mega Coaster HYPERION

    Kochani w sezonie 2018 w Energylandii powstanie najwyższy i najszybszy w Europie-  Mega Coaster,  którego budowę realizujemy wspólnie z firmą Intamin Amusement Rides.  A oto jego nieziemskie parametry.  – ponad 80-metrowy spadek, – 77 metrów wysokości, – prędkość: ponad 140 km/h, – 85 stopni nachylenia przy spadku, – tunel po pierwszym spadku,  – efekt wodny, splash flow – przejazd przez tunel z maksymalną prędkością, – liczne zwroty, – maksymalna szybkość...
  więcej »

   

 • Viking Ride

  Ekscytująca podróż łodzią stylizowaną na dawne tratwy. Trasa wkomponowana jest w Wioskę Wikingów w pobliżu Roller Coastera Dragona, z licznymi niespodziankami i atrakcjami, co jeszcze bardziej potęguje wrażenia podczas spływu.
  więcej »

   

 • WIOSKA WIKINGÓW

  Niebawem w Energylandii powstanie Wioska Wikingów – to jak wskazuje nazwa – tematyczny obszar w naszym Parku, który zaaranżowano jako pradawny gród Wikingów – stworzony na wzór skandynawskich sag i podań.
  więcej »

   

 • SPEED WATER COASTER

  W sezonie 2018 uruchamiamy spektakularny, NAJWIĘKSZY I NAJSZYBSZY na świecie! Speed Water Coaster bijący wszystkie możliwe, światowe rekordy wysokości i prędkości w swojej kategorii!
  więcej »

   

 • RESTAURACJA Formuła

  Nowa Restauracja  – to kolejna gigantyczna inwestycja, którą uruchomiona będzie  w przyszłym sezonie w Energylandii. Będzie zlokalizowana w pobliżu Roller Coastera Formuła – tworząc wspólnie ogromny kompleks tematycznie nawiązujący do wyścigów.
  więcej »