Atrakcje w naszym parku
Strefa dziecięca - ENERGYLANDIA
Strefa familijna - ENERGYLANDIA
Strefa ekstremalna - ENERGYLANDIA
Festivale
 • edm-1

  ENERGYLAND EDM FESTIVAL

  W środę 25-go maja ( przed ustawowo wolnym od pracy Świętem Bożego Ciała ) zapraszamy do Zatora, do największego w Polsce Parku Rozrywki Energylandia, na pierwszą edycję festiwalu „ENERGYLAND EDM”. więcej »

 • Logotyp_Top_Stars_Poprawione_1

  TOP STARS FESTIVAL 2016

  W sobotę 11-go czerwca zapraszamy Was na drugą edycję festiwalu „TOP STARS”. Tej magicznej nocy, tuż przed rozpoczęciem letniego sezonu, na naszej scenie zabłysną największe, polskie gwiazdy młodego pokolenia. Już wkrótce więcej informacji na temat festiwalu i pełny skład naszej plejady gwiazd. więcej »

 • 90s Festival LOGOTYP soloThomas

  90′ SUPERSTARS FESTIVAL 2016

  Takiego wydarzenia nie można przegapić! Już w sobotę 25-go czerwca 2016 roku, na rozpoczęcie wakacji, zobaczycie na żywo, na drugiej już edycji największego tego typu festiwalu na świecie, prawdziwy „Top” najpopularniejszych muzycznych gwiazd lat 90-tych, które „na żywo” zaśpiewają dla Was najpopularniejsze hity tamtej dekady. więcej »

 • giganci-4

  FESTIVAL GIGANCI SCENY 2016

  Już w sobotę 16-go lipca zapraszamy na drugą edycję festiwalu GIGANCI SCENY, w czasie, którego na jednej scenie, w tym samym miejscu i czasie pojawią się największe gwiazdy i prawdziwe legendy i ikony polskiej muzyki, które stworzyły nieśmiertelne przeboje na przełomie ostatnich dekad. więcej »

 • DISCO_POLO_FESTIVAL_2016_LOGO_FX

  DISCO-POLO FESTIVAL 2016

  Na przełomie wakacji, a dokładnie w sobotę 30-go lipca zapraszamy Was na wyjątkowe i niepowtarzalne wydarzenie muzyczne, czyli drugą edycje festiwalu Disco – Polo. więcej »

 • 80'S_SUPERSTARS_FESTIVAL_2016_LOGO_FX

  80’S SUPERSTARS FESTIVAL 2016

  Największe gwiazdy lat 80-tych w jednym miejscu! Takiego wydarzenia nie można przegapić! W sobotę 13-go sierpnia 2016 roku, w czasie długiego weekendu, zobaczycie na żywo, na największym tego typu festiwalu na świecie, prawdziwy „Top” najpopularniejszych muzycznych gwiazd lat 80-tych. więcej »

 • 2016_01_05_Beach-Party_2016_SLIDE_WWW

  BEACH PARTY – AquaPark Energylandia

  Zapraszamy Was na niepowtarzalne wydarzenie Energylandia CAR MEETING 2016 w Parku Rozrywki Energylandia. Tym razem połączona z Beach Party w nowej strefie wodnej Water Park :) więcej »

 • festival-millenium_LOGO

  MILLENIUM FESTIVAL 2016

  W sobotę 20 sierpnia, zapraszamy do Zatora, do największego parku rozrywki w Polsce, na Millenium Festival, czyli muzyczny powrót do przeszłości i prawdziwą plejadę największych gwiazd dance, pierwszej dekady XXI wieku. więcej »

 • KING_OF_HARDSTYLE_LOGO_2016

  KINGS OF HARDSTYLE FESTIVAL 2016

  W sobotę 27-go sierpnia na zakończenie wakacji zapraszamy Was na drugą edycję festiwalu KINGS OF HARDSTYLE, w czasie, której za konsoletą na naszej ogromnej i spektakularnej scenie, w niesamowitej scenografii pojawią się największe sławy tego gatunku! więcej »

Aktualności
 

Z tej perspektywy wyglądamy piątku ;)
Space Gun w EnergyLandia 🙌🙌🙌
... Zobacz WięcejZobacz Mniej

Zobacz na Facebook'u

Szykuje się nowa kolejka widokowa w EnergyLandia :D
- polecamy dzisiejsze wydanie Energy News!!!
... Zobacz WięcejZobacz Mniej

Zobacz na Facebook'u

W Małopolsce już troszkę sypnęło ✳✳✳
...a w EnergyLandia - biało było już w czerwcu :D
... Zobacz WięcejZobacz Mniej

Zobacz na Facebook'u

Bajkolandia w EnergyLandia - zmieni się w przyszłym sezonie nie do poznania :D ... Zobacz WięcejZobacz Mniej

Zobacz na Facebook'u

Kochani, EnergyLandia ma w planie ogrom inwestycji, jak wczorajszy Hit - Mega Coaster, ale również rozwój w zakresie terenu, który zaadaptujemy dla Was, dlatego pokusimy się o porównanie stanu obecnego, na rok 2016 oraz przyszłego 2017 roku i lat kolejnych.
Obecnie do Waszej dyspozycji jest 60 atrakcji, z których jednocześnie może korzystać 10 000 osób.
W roku 2017, zakładając uruchomienie 19 nowych atrakcji statystyki te znacznie się zwiększą, zapewniając wzrost przepustowości przy korzystaniu z atrakcji do 20 000 osób w ciągu godziny.
Wprost oznacza to - możliwość obsługi większej ilości osób, zniwelowanie kolejek :) i większe "rozproszenie" się Gości, dzięki rozleglejszemu terenowi.
Również w zakresie gastronomii - sytuacja znacznie się poprawi. Z 16 punktów gastronomicznych, które czynne są obecnie, w roku 2017 będzie ich ponad 30, w tym gigantyczny punkt - Restauracja F1, Restauracja Speed Water Coaster, Restauracja A La Carte oraz Restauracja dedykowana dla grup zorganizowanych.
Plan na rok 2018 z naszym Mega Coasterem, będzie kolejnym krokiem w kierunku zwiększenia przepustowości i wygody naszych Gości.
Również nowe aranżacje są zaplanowane tak by zmaksymalizować poczucie komfortu i stworzyć możliwość swobodnego przepływu osób w całym parku - stąd nowe wioski tematyczne i aranżacje.
Tematyzacja w całym parku będzie się stopniowo zmieniać. Zapewnimy Wam również więcej zieleni, drzew, które zapewnią naturalny cień, zainstalujemy systemy schładzania dla Gości oczekujących na atrakcje.
Biorąc pod uwagę ilość nowych atrakcji i ich przepustowość na godzinę, oraz dodatkową powierzchnię jak również strefy relaksu i punkty gastronomiczne oraz rozważane przez nas propozycje np. dwudniowych biletów, uda nam się zredukować kolejki, szczególnie w strefach przeznaczonych dla najmłodszych i rodzin :)
Dodatkowo w zakresie organizacyjnym zamierzamy z 16 kas biletowych, które są obecnie stworzyć ich aż 40, co znacznie wpłynie na Waszą wygodę i komfort już na starcie ;)
ROK 2018 WAS ZASKOCZY BO NA WIELKIE RZECZY POTRZEBUJEMY WIĘCEJ CZASU, RZECZY NIEMOŻLIWE ROBIMY OD ZARAZ, ALE NA CUDA POTRZEBUJEMY "PARĘ DNI" ;)
... Zobacz WięcejZobacz Mniej

Zobacz na Facebook'u
Godziny otwarcia sezon 2017
kalendarz2017
Wydarzenia
 • pociag_post_tabelka_v2

  Pociąg w okresie wakacji (Kraków-Zator)

  Kochani z radością informujemy, że z myślą o swoich Gościach EnergyLandia w porozumieniu z PKP Polskie Linie Kolejowe SA uruchamia specjalne połączenie kolejowe na trasie Kraków – Zator, o nazwie „Energylandia”.Pociąg w okresie wakacji, (lipiec – sierpień), kursuje codziennie, serdecznie polecamy tę formę podróżowania.   więcej »

 • urodziny_wydarzenie_1200x450

  Otwarcie water park

  Park Rozrywki Energylandia zaprasza Was na wyjątkowe wydarzenie! W weekend 9-10 lipca świętujcie razem z nami drugie urodziny oraz otwarcie Water Parku! Ta wyczekiwana atrakcja to aż 1800 m2 powierzchni basenowych, wodospady, palmy, piasek tropikalna atmosfera! Specjalnie z tych okazji przygotujemy dla Was mnóstwo niesamowitych atrakcji i niespodzianek. Zorganizujemy wodny... więcej »

 • kino_samochodowe_cover_wydarzenie_1200x450

  Kino samochodowe

  Kino samochodowe Energylandia powraca! Przed nami wspaniały wieczór filmowy pod gwiazdami w ciepły lipcowy wieczór. Zapraszamy, będziecie mogli doświadczyć rozrywki znanej jedynie ze starych amerykańskich filmów. –>miejsce – parking główny Energylandii,–>obraz – specjalnie przygotowany na tego typu okazje- wielki ekran,–>dźwięk – wystarczy mieć radio samochodowe i dostroić falę,–>Repertuar – kilka największych... więcej »

 • kino_samochodowe_cover_wydarzenie_1200x450

  Kino samochodowe

  Kino samochodowe Energylandia powraca! Przed nami wspaniały wieczór filmowy pod gwiazdami w ciepły lipcowy wieczór. Zapraszamy, będziecie mogli doświadczyć rozrywki znanej jedynie ze starych amerykańskich filmów. –>miejsce – parking główny Energylandii,–>obraz – specjalnie przygotowany na tego typu okazje- wielki ekran,–>dźwięk – wystarczy mieć radio samochodowe i dostroić falę,–>Repertuar – kilka największych... więcej »

 • 2016_01_05_Beach-Party_2016_SLIDE_WWW

  Beach Party – Aqua Park Energylandia

  Zapraszamy Was na niepowtarzalne wydarzenie Energylandia CAR MEETING 2016 w Parku Rozrywki Energylandia. Tym razem połączona z Beach Party w nowej strefie wodnej Water Park :) więcej »

 • extreme_festival_cover_wydarzenie_1200x450 (1)

  Extreme Festiwal

  Extreme Festiwal – 15 sierpnia, zapraszamy wszystkich miłośników ekstremalnych sportów i zabawy z domieszką adrenaliny. Przygotujemy dla Was pokazy, widowiska! Damy możliwość doświadczenia na żywo emocji związanych z ekstremalnymi zajęciami – prezentowane przez zawodowców w swych dziedzinach. Do tego oczywiście – nasze ekstremalne atrakcje, które poziom adrenaliny podnoszą równie mocno.... więcej »

 • plakat

  I MISTRZOSTWA SZKÓŁEK PIŁKARSKICH

  Park Rozrywki Energylandia oraz Szkółka Piłkarska Przeciszów mają przyjemność zaprosić na mistrzostwa Szkółek Piłkarskich – „Energylandia CUP”, które odbędą się 31 sierpnia na trzech boiskach piłkarskich w gminie Przeciszów. Młodzieżowe drużyny z południowej Polski wezmą udział w turnieju, walcząc  o  Puchar Energylandii. Turniej połączony będzie z wizytą piłkarzy w naszym parku... więcej »

 • halloween_WWW2

  Halloween w Energylandia

  Lubimy się bać, a nic tak nie wywołuje w nas gęsiej skórki jak myśl o duchach, czarownicach, czarnych kotach i zaklęciach. Podczas Halloween bawią się dobrze nie tylko dzieci ale i dorośli życząc sobie –  „Wszystkiego Strasznego!”  A skoro bawią się wszyscy – zatem również my w Energylandii.   Tego... więcej »

 • festival_smakow_2016_postfb_1200x900

  FESTIWAL POLSKICH SMAKÓW

  W weekend 3-4 września 2016 podczas Festiwalu Polskich Smaków, w naszym Parku będzie można zasmakować specjałów kulinarnych wszystkich regionów Polski.To niepowtarzalna, kulinarna podróż podczas której chcemy zaserwować Wam najlepsze regionalne potrawy przygotowane przez mistrzów w swoim fachu.Tego dnia będzie można skosztować najlepszych dań przygotowanych przez kucharzy z Podhala, Śląska,Podlasia, Pomorza,... więcej »

 • octoberfest_cover_wydarzenie_1200x450

  Oktoberfest 17-18 września

  7-18 września zapraszamy na kolejną edycję Oktoberfest – święta entuzjastów pysznego picia, jedzenia oraz dobrej zabawy! W szczególności zaś wszystkich piwoszy oraz fanów bawarskich klimatów! Naszym Gościom zaprezentujemy monachijską atmosferę okraszoną nie tylko piwem w wielu odmianach czy pysznym jedzeniem z grilla, ale także specjalnie przygotowaną scenografią, regionalnymi zespołami i... więcej »

 • pociag_pazdziernik_2016_post

  JESIENNY POCIĄG ENERGYLANDII (Relacja: KRAKÓW – ZATOR)

  „Kochani z radością informujemy, że z myślą o swoich Gościach, Energylandia w porozumieniu z PKP Polskie Linie Kolejowe SA, zostało uruchomione specjalne połączenie kolejowe na trasie Kraków – Zator, o nazwie „ENERGYLANDIA”. Wszelkie informację na temat tego połączenia znajdą Państwo na załączonej grafice. Serdecznie polecamy tę formę podróżowania!” więcej »