Atrakcje w naszym parku
Strefa dziecięca - ENERGYLANDIA
Strefa familijna - ENERGYLANDIA
Strefa ekstremalna - ENERGYLANDIA
Festivale
 • edm-1

  ENERGYLAND EDM FESTIVAL

  W środę 25-go maja ( przed ustawowo wolnym od pracy Świętem Bożego Ciała ) zapraszamy do Zatora, do największego w Polsce Parku Rozrywki Energylandia, na pierwszą edycję festiwalu „ENERGYLAND EDM”. więcej »

 • Logotyp_Top_Stars_Poprawione_1

  TOP STARS FESTIVAL 2016

  W sobotę 11-go czerwca zapraszamy Was na drugą edycję festiwalu „TOP STARS”. Tej magicznej nocy, tuż przed rozpoczęciem letniego sezonu, na naszej scenie zabłysną największe, polskie gwiazdy młodego pokolenia. Już wkrótce więcej informacji na temat festiwalu i pełny skład naszej plejady gwiazd. więcej »

 • 90s Festival LOGOTYP soloThomas

  90′ SUPERSTARS FESTIVAL 2016

  Takiego wydarzenia nie można przegapić! Już w sobotę 25-go czerwca 2016 roku, na rozpoczęcie wakacji, zobaczycie na żywo, na drugiej już edycji największego tego typu festiwalu na świecie, prawdziwy „Top” najpopularniejszych muzycznych gwiazd lat 90-tych, które „na żywo” zaśpiewają dla Was najpopularniejsze hity tamtej dekady. więcej »

 • GIGANCI_SCENY_FESTIVAL_2016_LOGO_FX

  FESTIVAL GIGANCI SCENY 2016

  Już w sobotę 16-go lipca zapraszamy na drugą edycję festiwalu GIGANCI SCENY, w czasie, którego na jednej scenie, w tym samym miejscu i czasie pojawią się największe gwiazdy i prawdziwe legendy i ikony polskiej muzyki, które stworzyły nieśmiertelne przeboje na przełomie ostatnich dekad. więcej »

 • DISCO_POLO_FESTIVAL_2016_LOGO_FX

  DISCO-POLO FESTIVAL 2016

  Na przełomie wakacji, a dokładnie w sobotę 30-go lipca zapraszamy Was na wyjątkowe i niepowtarzalne wydarzenie muzyczne, czyli drugą edycje festiwalu Disco – Polo. więcej »

 • 80'S_SUPERSTARS_FESTIVAL_2016_LOGO_FX

  80’S SUPERSTARS FESTIVAL 2016

  Największe gwiazdy lat 80-tych w jednym miejscu! Takiego wydarzenia nie można przegapić! W sobotę 13-go sierpnia 2016 roku, w czasie długiego weekendu, zobaczycie na żywo, na największym tego typu festiwalu na świecie, prawdziwy „Top” najpopularniejszych muzycznych gwiazd lat 80-tych. więcej »

 • 2016_01_05_Beach-Party_2016_SLIDE_WWW

  BEACH PARTY – AquaPark Energylandia

  Zapraszamy Was na niepowtarzalne wydarzenie Energylandia CAR MEETING 2016 w Parku Rozrywki Energylandia. Tym razem połączona z Beach Party w nowej strefie wodnej Water Park :) więcej »

 • festival-millenium_LOGO

  MILLENIUM FESTIVAL 2016

  W sobotę 20 sierpnia, zapraszamy do Zatora, do największego parku rozrywki w Polsce, na Millenium Festival, czyli muzyczny powrót do przeszłości i prawdziwą plejadę największych gwiazd dance, pierwszej dekady XXI wieku. więcej »

 • KING_OF_HARDSTYLE_LOGO_2016

  KINGS OF HARDSTYLE FESTIVAL 2016

  W sobotę 27-go sierpnia na zakończenie wakacji zapraszamy Was na drugą edycję festiwalu KINGS OF HARDSTYLE, w czasie, której za konsoletą na naszej ogromnej i spektakularnej scenie, w niesamowitej scenografii pojawią się największe sławy tego gatunku! więcej »

Aktualności

Pizza w EnergyLandia - to już niemal tradycja ;) Zobaczcie jak jest przygotowywana :) ... Zobacz WięcejZobacz Mniej

Zobacz na Facebook'u

💐💐💐 Program atrakcji podczas DNIA MATKI <3 <3 <3
Zapraszamy na rodzinny czas w EnergyLandia już w najbliższy czwartek :)
... Zobacz WięcejZobacz Mniej

Zobacz na Facebook'u

Dobrnęliśmy do 1 ❕ ❕ ❕ Święto Muzyki 🎶 EDM już jutro w EnergyLandia 🔈 🔈 🔈 ... Zobacz WięcejZobacz Mniej

Zobacz na Facebook'u

Niezbędnik dotyczący ENERGYLAND EDM FESTIVAL- warto sprawdzić, bo Festiwal już jutro :) ... Zobacz WięcejZobacz Mniej

Zobacz na Facebook'u

Rodzinny Park Rozrywki W Zatorze Energylandia - Długi weekend, czekamy na Państwa codziennie od 10 do 18 :) ... Zobacz WięcejZobacz Mniej

Zobacz na Facebook'u
Godziny otwarcia sezon 2016
polski-kalendarz_2016
Wydarzenia
 • ekran_led_4800x2800_4

  OTWARCIE ROLLER-COASTERA F1 Wiosna 2016

  Wielkie otwarcie Roller-coastera F1         więcej »

 • EDM_ulotka_DL_1-3

  EDM FESTIVAL

  więcej »

 • dzien_matki_post_1200x900

  Dzień Matki / Dzień dziecka

  Kumulacja świętowania, czyli Dzień Matki i Dzień Dziecka w największym Parku Rozrywki w Polsce! Największy rodzinny Park Rozrywki w Polsce – Energylandia w Zatorze, zaprasza 26 maja 2016 roku na niepowtarzalny DZIEŃ MATKI! Tego dnia przygotowaliśmy wyjątkowe atrakcje dla wszystkich mam, a wśród nich pokaz mody i fryzur, podczas którego... więcej »