Home

Atrakcje w naszym parku
Strefa dziecięca - ENERGYLANDIA
Strefa familijna - ENERGYLANDIA
Strefa ekstremalna - ENERGYLANDIA
Festiwale
 • EDM 1

  ENERGYLAND EDM FESTIVAL

  W środę 25-go maja ( przed ustawowo wolnym od pracy Świętem Bożego Ciała ) zapraszamy do Zatora, do największego w Polsce Parku Rozrywki Energylandia, na pierwszą edycję festiwalu „ENERGYLAND EDM”.

  więcej »

 • TOP STARS 1

  TOP STARS FESTIVAL 2016

  W sobotę 11-go czerwca zapraszamy Was na drugą edycję festiwalu „TOP STARS”. Tej magicznej nocy, tuż przed rozpoczęciem letniego sezonu, na naszej scenie zabłysną największe, polskie gwiazdy młodego pokolenia. Już wkrótce więcej informacji na temat festiwalu i pełny skład naszej plejady gwiazd.

  więcej »

 • 90 1

  90′ SUPERSTARS FESTIVAL 2016

  Takiego wydarzenia nie można przegapić! Już w sobotę 25-go czerwca 2016 roku, na rozpoczęcie wakacji, zobaczycie na żywo, na drugiej już edycji największego tego typu festiwalu na świecie, prawdziwy „Top” najpopularniejszych muzycznych gwiazd lat 90-tych, które „na żywo” zaśpiewają dla Was najpopularniejsze hity tamtej dekady.

  więcej »

 • giganci 1

  FESTIVAL GIGANCI SCENY 2016

  Już w sobotę 16-go lipca zapraszamy na drugą edycję festiwalu GIGANCI SCENY, w czasie, którego na jednej scenie, w tym samym miejscu i czasie pojawią się największe gwiazdy i prawdziwe legendy i ikony polskiej muzyki, które stworzyły nieśmiertelne przeboje na przełomie ostatnich dekad.

  więcej »

 • DISCO POLO 1

  DISCO-POLO FESTIVAL 2016

  Na przełomie wakacji, a dokładnie w sobotę 30-go lipca zapraszamy Was na wyjątkowe i niepowtarzalne wydarzenie muzyczne, czyli drugą edycje festiwalu Disco – Polo.

  więcej »

 • 80_SUPERSTARS_FESTIVAL_2016_COVER_FOTO_edit

  80’S SUPERSTARS FESTIVAL 2016

  Największe gwiazdy lat 80-tych w jednym miejscu! Takiego wydarzenia nie można przegapić! W sobotę 13-go sierpnia 2016 roku, w czasie długiego weekendu, zobaczycie na żywo, na największym tego typu festiwalu na świecie, prawdziwy „Top” najpopularniejszych muzycznych gwiazd lat 80-tych.

  więcej »

 • SUMMER 1

  SUMMER FESTIVAL 2016

  Uwaga! W ciągu najbliższych dni ruszymy ze sprzedażą pierwszej puli biletów na festiwal SUMMER FESTIVAL, w okazyjnej cenie 49 zł. Ilość biletów w tej puli będzie bardzo ograniczona, więc bądźcie czujni aby nie przegapić tej wyjątkowej okazji.

  więcej »

 • HS 1

  KINGS OF HARDSTYLE FESTIVAL 2016

  W sobotę 27-go sierpnia na zakończenie wakacji zapraszamy Was na drugą edycję festiwalu KINGS OF HARDSTYLE, w czasie, której za konsoletą na naszej ogromnej i spektakularnej scenie, w niesamowitej scenografii pojawią się największe sławy tego gatunku!

  więcej »

Aktualności

Jako, że EnergyLandia jest prawdziwie rodzinnym Parkiem Rozrywki nie omieszkamy zawitać, choć na chwilę do Waszych domów, by złożyć najlepsze życia! :) Mnóstwa optymizmu, realizacji planów oraz radości z każdego dnia! :) Życzymy Wam także smacznego, bo w końcu polska tradycja gotowania potraw wigilijnych jest bardzo bogata :D A jak już się objecie świątecznymi potrawami i zechcecie spalić nieco kalorii to serdecznie zapraszamy Was na specjalne imprezy w naszych zaprzyjaźnionych klubach Energy 2000 w Przytkowicach oraz Energy 2000 Katowice! :) ... See MoreSee Less

View on Facebook

DISCO-POLO FESTIVAL PT.31.07.2015 - OFFICIAL AFTERMOVIE - PREMIERA!|
Kochani w to piękne, wigilijne popołudnie mamy dla Was specjalny świąteczny prezent, w postaci teledysku zrealizowanego w czasie festiwalu gwiazd Disco-Polo 2015, który odbył się w parku rozrywki Energylandia, w piątek 31-go lipca. Na scenie pojawiły się największe gwiazdy polskiej muzyki dance: After Party, Boys, Weekend, Mig, Piękni i Młodzi, Czadoman, Power Play, Bayer Full, Andre, D-Bomb, Pudzian Band, Extazy, Veegas, Playboys, Cliver, Camasutra, Ivan Komarenko. Jak sami zobaczycie było to naprawdę niesamowite i spektakularne widowisko, na które przybyły prawdziwe tłumy fanów disco-polo. Dziękujemy Wam za to, że byliście tej nocy razem z nami i stworzyliście naprawdę wyjątkową i niezapomnianą atmosferę. To właśnie dzięki Wam ta impreza była tak wspaniała i niesamowita! Już teraz serdecznie zapraszamy na kolejną edycję DISCO-POLO FESTIVAL, która odbędzie się w sobotę 30-go lipca, oczywiście w Zatorze, w największym polskim parku rozrywki, w Energylandii. Uwaga! Już teraz możecie zakupić bilety na tą imprezę, w specjalnej promocyjnej cenie 89 zł www.bilety.energylandia.pl/DISCOPOLO
YouTube: youtu.be/G5rrnCLCarU
Vimeo: vimeo.com/149933972
... See MoreSee Less

View on Facebook

Wigilijne, specjalne wydanie ENERGY NEWS! :) Życzenia Bożonarodzeniowe oraz zaproszenia! :)
ZOBACZCIE ENERGY NEWS! :)
... See MoreSee Less

View on Facebook

Nigdy jeszcze w naszych konkursach tak długo nie wybieraliśmy zwycięzców.... Wszystkie Wasze ozdoby są niesamowite. Wybraliśmy te najbardziej oryginalne:
Bałwan z kubków (Beata K.)
Drewniana rodzinka (Aneta A.)
Wyróżnienie i 1 bilet dla Choinki z widelców (Anna W.)
Gratulujemy i jeszcze raz dziękujemy Wam za wspaniałe zdjęcia , które przesłaliście. To dla nas również wielka inspiracja :)

Uwaga! Zwycięzców prosimy o kontakt i przesłanie adresów w wiadomościach prywatnych :)
... See MoreSee Less

View on Facebook

Już jutro o 12.00 zapraszamy Was na Bożonarodzeniowy ENERGY NEWS! :) W tym wydaniu nie tylko życzenia świąteczne! :P DO ZOBACZENIA! :D ... See MoreSee Less

View on Facebook
Wydarzenia
 • ekran_led_4800x2800_4

  OTWARCIE ROLLER-COASTERA F1 Wiosna 2016

  Wielkie otwarcie Roller-coastera F1        

  więcej »

 • 2015_11_27_Zimowa_Akademia_CMYK_A1

  Zimowa Akademia

    ZIMOWA AKADEMIA ENERGYLANDII Jeśli interesujesz się CYRKIEM, RUCHEM, SCENĄ odezwij sie do nas. Mamy dla Ciebie pracę! Potrafisz już coś to dobrze. Jeśli nie i masz po prostu dobre chęci- nie ma problemu- nauczymy Cię! Zapraszamy wszystkich chętnych za Zimową Akademię Energylandii!  

  więcej »

Aktualne promocje
urodziny

Urodziny w Energylandii

Wszystkie dzieci do 18 roku życia w dniu swoich urodzin wchodzą do Energylandii za złotówkę! Jedynym warunkiem jest okazanie dokumentu potwierdzającego, że mamy do czynienia z Jubilatem :) ...

więcej »
Godziny otwarcia sezon 2016

kalendarz OK 2016
Jak do nas dojechać?
MAPA ZATORA
MAPA POLSKI
wyznacz_trase
WYZNACZ TRASĘ